Oskar Osowski zawodnikiem Term Neru

0
182
views

 

 

 

 

Kolejnym zawodnikiem, który zasili przed nowym sezonem zespół Term Neru Poddębice jest Oskar Osowski. 26-latek jest wychowankiem Łódzkiego Klubu Sportowego. Najczęściej grywa na pozycji defensywnego pomocnika.

Osowski pierwsze kroki stawiał w ŁKS, gdzie występował w zespołach juniorskich. W sezonie 2010/11 został wypożyczony do rywalizującego w III lidze Sokoła Aleksandrów Łódzki. Popularny „Osa” rozegrał wtedy 23 mecze, z czego 12 rozpoczynając w pierwszym składzie. Pomocnik zanotował także trafienie w wygranym 2:0 starciu z Wartą Sieradz. Dobre występy w Sokole zaowocowały powrotem do Łódzkiego KS. Osowski nie mógł się jednak przebić do pierwszego składu, wobec czego był stałym bywalcem rozgrywek Młodej Ekstraklasy, w których zanotował 13 występów, zdobywając w nich dwa gole – przeciwko Lechowi Poznań (1:4) oraz Podbeskidziu Bielsko-Biała (1:0). W ME miał okazję występować razem z Beniaminem Tonnem.

Od sezonu 2012/13 Osowski ponownie zawitał do Aleksandrowa Łódzkiego, gdzie spędził kolejne pięć lat. W sumie dla zielono-białych rozegrał 151 spotkań na poziomie III ligi. Zdobył w nich 11 bramek, „zarabiając” dodatkowo 34 żółte i 3 czerwone kartki.

Przez ostatnie cztery lata Oskar miał okazję grać z Mikołajem Zwolińskim, który w środku tygodnia podpisał kontrakt z Termami Nerem, a przez dwa i pół współpracować z trenerem Michałem Bistułą.

źródło: termyner.poddebice.pl

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ