CZYSTY KOMIN CZYSTA GMINA

0
52
views

Szanowni Państwo!

Wraz z rozpoczęciem sezonu grzewczego nasila się problem smogu. Niestety, główną jego przyczyną jesteśmy my sami – jesienią i zimą gospodarstwa domowe emitują do atmosfery ogromne ilości szkodliwych związków przez swoje kominy. Jedynym sposobem na zmniejszenie poziomu zanieczyszczenia jest świadome i ekologiczne ogrzewanie domostw – a więc także edukacja mieszkańców wsi i miast w tym zakresie.

Ogólnopolski portal kominiarski Kominiarz.pl, w trosce o jakość powietrza w kraju, organizuje kampanię edukacyjną pt. „Czysty komin – czysta gmina”. Za pośrednictwem władz lokalnych pragniemy dotrzeć do społeczeństwa i uświadamiać o negatywnych skutkach nieracjonalnego palenia w piecach zarówno pod kątem ekologii, jak i oszczędnego zużywania paliwa.

W ramach akcji udostępniamy Państwu materiały serwisu Kominiarz.pl. Wszelkie teksty oraz grafiki oddajemy do dyspozycji. Zachęcamy do publikacji treści na stronach internetowych czy w innych środkach masowego przekazu celem dotarcia do jak największej liczby odbiorców. Przygotowaliśmy również kilka banerów – zupełnie za darmo można zamieścić je na stronach internetowych, zaznaczając tym samym udział gminy w akcji. Jedynym warunkiem bezpłatnego korzystania ze wszystkich materiałów jest zamieszczenie źródła informacji.

Dodatkowo Państwa gmina pojawi się w serwisie Kominiarz.pl jako gmina dbająca o środowisko.

Gorąco zachęcamy do przystąpienia do akcji portalu Kominiarz.pl „Czysty komin – czysta gmina” i pomocy w rozpowszechnianiu naszych edukacyjnych treści.

W AKCJI UDZIAŁ BIORĄ:

Gmina Zaręby Kościelne

Gmina Szumowo

Gmina Chocianów

Gmina Lubomierz

Gmina Knyszyn

Gmina Kurzętnik

Gmina Skrzyszów

Gmina Doruchów

Gmina Markusy

Gmina Stare Bogaczowice

Gmina Śrem

Gmina Lidzbark Warmiński

Miasto Trzebinia

Miasto Ustroń

Miasto Iława

Gmina Mszana

źródło: Gmina Dalików

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ