Kikuś i Jesion w 1/8 i niestety …

0
134
views

KP Łódź

 

 

 

 

Konrad Kubiak i Jakub Jesionowski reprezentujący KP Łódź (Mistrz Polski oraz zdobywca Pucharu Polski w 2014 roku.), awansowali do 1/8 Ligi Mistrzów Piłki Plażowej !!!

 

Rewelacyjnie podczas zawodów Euro Winners Cup spisują się zawodnicy KP Łódź. Mistrzowie Polski są już w najlepszej ósemce turnieju. W 1/8 finału, po bardzo zaciętym spotkaniu, łodzianie ograli szwajcarskie BSC Sable Dancer Berno 6:4. Hat-trickiem popisał się w tym meczu Daniel Krawczyk.

Początek meczu zdecydowanie ułożył się pod dyktando piłkarzy KP, którzy po pierwszej tercji schodzili na przerwę z trzybramkowym prowadzeniem. Druga cześć spotkania to prawdziwy festiwal strzelecki, podczas którego obie ekipy w sumie pięciokrotnie trafiały do siatki. Ostatnia część należała do Szwajcarów, którzy odrobili dwie bramki straty, jednak na więcej brakło im sił.
Niewątpliwie na bohaterów łódzkiego zespołu wyrastają Daniel Krawczyk oraz Piotr Klepczarek. Ten drugi oprócz prócz dwóch trafień w 1/8 finału, imponował skutecznością także w miniony czwartek, kiedy jeszcze w fazie grupowej dwukrotnie zaskoczył golkipera estońskiego Peugeot, zapewniając swojej drużynie awans.

Organizacja samego turnieju bardzo nam imponuje. Widać, że walczymy o Ligę Mistrzów. Co do samego turnieju, to wszyscy gratulują nam świetnej postawy. Zostaliśmy okrzyknięci także czarnym koniem turnieju. Jesteśmy drużyną, która gra zespołowo. Nie mamy w swoich szeregach gwiazd. Nie ważne kto strzela bramki, ponieważ liczy się wynik drużyny jako całości. Należy podkreślić, że jesteśmy chyba jedyny zespołem, w którym nie gra żaden obcokrajowiec. Reszta ekip posiada w swoich szeregach po kilku Brazylijczyków. Niedostatki umiejętności nadrabiamy ogromną walecznością i chęcią gry, co jak widać przynosi efekt. Awans do ćwierćfinału to dla nas ogromny sukces. Zobaczymy na ile starczy nam sił, ale bądźmy dobrej myśli – skomentował Klepczarek.

KP Łódź – BSC Sable Dancer Berno 6:4 (3:0, 3:2, 0:2)
Bramki dla KP: Daniel Krawczyk 3, Piotr Klepczarek 2, Tomasz Lenart

KP Łódź: Jakub Skrzypiec, Marek Górecki – Igor Sobalczyk, Jakub Jesionowski, Piotr Klepczarek, Konrad Kubiak, Daniel Krawczyk, Tomasz Lenart, Mariusz Milewski, Artur Popławski.

Autor: KN

 

6 czerwca 2015 roku (sobota)

 

09:30 TWK Kristall
Goldwin Pluss
10:45 TWK L. Moscow
Lodz
12:00 TWK Vybor
Braga
13:15 TWK Catania BS
Amrahbank

 

 W meczu 1/8 finału KP Łódź przegrywa niestety z Lokomotivem Moskwa 2:5

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ