Mechaniczne Konie mistrzem województwa Łódzkiego

106

I MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO

DRUŻYN AMATORSKICH SENIORÓW

BEACH SOCCER 2017′

15 sierpnia, odbyły się w Poddębicach I Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Drużyn Amatorskich w kategorii Seniorów Beach Soccer 2017′. Mistrzem została drużyna ze Zgierza o nazwie Mechaniczne Konie, która pokonały wysoko gospodarzy turnieju aż 7:2. W meczu o III miejsce, San Łódź także wysoko pokonał przeciwników z Kutna 6:3. W turnieju wystąpiły cztery drużyny, które zaprezentowały wysoki poziom rozgrywek, czym ucieszyli kibiców, obserwujących zmagania zawodników rywalizujących między sobą w dużym upale, na szczęście dzięki Geotermii Poddębice, można było ochłodzić się w basenach sąsiadujących z boiskiem, na którym toczyły się rozgrywki. System rozgrywek był ustalony, że każdy zespół zagra z każdym, a następnie rozegrane zostaną mecze o I i III miejsce. Już po czterech spotkaniach, było wiadomo kto zagra o jakie miejsce, więc przeprowadzone zostały od razu mecze finałowe rozgrywek. Najpiękniejszą przewrotką, po której padła także piękna bramka, popisał się Konrad Kubiak z Wit-u Poddębice, który został uznany także zawodnikiem turnieju. Bramkarzem turnieju, został zawodnik który nie miał zmiennika i rozegrał wszystkie spotkania, pokazując, że zna się na swoim fachu. Królem strzelców został Arkadiusz Błaszczyk, który wyprzedził o jedną bramkę Kubiaka Konrada.

Organizator Stowarzyszenie OK Poddębice bardzo dziękuje:

Starosta Powiatu Poddębickiego Ryszard Rytter – za udostępnienie boiska.

Dyrektor Liceum Ogólnokształcącego Jarosław Terlecki – za udostępnienie prądu oraz ławek szkolnych.

Geotermia Poddębice Peraj Andrzej – za darmowe korzystanie z basenów podczas rozgrywek dla zawodników uczestniczących w turnieju.

Mała Gastronomia HOT-DOG Katarzyna Purcel-Jaśczak – za ufundowanie posiłków.

Radny Gminy Poddębice Jaszczak Przemysław – za wręczenie pucharów, statuetek i nagród.

Wyniki:

SAN Łódź – KONIE MECHANICZNE Zgierz 4:4 (2:1) Rz. karne 1:2

Krysiak Bartłomiej-2, Janeczko Maciej-1, Ryplewicz Jakub-1 … Błaszczyk Arkadiusz-3, Brzosko Mateusz-1

WIT Poddębice – DESPERADOS Kutno 5:2 (4:1)

Kubiak Konrad-3, Woźniak Marcin-1, Stajewski Arkadiusz-1 … Góralczyk Łukasz-1, Kaczor Ratłomiej-1

SAN Łódź – WIT Poddębice 0:4 (0:2)

… Kubiak Konrad-4

KONIE MECHANICZNE Zgierz – DESPERADOS Kutno 3:3 (0:2) Rz. karne 3:1

Błaszczyk Arkadiusz-3 … Góralczyk Łukasz-2, Sokołowicz Michał-1

Po czterech rozegranych spotkaniach, tabela się tak ułożyła ze wiadomo już kto zagra o jakie miejsca w końcowej fazie rozgrywek.