Obserwuj nas na Facebook

Poddębicka Liga Tenisa Stołowego dzisiaj inauguruje

 

II EDYCJA

PODDĘBICKA LIGA TENISA STOŁOWEGO

 

Już dzisiaj rusza II edycja PLTS. Do rozgrywek zgłosiło się 24 zawodników. Na dzisiejszym (poniedziałek) zebraniu organizacyjnym, które odbędzie się w hali sportowej przy Gimnazjum w Poddębicach o godz. 19:00, uzgodnione zostaną szczegóły przebiegu rozgrywek i zostaną rozegrane już pierwsze pojedynki. Do dzisiejszego dnia, można się także jeszcze zgłaszać do ligi.

Lista zgłoszonych zawodników:

  • Otto Marta (X rakietka Poddębic I edycji, jedyna kobieta)
  • Ciałkowski Łukasz (II)
  • Malinowski Dariusz (III)
  • Woźniak Damian (IV)
  • Bednarek Marcin (V)
  • Wilk Paweł (VII)
  • Snopek Jakub (VIII)
  • Misiak Łukasz (IX)
  • Ciepłucha Mariusz (XI)
  • Bartosik Jacek (XII)
  • Michalak Łukasz (XIII)
  • Galoch Dariusz (XIV)
  • Słaboń Maciej (XV)
  • Miłosz Przemysław (XVI)

Nowi zawodnicy:

  • Mania Szymon
  • Krysiak Wojciech
  • Chaberski Jakub
  • Wiaderek Kamil
  • Jesionowski Kamil
  • Błaszczyk Andrzej
  • Bienias Grzegorz
  • Michalak Bartosz
  • Dominowski Damian
  • Buda Tomasz

 

Organizator: Stowarzyszenie OK Poddębice

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także

Koncert Małej Armii Janosika – moc góralskiej muzyki

13 czerwca mieliśmy w Uniejowie okazję przeżyć niezwykłe muzyczne i duchowe wydarzenie. W malowniczej scenerii, przy tężni solankowej, odbył się wyjątkowy koncert Małej Armii Janosika – największej góralskiej kapeli w Polsce. Zachwyciła publiczność autentyczną

TERMALNI ŻEGNAJĄ SIĘ Z IV LIGĄ

IV LIGA Boruta Zgierz – Termy Poddębice  5:3 (2:1) … Starczewski Krystian (26′), Oyedele (50′), Piotrowski Kacper (53′).   pozostałe mecze: KS Kutno 4-0 Ceramika Opoczno 13 czerwca, 13:00 UMKS