Kasztelan trenował z Nerem Poddębice

0
40
views

Ner Kasztelan

 

 

 

Od zajęć w siłowni w poniedziałek (12 stycznia) przygotowania do ligowej wiosny rozpoczęli piłkarze Neru Poddębice. Po raz pierwszy poddębiczanie ćwiczyli pod okiem nowego szkoleniowca Piotra Szarpaka, który zastąpił na ławce trenerskiej Witolda Obarka. Na treningu trzeciej ekipy IV ligi łódzkiej pojawił się nowy zawodnik – Adrian Kasztelan (na zdjęciu).

Kasztelan po zakończeniu rundy jesiennej rozwiązał za porozumieniem stron kontrakt z Łódzkim Klubem Sportowym. Zbyt wiele na trzecioligowych boiskach nie pograł, bo większość czasu zmagał się z kontuzją, która nie pozwoliła mu na regularne występy w zespole z al. Unii. To jednak nie koniec nowych twarzy. Oprócz Kasztelana na treningu pojawił się zawodnik KS Kutno (III grupa łódzkiej klasy A) Piotr Kierus. Wszystko wskazuje na to, że w drużynie pozostanie Olaf Okoński, który powrócił do klubu z Poddębic po nieudanych testach w ŁKS.

W sumie na pierwszym spotkaniu po nowym roku pojawiło się 28 zawodników w tym pięciu młodzieżowców juniorskiej drużyny Neru. Na zajęciach pojawili się również Witold Ziober, Łukasz Pałczyński i Mateusz Spychalski, ale wszyscy nie trenowali. Wszyscy dochodzą do siebie po kontuzjach. Wiosną w barwach Neru nie zobaczymy Macieja Kowalczyka, którego wyeliminował poważny uraz oraz Roberta Czekalskiego, który wrócił do występującego w II grupie łódzkiej klasy A Górnika Łęczyca.

źródło: lodzkifutbol.pl

 

 

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ