Mechaniczne Konie mistrzem województwa Łódzkiego

 

 

 

 

I MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO

DRUŻYN AMATORSKICH SENIORÓW

BEACH SOCCER 2017′

 

15 sierpnia, odbyły się w Poddębicach I Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Drużyn Amatorskich w kategorii Seniorów Beach Soccer 2017′. Mistrzem została drużyna ze Zgierza o nazwie Mechaniczne Konie, która pokonały wysoko gospodarzy turnieju aż 7:2. W meczu o III miejsce, San Łódź także wysoko pokonał przeciwników z Kutna 6:3. W turnieju wystąpiły cztery drużyny, które zaprezentowały wysoki poziom rozgrywek, czym ucieszyli kibiców, obserwujących zmagania zawodników rywalizujących między sobą w dużym upale, na szczęście dzięki Geotermii Poddębice, można było ochłodzić się w basenach sąsiadujących z boiskiem, na którym toczyły się rozgrywki. System rozgrywek był ustalony, że każdy zespół zagra z każdym, a następnie rozegrane zostaną mecze o I i III miejsce. Już po czterech spotkaniach, było wiadomo kto zagra o jakie miejsce, więc przeprowadzone zostały od razu mecze finałowe rozgrywek. Najpiękniejszą przewrotką, po której padła także piękna bramka, popisał się Konrad Kubiak z Wit-u Poddębice, który został uznany także zawodnikiem turnieju. Bramkarzem turnieju, został zawodnik który nie miał zmiennika i rozegrał wszystkie spotkania, pokazując, że zna się na swoim fachu. Królem strzelców został Arkadiusz Błaszczyk, który wyprzedził o jedną bramkę Kubiaka Konrada.

Organizator Stowarzyszenie OK Poddębice bardzo dziękuje:

Starosta Powiatu Poddębickiego Ryszard Rytter – za udostępnienie boiska.

Dyrektor Liceum Ogólnokształcącego Jarosław Terlecki – za udostępnienie prądu oraz ławek szkolnych.

Geotermia Poddębice Peraj Andrzej – za darmowe korzystanie z basenów podczas rozgrywek dla zawodników uczestniczących w turnieju.

Mała Gastronomia HOT-DOG Katarzyna Purcel-Jaśczak – za ufundowanie posiłków.

Radny Gminy Poddębice Jaszczak Przemysław – za wręczenie pucharów, statuetek i nagród.

 

Wyniki:

SAN Łódź – KONIE MECHANICZNE Zgierz 4:4 (2:1) Rz. karne 1:2

Krysiak Bartłomiej-2, Janeczko Maciej-1, Ryplewicz Jakub-1 … Błaszczyk Arkadiusz-3, Brzosko Mateusz-1

 

WIT Poddębice – DESPERADOS Kutno 5:2 (4:1)

Kubiak Konrad-3, Woźniak Marcin-1, Stajewski Arkadiusz-1 … Góralczyk Łukasz-1, Kaczor Ratłomiej-1

 

 

SAN Łódź – WIT Poddębice 0:4 (0:2)

… Kubiak Konrad-4

 

 

KONIE MECHANICZNE Zgierz – DESPERADOS Kutno 3:3 (0:2) Rz. karne 3:1

Błaszczyk Arkadiusz-3 … Góralczyk Łukasz-2, Sokołowicz Michał-1

 

Po czterech rozegranych spotkaniach, tabela się tak ułożyła ze wiadomo już kto zagra o jakie miejsca w końcowej fazie rozgrywek.

Tabela:

  1. WIT Poddębice . 6 . 9:2
  2. KONIE MECHANICZNE Zgierz . 4 . 7:7
  3. DESPERADOS Kutno . 0 . 5:8
  4. SAN Łódź . 0 . 4:8

 

Mecz o III miejsce

DESPERADOS Kutno – SAN Łódź 3:6 (1:1 1:4)

Sokołowicz Michał-2, Jakubowski Mariusz-1 … Pomykała Krystian-2, Janeczko Maciej-1, Ryplewicz Jakub-1, Krysiak Bartłomiej-1, Kamiński Paweł-1

 

 

FINAL

WIT Poddębice – KONIE MECHANICZNE Zgierz 2:7 (1:1 1:5)

Woźniak Marcin-1, Stajewski Arkadiusz-1 … Banaszczyk Wojciech-2, Błaszczyk Arkadiusz-2, Sadłecki Mateusz-2, Wiktorowski Mateusz-1

 

Bramkarz turnieju: Amsolik Jakub (KONIE MECHANICZNE Zgierz)

Zawodnik turnieju: Kubiak Konrad (WIT Poddębice)

Przewrotka Turnieju: Kubiak Konrad (WIT Poddębice)

Najlepszy strzelec: Błaszczyk Arkadiusz 8 goli (KONIE MECHANICZNE Zgierz) 

 

Składy drużyn:

KONIE MECHANICZNE Zgierz: Amsolik Jakub, Brzosko Mateusz, Błaszczyk Arkadiusz, Błaszczyk Norbert, Banaszczyk Wojciech, Wiktorowski Mateusz, Sadłecki Mateusz.

WIT Poddębice : Marciniak Maciej, Ostrowski Maciej, Stajewski Arkadiusz, Woźniak Marcin, Woźniak Kacper, Kubiak Konrad, Kowalczyk Marcin, Paczkowski Damian, Zadworski Wojciech, Skrobala Marcin.

SAN Łódź: Olejnik Martyn, Ostrowski Sebastian, Krysiak Bartłomiej, Młynarczyk Emil, Pomykała Krystian, Janeczko Maciej, Kamiński Paweł, Ryplewicz Jakub, Nowaczyk Arkadiusz.

DESPERADOS Kutno: Czekalski Karol, Sokołowicz Michał, Kaczor Bartosz, Pietrow Dimitr, Nadolski Jan, Góralczyk Łukasz, Jakubowski Mariusz, Krzymieniewski Adrian.

 

Sędziowie turnieju: Galoch Dariusz, Michniewicz Szymon.

 

 

 

 

Share:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także

PODDĘBICCY POLICJANCI OSTRZEGAJĄ PRZED WŁAMANIAMI

Wakacje to czas wypoczynku i podróży. Aby pozostawiły tylko radosne wspomnienia, pamiętajmy o zabezpieczeniu swojego majątku przed wyjazdem. W dniu Europejskiego Dnia Zapobiegania Włamaniom do Domów poddębicki dzielnicowy informował mieszkańców

ZAPROSZENIE NA ZAWODY STRAŻACKIE

Zapraszamy na Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze. Zmagania druhów ochotników z terenu Gminy Poddębice odbędą się w niedzielę 30 czerwca br. w Niemysłowie. Początek zaplanowano na godz. 12.   KLUB STRZELECKI RCS