Obserwuj nas na Facebook

Bolesna porażka Grembacha

 

 

 

 

Viareggio wygiądzą przed Euro Winners Cup w ćwierćfinale

Obrońcy zostali pobici na karę w dramatyczny dzień w Nazare.

Delta zmobilizują się do ćwierćfinału Pucharu Zdobywców Pucharów

FC Delta były pierwszą drużyną w finale Euro Winners Cup, pokonując BSC Griffin 5-2.

Igor złamał blokadę Delta, ale wspaniały strzał z bramkarza Wołodymyra Hladczenki sprawiał, że przed przerwą.

Brazylijski Felipe odesłał pęd z powrotem w kierunku Delty z szybką klamrą w środku otwarcia dwóch minut po ponownym starcie, zanim Bryan uderzył z kopuły w 4: 1.

Igor po raz kolejny znalazł grzbiet siatki, gdy Delta zaczął się rozluźniać, a Anton Butko wycofał się z Griffin na początku trzeciego, ale nie zainspirowałby walki, kiedy Delta przeprowadziła się do ćwierćfinału.

Chiky inspiruje Bala Azul do ćwierćfinału

CD Bala Azul wygrał gwałtowny rzut karny 3-2 przeciwko CSKA, aby zarezerwować miejsce w ćwierćfinale Pucharu Zdobywców Pucharów.

Rosjanie wygrali każdą grę w rundzie wstępnej i głównej konkurencji, ale Bala Azul wszedł w interwencję z szczupłym prowadzeniem w jednym spotkaniu dzięki otwieraczowi Chiky’ego Ardila, tylko dla Mikhaila Semenova, aby przywrócić parzystość cztery minuty w drugiej, ponieważ obie strony w dużej mierze Dopasowane do siebie.

CSKA był wyprzedzony, gdy trzy minuty później Anderson zdołał odbija się do dołu, ale imponujący Chiky wyrównał sytuacje dla Bali Azul, zapewniając finałową ramię, co ostatecznie doprowadziło do bezbramkowego dogrywki.

Kiedy konkurs dotarł do kar, Rafinha był nieszczęśliwym imprezem, ale Chiky nie zdołał zdobyć zwycięzcy.

Rodrigo wspomaga Kristalla w walce z Batumi

Trzy bramki z Rodrigo pomogły BSC Kristall w ostatnim ósmym Pucharze Zdobywców Pucharów, walcząc w końcu z upartym zespołem Dinamo Batumi 4-2.

Wcześniejsze kwestie okazały się ściśle kontrowersyjne, z celami Rodrigo i Mounouda Eliotta, które zapewniły wynik po 1-1 w pierwszym meczu.

Cristian Martinez umieścił Batumi na prowadzeniu trzy minuty od końca drugiego etapu z mądrym kątowym wykończeniem, ale Kristall zagrał w Brazylii Rodrigo.

Niedawny zwycięzca Pucharu Świata w Piłce Nożnej FIFA Beach Soccer znalazł się na najwyższym rogu z dystansu, aby ponownie zagrać w tabeli, co okazało się ekscytującym spotkaniem.

Dwadzieścia cztery sekundy do finału, Kirill Romanov złagodził wszelkie nerwy Kristalla, ponieważ były zwycięzcy wyłonili się z konkursu, który dotarł do ostatniego ósmego.

Niepowtarzalny Lokomotiv zbyt wiele dla Grembach

Lokomotiv Moskwa wygrali 7: 3 z Grembachem Łódź, a Lukao i Boris Nikonorov zdobywają dwa bramki.

Strona rosyjska zmarnowała trochę czasu, starając się zapewnić postępy, poruszając się 4: 0 w górę w 12 minucie, z bronią z Nikonorowa, a także z dalszymi celami Fernando i Lukao.

Brazylijski Lukao dodał drugi krótko po starcie, gdy Łódź walczyła o przyczółek w meczu.

Frederico Cabral zdołał zdobyć polską pozycję, ale Egor Sahikov i Maksim Chuzhkov sprawili, że Lokomotiv był zadowolony z finału.

Marek Widzicki i Oliver Romrig produkowali akrobatyczne późne uderzenia, aby scoreline była bardziej szanowana, ale Lokomotiv zasłużył na zwycięzców i doszedł do następnego etapu w dobrej formie.

Walka z Seferhisarem spartuje z Spartakiem

Spartak Moskwa zakończył późną walkę z Seferhisarem Cittaslowem, aby dołączyć do silnego rosyjskiego kontyngentu w ćwierćfinale Pucharu Europy z wygranym 6-4.

Wszystko toczyło się zgodnie z planem, w którym Spartak wejdzie do finału, z rzymskim Pachevem, Edu Suarezem i własnym golem Ihar Bryshtel, który położył fundamenty na to, co wydawało się rutyną.

Dalsze goli z Suarez i Siergieja Szewczonowa, po obu stronach bramki Bryshtta po prawej stronie, sprawiły, że życie było bardziej komfortowe, ale Bryshtel złapał jeszcze dwa, podczas gdy Baris Terzioglu utrzymywał się na torze.

Jednak nieostrożność w posiadaniu pozwoliła Spartakowi na przerwanie i zawalenie postępu trzy sekundy od czasu z celiem z Ostap Fedorov.

Posiadacze Viareggio opuszczają karę

Obrońcy Viareggio wygrali z tegorocznej rywalizacji o karę po tym, jak zakończył się 4-4 w normalnym czasie przeciwko Artur Music.

W finale zeszłorocznego finału, Ukraińcy mieli miernik zemsty, chociaż zostali zmuszeni do ciężkiej pracy po stronie włoskiej.

Cel Simone Marinai rozdzielił strony na przerwie, ale druga ramka okazała się celem wymierzonym w sprawę, jako bramka własna Dario Ramacciottiego, a hat-trick Deiwersona pomógł Artur Musicowi w prowadzeniu 4-1.

Ozu Moreira i Gabriele Gori zdobyli Viareggio w jednym golu swoich przeciwników w ostatnich 12 minutach, a Marinai znalazł się na dole w rozdrożnym rzucie, aby wyrównać sprawy i zakończyć powrót.

Żadna z drużyn nie mogła znaleźć zwycięzcy w normalnych lub dodatkowych odstępach czasu, ale gdy Sergii Tymohenko uratował kopnięciem Dario Ramacciotti, z wynikiem na 3-2, zapewniono, że Artur Music Zostały zapewnione postępy.

Ott potrójnie wspomaga rozwój sportowy

Noel Ott hat-trick pomógł Sporting CP w ostatnich ósmych Pucharu Zdobywców Pucharów, pokonując Cadiz CF Sotelo 6-4.

Szwajcarzy pomogli Sportingowi osiągnąć 5: 0 w drugiej kolejce, a jego pierwsze dwa bramki, zanim Ezequiel wygrał z Cadizem, a Fran Mejias, który zagrał po hiszpańsku.

Jednak cel hat hat-trick Ottu ułatwił Sportingowi, a późne ataki Cadiz z Javiera Torresa i Venildo nie mogły sprawić, że przeciwnicy mieli nadmierne problemy, ponieważ zrobili to w ćwierćfinale.

Niesamowita bryza Braga na kwartały

SC Braga wygrał 9-2 zwycięzców z rodzinnym zespołem ACD O Sotao, aby zarezerwować swoje miejsce w ciągu ostatnich ośmiu dni.

Po tym, jak Maurincinho złamał blokadę, Catarino popędził w sekundę po upływie pierwszego okresu, w którym Sotao w dużej mierze się wycofał.

Bruno Xavier na czele wyruszył na drugą połowę, gdy Brazylijczyk dodał swoją drugą pozycję zaraz po tym jak golknął się z Leo Martinsem, gdy atak Braga zaczął się kłócić.

To było krótko zakwestionowane, gdy Sotao cieszyli się najlepszym czarem gry po obu stronach drugiego przedziału, gdy zarejestrowali się Takasuke Goto i Bruno Oliveira.

Braga szybko przywrócił swój rytm, jednak Bruno Torres, Jordan Santos, Jose Maria i Catarino nie zgodzili się na punktację.

Puchar Zdobywców Pucharów Europy / wyniki

Czwartek, 1 czerwca

09:00 – FC Delta 5-2 BSC Griffin

10:15 – CSKA (2) 2-2 (3) CD Bala Azul

11:30 – BSC Kristall 4-2 Dinamo Batumi

12:45 – BSC Lokomotiv Moskwa 7-3 Grembach Łódź

14:00 – Seferhisar Cittaslow 4-6 BSC Spartak Moscow

15:15 – Artur Muzyka (3) 4-4 (2) Viareggio

16:30 – Sporting CP 6-4 Cadiz CF Sotelo

19:00 – SC Braga 9-2 ACD O Sotao

Piątek, 2 czerwca

11:30 – FC Delta v CD Bala Azul (ćwierćfinał)

14:00 – BSC Spartak Moskwa przeciwko Artur Musik (ćwierćfinał)

14:00 – BSC Griffin przeciwko CSKA

15:15 – Seferihisar Cittaslow przeciwko Viareggio BS

16:30 – BSC Grembach Lodz w Dinamo Batumi

16:30 – BSC Lokomotiv przeciwko BSC Kristall (ćwierćfinał)

17:45 – Cadiz CF Sotelo w ACD O Sotao

19:00 – Sporting CP vs SC Braga (ćwierćfinał)

Tłumaczenie ze strony: beachsoccer.com

 

 

 

 

 

 

Share:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także

Piłkarska reprezentacja kobiet trenowała w Uniejowie

Do czwartku 10.07.2024 w Uzdrowisku Termalnym odbywało się zgrupowanie Reprezentacji Kobiet w piłce nożnej w ramach przygotowań do Euro 2025. W powołanej kadrze nie mogło zabraknąć Ewy Pajor. Zawodniczki Niny Palaton trenowały przez cztery dni na kompleksie boisk im. Włodzimierza

Wakacyjna oferta naszego partnera

Bezpieczeństwo jest najważniejsze podczas wakacyjnych wyjazdów. Partner Łódzkiego Związku Piłki Nożnej – Kahlenberg Services przygotował nową ofertę dotyczącą obozów piłkarskich – zarówno tych krajowych, jak i zagranicznych. Zachęcamy się do

PJS: Klasyfikacje klas A

Publikujemy klasyfikację Pro Junior System we wszystkich grupach klasy A za sezon 2023/2024. Zgodnie z regulaminem (punkt 4) – w sytuacji, gdy drużyny jednego klubu uczestniczą w rozgrywkach Ekstraklasy, I

PJS: Klasyfikacje klas okręgowych

Przedstawiamy klasyfikację Pro Junior System za sezon 2023/2024 w klasach okręgowych jak i listę klubów, które otrzymają nagrody finansowe. Zgodnie z regulaminem (punkt 4) – w sytuacji, gdy drużyny jednego