PLH ĆWIERĆFINAŁY: Paweł Sobczak daje awans Dzikom

0
62
views

 

 

 

XXII EDYCJA

PODDĘBICKA LIGA HALOWA

W PIŁCE NOŻNEJ SENIORÓW

SEZON 20017/2018′

 

ĆWIERĆFINAŁY

 

Mkostka Łódź DTR – Młodzi Poddębice 7:3 (3:2)

Błaszczyk Arkadiusz-3, Wieczorek Piotr-2, Michalak Arkadiusz-1, Wodziński Piotr-1 … Chmielecki Patryk-1, Chmielecki Sebastian-1, Sikorski Bartłomiej-1.

składy

Mkostka: Matusiak Przemysław, Szwaj Damian, Dziuba Artur, Michalak Arkadiusz, Błaszczyk Arkadiusz, Wieczorek Piotr, Wodziński Piotr, Łabuza Tomasz, Krasoń Kamil.

Młodzi: Andrysiewicz Hubert, Chmielecki Patryk, Chmielecki Sebastian, Sikorski Bartłomiej, Lewandowski Cyprian, Walczyk Kacper, Kubiak Damian, Kochanek Arkadiusz, Osiński Kamil.

Młodzi przed losowaniem chcieli trafić na drużynę z Łodzi i tak też się stało. Mkostka jednak odrobiła lekcję z pierwszego pojedynku tych ekip i zdecydowanie wygrała. Jednak sam początek na to nie wskazywał, ponieważ po czterech minutach gry, Młodzi prowadzili już 2:0. Futsal rządzi się jednak swoimi prawami, bo bramek wpadło aż dziesięć z tego siedem strzelili zawodnicy z Łodzi i to oni awansowali do półfinału. Młodzi zawiedli Poddębicką publiczność, zagrali poniżej swoich możliwości i łatwo oddali awans.

 

Dziki Sarnów – FC Black Lions Team Poddębice 3:2 (1:1)

Czechulski Marcin-1, Stajewski Maciej-1, Sobczak Paweł-1 … Walczak Piotr-2.

Składy

Dziki: Sobczak Paweł, Stajewski Arkadiusz, Stajewski Maciej, Czechulski Marcin, Borowski Krzysztof, Borowski Sebastian, Waszczyk Daniel.

FC Black Lions Team: Jewczak Artur, Krysiak Bartłomiej, Walczak Piotr, Stachlewski Krzysztof, Grabski Michał, Twardowski Marcin, Ziemniak Damian, Kurzawa Grzegorz.

To był pojedynek na który czekali kibice. Mało osób stawiało na drużynę FC Black Lions Team, że przeciwstawią się liderowi tabeli po meczach zasadniczych. Ale jednak, do 29 minuty i 58 sekundy, zawodnicy FC Black, byli równorzędnym przeciwnikiem, a nawet stwarzając sobie bardziej klarowne sytuacje bramkowe, lecz w bramce stał Paweł Sobczak, który wyrósł na bohatera swojej ekipy. Wspomniany Paweł Sobczak, na dwie sekundy przed zakończeniem spotkania, zdecydował się na atomowy strzał z 15 metrów na bramkę i … piłka wpada do siatki. Zespół Dzików … oszalał z radości. Dziki są dzikie i do finału idą jak po swoje. Załamani zawodnicy FC Black, nie mieli już pomysłu na udane rozpoczęcie gry i zakończyli rozgrywki w Poddębickiej Lidze Halowej.

 

AA Awaria na Budowie Poddębice – Reset Poddębice 2:3 (0:0)

Dominowski Damian-2 … Sobolewski Przemysław-1, Śpiączka Wiktor-1, Nowak Przemysław-1.

Składy

AA Awaria na Budowie: Olejnik Martyn, Paczkowski Damian, Cichosz Adam, Makowski Jakub, Łuczak Kamil, Dominowski Damian, Góralczyk Łukasz, Kołakowski Przemysław.

Reset: Zdych Jakub, Ożadowicz Patryk, Nowak Przemysław, Nowak Włodzimierz, Śpiączka Wiktor, Sobolewski Przemysław, Czyż Piotr, Łuczak Bartłomiej.

Faworyzowana drużyna AA Awaria na Budowie, niestety uległa niespodziewanie rewelacji tych rozgrywek Resetowi. Drużyna ta zaskoczyła wszystkich i wdarła się do półfinału, po bardzo dobrej i skutecznej grze. Brak w drużynie AA Awarii Macieja Marciniaka i Konrada Kubiaka, był bardzo widoczny, ale nie tłumaczy to jednak porażki tego zespołu, bo w szeregach tej ekipy, są także bardzo dobrzy gracze. Reset nie patrząc jednak na skład przeciwników, zrobił swoją robotę i pozostawił przeciwników na placu budowy z poważną … awarią.

 

Przyjeżdża Orkiestra Poddębice – PSP Poddębice 0 : 0 rz. karne 3:1

Rzuty Karne: Karasiński Marcin 1:0, Kaszuba Paweł 1:1, Stasiak Artur 2:1, Piaseczny Dariusz 2:1, Zadworski Wojciech 3:1.

Składy

Przyjeżdża Orkiestra: Brzeziński Kacper, Karasiński Marcin, Sadowski Maciej, Zadworski Wojciech, Stasiak Artur, Kowalczyk Marcin, Woźniak Krzysztof.

PSP: Pawlak Krzysztof, Olczyk Łukasz, Śledziński Michał, Szewczyk Mariusz, Zych Kamil, Piaseczny Dariusz, Kaszuba Paweł. 

Wielu kibiców uważało, że to spotkanie zakończy się rzutami karnymi i tak też się stało. Krzysztof Pawlak i Kacper Brzeziński, strzegli bramek tak doskonale, że zawodnicy obu drużyn, nie mieli pomysłu na pokonanie golkiperów w tym pojedynku. Dwie „ściany” w bramkach, legły w gruzach dopiero podczas rzutów karnych. Na Krzysztofa Pawlaka, patent mieli zawodnicy Orkiestry, na Kacpra Brzezińskiego, strażakom zabrakło jednak szczęścia. Ten ostateczny wynik spowodował, że PSP nie obroni tytułu z zeszłego sezonu.

 

 

Półfinały

Mkostka Łódź DTR – Reset Poddębice

Dziki Sarnów – Przyjeżdża Orkiestra Poddębice

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ