Obserwuj nas na Facebook

Niechronieni – policyjne działania na drodze

6 kwietnia 2019 roku policjanci z Poddębic na terenie powiatu przeprowadzą działania ukierunkowane na poprawę bezpieczeństwa osób pieszych i rowerzystów.

W najbliższą sobotę policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Poddębicach obejmą nadzorem odcinki dróg, gdzie najczęściej dochodzi do zdarzeń drogowych. Podczas działań zwrócą uwagę na wykroczenia drogowe popełniane przez pieszych jak i kierujących pojazdami względem pieszych, w szczególności w rejonach przejść dla pieszych i skrzyżowań. Ponadto mundurowi będą zachęcać do codziennego stosowania elementów odblaskowych.

źródło: poddebice.policja.gov.pl

 

 

Udostępnij

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także

Teatrzykowe opowieści – ferie pełne wyobraźni i kolorów

W bibliotece miejskiej w Uniejowie odbyły się kolejne zajęcia feryjne dla dzieci pod hasłem „Teatrzykowe opowieści”. Inspiracją do twórczych działań była książka Pawła Wakuły pt. „O kocie malarzu, krowie biegaczce i prosiaku tancerzu”, zaprezentowana najmłodszym w formie

Lutowe plany Mobilnej AMO

Dwa szkolenia mają zaplanowane w lutym trenerzy Mobilnej Akademii Młodych Orłów Rafał Poznański i Sławomir Kraska. Zapraszają 18 lutego do Tomaszowa Mazowieckiego, a tydzień później (25 lutego) do Konstantynowa Łódzkiego