Kolędowanie z Pectusem – Będzie droga w Pustkowiu

0
34
views

Burmistrz Poddębic zaprasza na koncert kolęd w wykonaniu zespołu Pectus.

Wydarzenie odbędzie się 12 stycznia 2024 r. o godz. 18:30 w kościele św. Katarzyny w Poddębicach.

– Każdy kto lubi kolędy powinien zapamiętać tę datę. Przygotowaliśmy dla mieszkańców niespodziankę świąteczno-noworoczną z udziałem braci Szczepaników. Zapowiada się nie lada uczta muzyczna. Wstęp na koncert jest wolny – podkreśla Burmistrz Piotr Sęczkowski.

Zaproszenie na koncert kolęd w wykonaniu zespołu Pectus

 

Zbliża się koniec roku, ale nie kończą się inwestycje drogowe w Gminie Poddębice. Burmistrz Piotr Sęczkowski podpisał umowę na budowę kolejnej drogi, tym razem w Pustkowiu.

– Na odcinku 3,3 kilometra powstanie nawierzchnia asfaltowa, pobocza, oznakowanie jezdni – wymienia włodarz Miasta Gorących Źródeł.

Inwestycja będzie kosztować 2,4 mln zł. Na jej przeprowadzenie poddębicki samorząd uzyskał dofinansowanie na poziomie 83% (PŁ). Wykonawcą zadania została lokalna firma PRD Markbud.

– Ten rok obfitował w przedsięwzięcia drogowe, których wartość to 30 mln zł. Udało się zakończyć budowę ul. Gajowej-Jałowcowej-Wiejskiej, drogę w Chropach, Mrowicznej, Panaszewie, Szczyty-Aleksandrówek, Ewelinowie, Borkach Lipkowskich, Józefowie, ul. Przejazd i Południową. Gmina podpisała umowę na odcinka Józefka-Adamów i w Wilczkowie – wymienia Burmistrz Piotr Sęczkowski.

źródło: Gmina Poddębice

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ