PLH: Kibice już czekają na ćwierćfinały

11
19
views

 

 

 

 

 

XXI EDYCJA PODDĘBICKIEJ LIGI HALOWEJ W PIŁCE NOŻNEJ SEZON 2016/2017′

o Puchar Burmistrza Poddębic Piotra Sęczkowskiego

 

ĆWIERĆFINAŁY

 

3 luty (piątek) godz. 20:00

RESET Poddębice – MŁODZI Poddębice

W meczu grupowym, zawodnicy Resetu łatwo pokonali Młodych 4:1. Jest to dobra okazja do rewanżu w tak ważnym pojedynku, dającym awans do najlepszej czwórki ligi. To spotkanie na pewno dostarczy nam wielu emocji, ponieważ Młodzi grają co drugi mecz rewelacyjnie i na tą potyczkę, przypada ich dobry mecz. Reset wie przed jaką szansą też staje i na pewno nogi nie odstawi, walcząc o upragniony awans do półfinału, gdzie czeka już Orkiestra.

 

3 luty (piątek) godz. 21:00

PSP Poddębice – AM BASENY Poddębice

W tym spotkaniu, także możemy się spodziewać ciekawego meczu rewanżowego za pojedynek w grupie. PSP w poprzednim meczu obnażyło słabość basenowych i wygrali pewnie 4:1. Po ostatnim meczu PSP, kibice z niecierpliwością czekają na Krzysztofa Pawlaka i zastanawiają się, czy w tym spotkaniu wystąpi, przypominając, że bramkarz doznał skręcenia kostki i nikt nie wie czy go zobaczymy na boisku. Podrażnieni obrońcy tytułu, na pewno nie zlekceważą tego pojedynku i dalej będą chcieli obronić MISTRZOSTWA, które w poprzedniej edycji pewnie zdobyli. Na trybunach na pewno będziemy mogli zauważyć zawodników AA AWARII NA BUDOWIE, którzy będą rozpracowywali swoich przeciwników w półfinale.   

 

 

LIGA TYPERÓW

Trójka liderów, staje przed ważnymi decyzjami w celu utrzymania się w tronie najlepszych typerów. Przed wszystkimi ostatnie sześć spotkań, po których dowiemy się który z nich jest naj…

 

mecz nr. 37 RESET Poddębice – MŁODZI Poddębice

mecz nr. 38 PSP Poddębice – AM BASENY Poddębice

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ