Plan przygotowań Term Neru Poddębice

0
69
views

 

 

 

W poniedziałek (16 lipca) wznowią treningi piłkarze czwartoligowych Term Neru Poddębice. Zajęcia rozpoczną się o 18:00 na obiekcie Centrum Turystyki i Rekreacji w Byczynie i poprowadzi je nowy szkoleniowiec. Biało-zielono-czerwoni mają w planach rozegranie pięciu meczów kontrolnych. Pierwsze dwa odbędą się w sobotę (21 lipca).

Rywalami poddębiczan będą: Andrespolia Wiśniowa Góra, beniaminek łódzkiej IV ligi oraz Zawisza Rzgów, który w minionym sezonie zajął drugie miejsce w łódzkiej klasie okręgowej, ustępując wspomnianej wcześniej Andrespolii.

Tydzień później gracze Term Neru podejmą kolejnego beniaminka – RKS Radomsko. Przypomnijmy, że oba zespoły zmierzyły się już zimą. Wtedy lepsi okazali się poddębiczanie, którzy wygrali 4:0. Po dwa gole w tamtej konfrontacji zdobyli: Konrad Niedzielski oraz Dawid Przezak. W pierwszym tygodniu sierpnia biało-zielono-czerwoni zagrają z rezerwami drugoligowego Widzewa Łódź, a próbą generalną będzie potyczka z KS Sand-Bus Kutno. Została ona zaplanowana na piątek (10 sierpnia) o 18:30.

Plan sparingów Term Neru Poddębice:
21 lipca – Termy Ner – Andrespolia Wiśniowa Góra
21 lipca – Termy Ner – Zawisza Rzgów
28 lipca – Termy Ner – RKS Radomsko
4 sierpnia – Termy Ner – RTS Widzew II Łódź
10 sierpnia – Termy Ner – KS Sand-Bus Kutno

źródło: lodzkifutbol.pl

 

 

 

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ