Jesionowski, Kubiak i Marciniak już Polsce

0
75
views

 

 

 

Reprezentacja Polski w piłce nożnej plażowej w której występuje naszych trzech zawodników, wróciła do kraju z Portugalii, gdzie rozegrała dwa mecze towarzyskie. Jakub Jesionowski, Konrad Kubiak i powracający po przerwie Maciej Marciniak, uczestniczyli w zgrupowaniu, na którym to rozegrali dwa mecze towarzyskie z … Portugalią. Dla naszej reprezentacji, były to dopiero dwa pierwsze mecze sparingowe w tym roku, natomiast Portugalia rozegrała już ponad dziesięć takich spotkań kontrolnych. W pierwszym meczu, nasza drużyna po zaciętym pojedynku przegrała 3:6, dla naszej kadry gole strzelili: Jakub Jesionowski, Karim Madani, oraz padł gol samobójczy. W drugim towarzyskim pojedynku, Polska uległa już wyraźnie Portugalii 2:9. Gole dla naszej drużyny strzelili: Wojciech Pietrzkiewicz i Maciej Daniluk.

Kadra Polski na zgrupowaniu w Portugalii:

Konrad Kubiak (Boca Gdańsk)
Łukasz Świdnicki (Becpak Becker Arena Warszawa)
Wojtek Pietrzkiewicz (FBS Kolbudy)
Maciej Marciniak
Witek Ziober (obaj BEACH SOCCER CLUB GREMBACH ŁÓDŹ)
Dominik Depta
Filip Gac
Szymon Gąsiński
Jakub Jesionowski
Karim Madani
Dariusz Słowiński (wszyscy KP Łódź)
Maciek Daniluk
Paweł Friszkemut
Bartek Szloser (wszyscy Omida Hemako Sztutowo)

 

 

 

 

 

 

 

 

Poprzedni artykułPoddębicki SZYK
Następny artykułPiłkarska środa
UDOSTĘPNIJ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ