Ostatnia kolejka PLH

0
20
views

DSC_0867

 

 

 

 

KOMU PRZYNIESIE SZCZĘŚCIE TRZYNASTEGO W PIĄTEK ???

IX kolejka – 13 luty (piątek)

 

godz. 18:15 Jaskółka Góra Bałdrzychowska – Ekomel Poddębice

Mecz dwóch drużyn które niestety okupują ostatnie dwa miejsca w tabeli a więc ta edycja PLH była dla nich nieudana. Ten mecz, jednak wskaże drużynę która zamknie tabele XIX Mistrzostw PLH i przejdzie do historii.

 

godz. 18:55 PSP Poddębice – Oldboy Poddębice

PSP po ostatnim nieudanym meczu z Jaskółką, była pewna że dla dla nich rozgrywki się już zakończyły, jednak system różnicy bramek, spowodował że jest jeszcze cień nadziei na awansu do półfinałów. Jednak Doświadczeni zawodnicy drużyny przeciwnej, nie ułatwią im tego zadania, i godnie będą się chcieli pożegnać z Poddębicką publicznością.

 

godz. 19:35 Przyjeżdża Orkiestra Poddębice – Markbud Poddębice

Zawodnicy z Markbudu sami sobie wskażą przeciwnika w półfinałach ? tzn. łatwo było by tak napisać, lecz będzie to uzależnione kilkoma czynnikami. Czwórka tabeli jest tak zagmatwana że kalkulowanie w takim przypadku może każdej drużynie pokrzyżować plany. Orkiestra sama musi sobie wywalczyć awans, nie patrząc na nikogo, więc w tym przypadku możemy spodziewać się walki na całego o korzystny rezultat.

 

godz. 20:15 AA Awaria na Budowie Poddębice – FC United Łódź

AAwaria będzie czekać z niecierpliwością na wynik meczu wcześniejszego w którym okaże się o jaką pozycję będzie przystępować do meczu z Łodzianami. Jednak zawodnicy z Łodzi w przypadku zwycięstwa Orkiestry, żeby uniknąć grania z liderem w półfinale, będą musieli zdobyć punkty. Tak czy inaczej, wynik tego meczu będzie bardzo istotny dla układu par półfinałowych.

 

Młoda Ekstraklasa Poddębice – pauza

To będzie jedyna tej kolejki drużyna, która będzie dopingować drużynie Markbudu a to dlatego że dzięki wygranej tej drużyny, Młodzi awansują do półfinałów i zagrają z … Markbudem Poddębice.

 

Jak wszyscy widzą, można było by jeszcze kilka przykładów przytoczyć, rozwiązań tych meczów i końcowego układu tabeli, dlatego też mamy nadzieję jednak że każdy mecz, przyniesie kibicom wielu emocji a zawodnikom oczekiwanych sukcesów.

 

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH KIBICÓW

W PIĄTEK TRZYNASTEGO

DO HALI SPORTOWEJ W PODDĘBICACH !!!

 

 

Poprzedni artykułFalstart Uniejowa i Sarnowa
Następny artykułSparingi
UDOSTĘPNIJ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ