Obserwuj nas na Facebook

Arkadiusz Błaszczyk zawodnikiem ćwierćfinałów

 

 

 

XXII EDYCJA

PODDĘBICKA LIGA HALOWA

W PIŁCE NOŻNEJ SENIORÓW

SEZON 20017/2018′

 

Zawodnikiem meczów ćwierćfinałowych, wybrany przez kibiców, został Arkadiusz Błaszczyk z drużyny Mkostka Łódź DTR. Podczas meczów półfinałowych, zostanie wylosowany jeden z głosujących i nagrodzony osobiście przez najlepszego zawodnika meczów ćwierćfinałowych.

 

 

 

 

Udostępnij

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także

PIŁKARSKI WEEKEND – OK LIGA TYPERA

IV LIGA – XXXIV KOLEJKA 13 czerwca (SOBOTA) godz. 14:00 ZGIERZ Boruta Zgierz (7) – Termy Poddębice (17) obsada sędziowska: Kluska Jan, Siejka Kacper, Pacała Dawid.  Pożegnalny niestety mecz w