Policjanci przekazali paczki potrzebującej rodzinie

0
8
views

To już tradycja, że policjanci oraz pracownicy cywilni z Komisariatu Policji w Uniejowie i Posterunku Policji w Wartkowicach w piękny sposób uszczęśliwiają potrzebujących w okresie Świąt Bożego Narodzenia. W tym roku do rodziny będącej w trudnej sytuacji trafiły przygotowane przez policjantów świąteczne paczki.

Tradycyjnie każdego roku z inicjatywy Komendanta Komisariatu Policji w Uniejowie podkomisarza Marcina Dulasa, policjanci i pracownicy Komisariatu Policji w Uniejowie i Posterunku Policji w Wartkowicach przygotowali świąteczne paczki dla potrzebującej rodziny. Tradycja wręczania świątecznych paczek sięga wielu lat i w każde święta odżywa we wszystkich pracownikach komisariatu oraz posterunku. W zaciszu murów policyjnego budynku zaczynają pracować „Mikołaje”, przygotowując paczki dla potrzebujących, w tym roku dla rodziny, zamieszkującej na terenie gminy Wartkowice. Z potrzeby serca każdy ofiaruje co może i ile może, wszystko, aby poczuć prawdziwą atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. Paczki robione są z nadzieją, że choć odrobinę umilą, osobom najbardziej potrzebującym, świąteczny czas przy choince.
W czwartek, 14 grudnia 2023 roku, policjanci spotkali się z wybraną rodziną. Nie tylko przekazali świąteczne paczki, a w nich zebrane artykuły spożywcze, artykuły chemiczno-drogeryjne i inne prezenty, ale również złożyli najlepsze życzenia na czas Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowy Rok.
Cieszymy się, że możemy wszelkimi sposobami uczestniczyć w tak szlachetnych przedsięwzięciach i zauważać przez to drugiego człowieka. Mamy nadzieję, że drobne upominki trafią w indywidualne potrzeby każdego z członków rodziny, a nadchodzące święta spędzą w miłej i rodzinnej atmosferze.

starszy sierżant Alicja Bartczak

źródło: https://poddebice.policja.gov.pl/

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ