Nie tylko policjanci zagrali o puchar komendanta

0
60
views

 

 

(na zdjęciu mecz KPP Poddębice – Urząd Uniejów)

 

 

Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Poddębicach rozegrano w sobotę 17 marca w hali przy Szkole Podstawowej w Uniejowie. W turnieju udział wzięło 6 drużyn policyjnych oraz drużyna reprezentująca Urząd Miasta w Uniejowie.

Puchar za pierwsze miejsce trafił do zawodników z Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi, natomiast zawodnicy urzędu miasta zajęli w turnieju trzecie miejsce. Udział w zawodach wzięło łącznie 7 drużyn, głównie funkcjonariuszy policji z garnizonu łódzkiego, którzy uprawiają futsal. W jednej z drużyn pod nazwą „Galacticos” zagrali m.in. Komendant Powiatowy Policji w Poddębicach insp. Krzysztof Kotkowski oraz I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi mł. insp. Tomasz Olczyk.

„To jest grupa policjantów, którzy grają razem już od kilku turniejów, grupa przyjaciół, która bawi się piłką nożną – mówi o „Galacticos” – inspektor Krzysztof Kotkowski. Jak dodaje komendant –  dzięki uprzejmości władz samorządowych, pana burmistrza i dyrekcji szkoły turniej jest organizowany w Uniejowie już po raz trzeci”.

 

Końcowa klasyfikacja turnieju:

1. KWP Łódź
2. „Galacticos”
3. Urząd Miasta Uniejów
4. KPP Kutno
5. KPP Łowicz
6. KPP Poddębice
OPP Łódź

źródło: uniejow.net.pl

 

 

 

 

 

Poprzedni artykułGrali dla Julka
Następny artykułWIELKIE DERBY W UNIEJOWIE !!!
UDOSTĘPNIJ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ