Obserwuj nas na Facebook

Byczyna szczęśliwa dla SMS-u

 

 

 

Juniorki młodsze UKS SMS obroniły tytuł

UKS SMS Łódź ponownie wywalczył mistrzostwo Polski juniorek młodszych. W finałowym meczu, który odbył się w Poddębicach podopieczne Adriana Sokołowskiego, pokonały Medyk Konin 2:1 (0:0). Obie bramki dla łódzkiej drużyny zdobyła Agnieszka Glinka. Pierwszego gola strzeliła z rzutu karnego, a drugiego w doliczonym czasie gry.

To już drugi medal w tym sezonie zawodniczek UKS SMS. Niedawno srebrny medal zdobyły młodziczki trenera Sebastiana Papisa. Łodzianki zagrają jeszcze w turnieju finałowym o mistrzostwo Polski juniorek. UKS SMS jest jedynym klubem w Polsce, który o medale walczy w trzech kategoriach wiekowych.

źródło: lodzkifutbol.pl

 

 

 

 

 

 

Udostępnij

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także

SAZAN PĘCZNIEW ODDAŁ TRZECI WALKOWER

IV LIGA Termy Poddębice – ŁKS III Łódź 0:3 (0:0)   pozostałe mecze: UMKS Korab Łask 2-6 Ceramika Opoczno 3 czerwca, 18:15 Polonia Piotrków Trybunalski 1-2 KS Kutno 6 czerwca,

PIŁKARSKI WEEKEND – OK LIGA TYPERA

IV LIGA – XXXIII KOLEJKA 06 czerwca (SOBOTA) godz. 14:00 BYCZYNA Termy Poddębice (17) – ŁKS III Łódź (8)  obsada sędziowska: Płomiński Adam, Hajduk Franciszek, Chaber Wiktor.   pozostałe mecze: