Jesionowski, Kubiak i Marciniak już Polsce

 

 

 

Reprezentacja Polski w piłce nożnej plażowej w której występuje naszych trzech zawodników, wróciła do kraju z Portugalii, gdzie rozegrała dwa mecze towarzyskie. Jakub Jesionowski, Konrad Kubiak i powracający po przerwie Maciej Marciniak, uczestniczyli w zgrupowaniu, na którym to rozegrali dwa mecze towarzyskie z … Portugalią. Dla naszej reprezentacji, były to dopiero dwa pierwsze mecze sparingowe w tym roku, natomiast Portugalia rozegrała już ponad dziesięć takich spotkań kontrolnych. W pierwszym meczu, nasza drużyna po zaciętym pojedynku przegrała 3:6, dla naszej kadry gole strzelili: Jakub Jesionowski, Karim Madani, oraz padł gol samobójczy. W drugim towarzyskim pojedynku, Polska uległa już wyraźnie Portugalii 2:9. Gole dla naszej drużyny strzelili: Wojciech Pietrzkiewicz i Maciej Daniluk.

Kadra Polski na zgrupowaniu w Portugalii:

Konrad Kubiak (Boca Gdańsk)
Łukasz Świdnicki (Becpak Becker Arena Warszawa)
Wojtek Pietrzkiewicz (FBS Kolbudy)
Maciej Marciniak
Witek Ziober (obaj BEACH SOCCER CLUB GREMBACH ŁÓDŹ)
Dominik Depta
Filip Gac
Szymon Gąsiński
Jakub Jesionowski
Karim Madani
Dariusz Słowiński (wszyscy KP Łódź)
Maciek Daniluk
Paweł Friszkemut
Bartek Szloser (wszyscy Omida Hemako Sztutowo)

 

 

 

 

 

 

 

 

Share:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także

PODDĘBICCY POLICJANCI OSTRZEGAJĄ PRZED WŁAMANIAMI

Wakacje to czas wypoczynku i podróży. Aby pozostawiły tylko radosne wspomnienia, pamiętajmy o zabezpieczeniu swojego majątku przed wyjazdem. W dniu Europejskiego Dnia Zapobiegania Włamaniom do Domów poddębicki dzielnicowy informował mieszkańców

ZAPROSZENIE NA ZAWODY STRAŻACKIE

Zapraszamy na Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze. Zmagania druhów ochotników z terenu Gminy Poddębice odbędą się w niedzielę 30 czerwca br. w Niemysłowie. Początek zaplanowano na godz. 12.   KLUB STRZELECKI RCS