Odszedł ważny człowiek …

0
37
views

Maciejewski W.

 

 

 

 

 

 

Z głębokim smutkiem informujemy, że dzisiaj (23 kwietnia) w godzinach południowych zmarł Wiesław Maciejewski, współpracownik naszego portalu i korespondent z czwartoligowych boisk. Miał 60 lat.

 

Wiesław Maciejewski był wieloletnim działaczem i kierownikiem Neru Poddębice. Od kilku lat prowadził i prężnie rozwijał stronę internetową poddębickiego klubu, która była jednym z najlepszych źródeł informacji w IV lidze łódzkiej. Od dwóch lat aktywnie współpracował z naszym portalem służąc informacjami z czwartoligowych boisk oraz nadsyłając do nas fotorelacje z wielu ważnych imprez piłkarskich. Jeszcze przed kilkoma dniami dzielił się z nami wrażeniami po meczu Neru Poddębice z Piastem Błaszki. Już wtedy czuł się jednak źle. Wczoraj zabrakło go na spotkaniu, które Ner rozgrywał w Strykowie. W ciężkim stanie przewieziony został do szpitala imienia Mikołaja Kopernika w Łodzi. Do końca wszyscy mieli nadzieję, że wygra swój najważniejszy mecz i będzie cieszył się z kolejnych wygranych ukochanej drużyny. Niestety…

Pan Wiesław dziś przegrał walkę z poważną chorobą. O dacie i miejscu ceremonii pogrzebowej powiadomimy w najbliższym czasie.

 

 

 

 

 

Poprzedni artykułStryków zdobyty
Następny artykułZagrajmy dla Wieśka …
UDOSTĘPNIJ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ