Igor Kania testowany przez pierwszoligowców

Mimo zakończenia rundy jesiennej w łódzkiej czwartej lidze, ostatnie dni były niezwykle pracowite dla Igora Kani. Skrzydłowy Term Neru przebywał bowiem na testach w dwóch pierwszoligowcach.

Najpierw uczestniczył w zajęciach Rakowa Częstochowa, lidera Fortuna 1 ligi. W sobotę (1 grudnia) wziął również udział w meczu sparingowym z drugoligowym Ruchem Chorzów. Trener Marek Papszun pochwalił występ Igora, pomimo że czerwono-niebiescy ulegli HKS-owi 1:2. Z kolei od poniedziałku (3 grudnia) do czwartku 21-letni skrzydłowy trenował z Chojniczanką Chojnice pod okiem trenera Macieja Bartoszka.

Bardzo cieszę się, że mogłem sprawdzić swoje umiejętności na tle takich zawodników. To dla mnie kolejna lekcja oraz nabycie pewnego doświadczenia, które mam nadzieję zaowocuje w przyszłości. Ze swojej strony chciałbym podziękować trenerom Bartoszkowi i Papszunowi za możliwość trenowania pod ich okiem – powiedział Igor Kania.

źródło: Termy Ner Poddębice

Share:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także

PODDĘBICCY POLICJANCI OSTRZEGAJĄ PRZED WŁAMANIAMI

Wakacje to czas wypoczynku i podróży. Aby pozostawiły tylko radosne wspomnienia, pamiętajmy o zabezpieczeniu swojego majątku przed wyjazdem. W dniu Europejskiego Dnia Zapobiegania Włamaniom do Domów poddębicki dzielnicowy informował mieszkańców

ZAPROSZENIE NA ZAWODY STRAŻACKIE

Zapraszamy na Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze. Zmagania druhów ochotników z terenu Gminy Poddębice odbędą się w niedzielę 30 czerwca br. w Niemysłowie. Początek zaplanowano na godz. 12.   KLUB STRZELECKI RCS