Ner ruszył pełną parą …

0
91
views

SONY DSC

 

 

 

 

 

 

 

Zajęciami biegowymi w terenie a następnie tzw.”gierką” rozpoczęła drużyna Neru Poddębice okres przygotowawczy do rozgrywek Łódzkiej IV Ligi sezonu 2014/2015. Zespół trenował pod okiem trenerów Witolda Obarka i Krzysztofa Woźniaka na obiekcie w Byczynie. Na pierwszych zajęciach pojawiło się 26 zawodników w tym 10 nowych graczy przebywających na testach.W porównaniu do minionego sezonu nie zobaczymy już na pewno kliku zawodników,którzy z różnych przyczyn zakończyli grę w naszych barwach a są to:Gilarski Damian,Pawlikowski.Kamil,Socha.Bartosz,Lewandowski.Michał,Matusiak.Przemysław,Piórkowski.Adam, Ziółkowski.Przemysław,Kubiak.Konrad.Co do przyszłości trzech innych graczy nie podjęto jeszcze ostatecznych decyzji.Treningi odbywać się będą cztery razy w tygodniu i zakończone będą w każdą sobotę grą kontrolną.

 

Dobiegł końca pierwszy tydzień intensywnych przygotowań drużyny Neru do inauguracji rozgrywek Łódzkiej IV ligi sezonu 2014/2015.Pierwszy tydzień odbywał się głównie pod kątem przygotowania fizycznego poprzez poprawę wydolności organizmu.W zajęciach uczestniczyła liczna grupa zawodników z kilkoma nowymi twarzami, wśród których trener Obarek będzie starał się wybrać potencjalnych kandydatów do gry w drużynie.       Nowi.to:Kowalczyk.Maciej,Sokołowicz.Michał.i.Wojtczak.Mateusz(wszyscy.MKS.Kutno),Dopierała.Marcin (Zawisza.Rzgów),Kulczyński.Karol(Jutrzenka.Warta),Spychalski.Mateusz(Andrespolia.Wiśniowa.Góra), Magnus.Wojciech(UKS.SMS.Łódź),Szmytka.Damian(PTC.Pabianice),Michalak.Mateusz(ŁKS.CLJ) i.Sobczak.Gracjan(UKS.SMS,MKS.Kutno).

 

Drużyna Kasztelani Brudzew nie skompletowała składu i zrezygnowała z przyjazdu na sparing.

NER „Zieloni” – NER „Niebiescy” 5-4 (2-1)

Bramki:1-0.Sobczak.Adrian(6′),1-1.Pabjańczyk.Joachim(36′),2-1.Sobczak.Adrian(51′),2-2.Wojtczak.Mateusz (62′),3-2.Surowiec.Radosław(71′),3-3.Rachubiński.Mariusz(76′),4-3.Sobańda.Szymon(79′),4-4.Czekalski. Robert(83′),Sobczak.Adrian(88′).

NER.”Zieloni”-Marciniak-Pałczyński,Kowalczyk,Dopierała-Bąk,Surowiec,Spychalski,Walczyk,Piórkowski-Sobczak,Sobańda.

NER”Niebiescy„-Wojtczak(Michalak)-Magnus,Kulczyński,Stajewski-Ziober,Szmytka,Rachubiński,Czekalski-Nowak,Pabjańczyk.

Nieobecni:Sokołowicz-Owczarek,Makowski,Jarczewski,Woźniak>>urlopy

 

NER PODDĘBICE – WŁÓKNIARZ KONSTANTYNÓW 6-1 (3-1)

Bramki:1-0.Szmytka.Damian(21′),2-0.Michalski.Piotr(36′),2-1.Idzikowski.Maciej(38′),3-1.Szmytka.Damian (40′),4-1. Rachubiński.Mariusz(48′),5-1.Michalski.Piotr(68′),6-1.Pabjańczyk.Joachim(79′).

NER:Sokołowicz-Magnus,Dopierała,Stajewski-Sobańda,Pabjańczyk,Rachubiński,Owczarek,Jarczewski-Szmytka,Sobczak.

na.zmianę.wchodzili:Marciniak,Michalak,Wojtczak-Surowiec,Jurkowski,Michalski,Makowski,Bąk,  Nowak,Walczyk.

nieobecni:Pałczyński,Czekalski,Spychalski,Woźniak,Kowalczyk,Pietrzak,Kulczyński,Ziober>>.urlopy

 

źródło: LKS Ner Poddębice

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ