Dzień Służby Cywilnej w poddębickiej komendzie

0
15
views

17 lutego 2024 roku obchodzony jest Dzień Służby Cywilnej, dlatego już dzisiaj Komendant Powiatowy Policji w Poddębicach młodszy inspektor Adam Kolasa zorganizował spotkanie kadry kierowniczej z pracownikami cywilnymi poddębickiej komendy, by podziękować za ich wkład w sprawne funkcjonowanie jednostki.

W piątek, 16 lutego odbyło się uroczyste spotkanie z okazji Dnia Służby Cywilnej. Podziękowania pracownikom cywilnym złożył Komendant Powiatowy Policji w Poddębicach młodszy inspektor Adam Kolasa, I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Poddębicach młodszy inspektor Jarosław Zieliński oraz Naczelnik Wydziału Kryminalnego nadkomisarz Michał Trzaskowski. Podczas spotkania Komendant złożył na ręce pracowników podziękowania oraz zaznaczył, że dzięki ich zaangażowaniu, wiedzy oraz rzetelnemu wykonywaniu zadań, funkcjonariusze mogą być bardziej skuteczni, co przekłada się na bezpieczeństwo w naszym powiecie.
My, policjanci, ze swojej strony życzymy wszystkim pracownikom wspomagającym służbę Policji, aby Wasza praca spotkała się z uznaniem i szacunkiem wszystkich obywateli. Bowiem bez istnienia rzetelnego i profesjonalnego korpusu służby cywilnej nie mogłyby funkcjonować urzędy administracji rządowej.

starszy sierżant Alicja Bartczak

źródło: https://poddebice.policja.gov.pl/

 

Poprzedni artykułSPARINGOWY WEEKEND
Następny artykułWYNIKI MECZÓW SPARINGOWYCH
UDOSTĘPNIJ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ