III Poddębicki Bieg Bez Barier za nami …

 

 

 

Ponad 300 osób wystartowało w III Poddębickim Biegu Bez Barier, który w tym roku znalazł się w cyklu biegów o Puchar Marszałka Województwa Łódzkiego.

Dystans 10 kilometrów najszybciej, bo z czasem 32:03, pokonał Artur Kozłowski, będący jednocześnie ambasadorem imprezy. Olimpijczyk po raz trzeci brał udział w biegu w Poddębicach i po raz trzeci go wygrał.

Wśród kobiet triumfowała Valentyna Kiliarska z Ukrainy.

Jako pierwszy z poddębickiego klubu Zdyszani.pl linię mety przekroczył Karol Maciaszczyk.

Wszystkie wyniki biegu na 10 km:  https://www.maratonczyk.pl/wyniki_2017/poddebice_2017_bieg.pdf

Przed biegiem głównym alejkami parku biegały dzieci. Na starcie pojawiała się ich rekordowa ilość, bo prawie 200! Następnie odbył się marsz nordic walking.

Ponieważ impreza miała formę festynu najmłodsi mogli skorzystać z zabaw z balonami, pokazu magii, czy malowania twarzy. Dzieci biegnące w kategorii przedszkolak i klasy I-III otrzymały wejściówki do Zoo Safari w Borysewie, a dla wszystkich uczestników przygotowano bilety na baseny termalne w Poddębicach oraz ciepły posiłek.

– Warunki do biegania były dość trudne, bo ciężkie burzowe powietrze utrudniało rywalizację, ale cieszymy się z frekwencji i dziękujemy wszystkim za pomoc w organizacji imprezy – mówi Aleksandra Olejnik, Prezes Fundacji „Obudzić Zmysły” organizującej III Poddębicki Bieg Bez Barier.

źródło: poddebice.pl

 

 

 

 

 

 

 

Share:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także

PODDĘBICCY POLICJANCI OSTRZEGAJĄ PRZED WŁAMANIAMI

Wakacje to czas wypoczynku i podróży. Aby pozostawiły tylko radosne wspomnienia, pamiętajmy o zabezpieczeniu swojego majątku przed wyjazdem. W dniu Europejskiego Dnia Zapobiegania Włamaniom do Domów poddębicki dzielnicowy informował mieszkańców

ZAPROSZENIE NA ZAWODY STRAŻACKIE

Zapraszamy na Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze. Zmagania druhów ochotników z terenu Gminy Poddębice odbędą się w niedzielę 30 czerwca br. w Niemysłowie. Początek zaplanowano na godz. 12.   KLUB STRZELECKI RCS