59
views

Reprezentacja

Przemysław Sztybrych – Ursus Warszawa (90 min.)

ŁKS Łódź – Ursus Warszawa 1:0 (1:0) Bramka: 1:0 – Dawid Sarafiński (27) ŁKS: Michał Kołba – Adrian Filipiak, Marcin Kacela (90+1, Dominikas Griżas), Mariusz Cichowlas, Artur Golański (79, Damian Pawlak)- Marcin Zimoń, Aleksander Ślęzak, Oskar Szumer, Tomasz Ostalczyk (59, Władysław Terentiew) – Dawid Sarafiński (88, Konrad Poprawa) Adam Patora. Trenerzy: Marek Chojnacki – Dariusz Bratkowski.
Ursus: Dominik Pusek – Grzegorz Skowroński, Rafał Zaborowski, Adrian Zawadka,Jakub Kabala – Patryk Kamiński, Przemysław Sztybrych, Mariusz Zaradny (70, Michał Ambrozik) , Arkadiusz Ciach – Łukasz Radomski, Mateusz Muszyński (64, Piotr Ćwik). Trener: Ariel Jakubowski.

Piotr Burski – LUKS Bałucz (90 min. 6 bramek strzelonych)

LUKS Bałucz – KS Chojne 9:0 (3:0)

Rzadko zdarza się aby mecz na szczycie tabeli zakończył się wynikiem 9:0. KS Chojne przyjechał do Bałucza po wygraną, a w jej przypadku przeskoczyłby rywala w ligowej tabeli. LUKS Bałucz nie pozwolił jednak drużynie Mariusza Góry właściwie na nic. Już do przerwy prowadził 3:0 po trzech trafieniach Piotra Burskiego.

W drugiej połowie zespół prowadzony przez Antoniego Dąbrowskiego kontynuował dzieło zniszczenia. Dwukrotnie Piotra Stachowiaka pokonał Błażej Waga, szóstego gola strzelił Krystian Sukiennik, a trzy ostatnie bramki strzelił…Piotr Burski. Zanotował w ten sposób aż dwa hat-tricki w tym spotkaniu.

Jakub Jesionowski – Górnik Łęczyca (60 min. 1 bramka strzelona)

Zawisza II Rzgów – Górnik Łęczyca 3:2 (0:0)

Marcin Woźniak – MKS Mianów

MKS Mianów – LKS Cedrowice 3:0 (walkower)

Jeżeli pominęliśmy jakiegoś zawodnika grającego poza granicami naszego powiatu, to prosimy o poinformowanie nas.