BO SPIESZYŁEM SIĘ DO DOMU – CZY TO CIĘ TŁUMACZY?

0
36
views

W związku z kampanią społeczną „Czy to Cię tłumaczy”?, realizowaną przez Krajową Radę Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego poświęconą bezpieczeństwu na drogach, policjanci ruchu drogowego KPP w Poddębicach, wręczali kierującym i pieszym ulotki informacyjne dotyczące zmian w przepisach ruchu drogowego.

Kampania „Czy to Cię tłumaczy?”, ma na celu przypomnienie najważniejszych przepisów dotyczących bezpieczeństwa na drodze. W ramach tych działań poddębiccy policjanci informowali między innymi o zakazie korzystania z telefonu lub innego urządzenia, w trakcie wchodzenia lub przechodzenia przez jezdnię oraz o zakazie jazdy „na zderzak”. Mówili również o nowym taryfikatorze, który ma eliminować z naszych dróg piratów drogowych. Poprzez takie działania mundurowi chcą dotrzeć do jak największej liczby odbiorców. Pamiętajmy, że to my jesteśmy odpowiedzialni za bezpieczeństwo na drodze!

sierż. Beata Orłowska, tel. 695-406-267

  • Przyrząd do pomiaru prędkości oraz ulotka informacyjna "Bo spieszyłem się do domu, czy to Cię tłumaczy? Nie szukaj wymówek, przestrzegaj limitów prędkości".
  • Funkcjonariusze ruchu drogowego w radiowozie, ulotka informacyjna "Bo spieszyłem się do domu, czy to Cię tłumaczy? Nie szukaj wymówek, przestrzegaj limitów prędkości".

źródło: http://www.poddebice.policja.gov.pl/

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ