Charytatywny Turniej Piłki Nożnej dla Adriana

2
99
views

Zachęcamy do wzięcia udziału i kibicowaniu w Charytatywnym Turnieju Piłki Nożnej, podczas którego odbędzie się zbiórka pieniędzy na leczenie Adriana Króla.

Turniej odbędzie się 26 stycznia 2020 r. o godz. 10:00 na hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Uniejowiea. Zapisy drużyn (do 23 stycznia włącznie) prowadzi oraz szczegółowych informacji udziela Piotr Kozłowski, pod numerem telefonu: 691 696 172

Organizatorzy zapewniają atrakcje dla dzieci podczas rozgrywek (m.in. malowanie twarzy, zabawy z animatorem). Zapraszają również na gorącą zupę i ciasto.


Adrian to młody, energiczny, radosny 13-letni chłopak dla którego codzienność zmieniła się zaledwie w 3 miesiące, a szpital stał się drugim domem.

Adrianowi doskwierał intensywny ból zlokalizowany w udzie – myśleliśmy, że był on spowodowany zwykłą kontuzją lub naderwaniem mięśni przy jeździe hulajnogą, jednak badania wykazały, że jest to nowotwór – chłoniak Burkitta, który rozwinął się w zastraszająco szybkim tempie. Z dnia na dzień stan Adriana zaczął się pogarszać: przestał samodzielnie egzystować, porusza się tylko przy pomocy kul. Ponad to u Adriana doszło do kompresyjnego złamania kręgosłupa w odcinku piersiowym. Adrian przeszedł już 2 cykle chemioterapii. Czeka go jeszcze kosztowna rehabilitacja przywracająca go do pełnej sprawności oraz kolejne chemioterapie. Codziennie i intensywne leczenie jest jedyna szansa na powrót do zdrowia. Bardzo prosimy o pomoc!

Zbiórka na leczenie Adriana odbywa się niezależnie od wydarzenia na portalu zrzutka.pl: POMOC dla Adriana

Organizatorzy Turnieju: Szkoła Podstawowa w Uniejowie, Szkoła Podstawowa w Wilamowie, Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Dzieci i Młodzieży „RTG DUSZY” i Fundacja „Pomerdało mi się”.

(MB)

źródło: Gmina Uniejów

 

 

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ