WYSOKIE ZWYCIĘSTWA DRUŻYN Z SARNOWA/DALIKOWA, ZYGIER I UNIEJOWA

0
144
views

IV liga

KEEZA Termy Ner Poddębice – KS Kutno 0:3 (0:3)

Bramki: Adrian Kralkowski 9, 37, Igor Świątkiewicz 31

czerwona kartka: Radosław Gałązka (77. -za faul)

KEEZA Termy Ner Poddębice: Niedomagała – Owczarek, Majorowicz, D. Gzyl, Grzelak – Masztakow, Marciniak, Tonn, Kobryń, Narożnik (80. Lewandowski) – Bistuła (65. Paias)

KS Sand Bus Kutno: Sokołowicz – Gawlik (62. Adamczyk), Sobczak, Kowalczyk, Wielgus – Bartos (80. Zabielski), Ostrowski (65. Górczyński), Perizhok (74. Gałązka), Kralkowski, Świątkiewicz (70. Dąbrowski) – Dynel (90. Ławniczak)

 

pozostałe mecze:

Orkan Buczek 2:1 Zjednoczeni Stryków
ŁKS II Łódź 3:0 Warta Sieradz
Andrespolia Wiśniowa Góra 4:1 Orzeł Nieborów
Pogoń Zduńska Wola 2:1 Polonia Piotrków
MKP-Boruta Zgierz 3:4 Omega Kleszczów
Ceramika Opoczno 0:4 LKS Kwiatkowice
Włókniarz Zelów 1:2 Warta Działoszyn
Jutrzenka Warta 3:0 Pelikan II Łowicz
KEEZA Termy Ner Poddębice 0:3 KS Sand Bus Kutno

 

tabela:

1 KS Sand Bus Kutno 15 37 41 16 12 1 2
2 Warta Sieradz 15 36 48 13 11 3 1
3 Polonia Piotrków 15 31 47 19 10 1 4
4 Orkan Buczek 15 31 42 18 10 1 4
5 ŁKS II Łódź 15 25 38 30 6 7 2
6 Włókniarz Zelów 15 24 30 28 7 3 5
7 Pogoń Zduńska Wola 15 23 26 30 7 2 6
8 MKP-Boruta Zgierz 15 23 37 29 6 5 4
9 LKS Kwiatkowice 15 23 37 26 7 2 6
10 Warta Działoszyn 15 20 28 35 6 2 7
11 Jutrzenka Warta 15 20 25 25 6 2 7
12 Omega Kleszczów 15 20 35 34 6 2 7
13 Zjednoczeni Stryków 15 18 26 28 4 6 5
14 Andrespolia Wiśniowa Góra 15 16 26 35 4 4 7
15 Ceramika Opoczno 15 14 23 37 4 2 9
16 KEEZA Termy Ner Poddębice 15 10 17 37 2 4 9
17 Pelikan II Łowicz 15 7 12 51 2 1 12
18 Orzeł Nieborów 15 3 17 64 1 0 14

 

 

 

Klasa okręgowa

Termy Uniejów – GLKS Dłutów 3:0 (3:0)

Borysiak, Spychalski, Stolarek.

 

GLKS Sarnów/Dalików – Sokół II Aleksandrów Łódzki 6:0 (2:0)

Sokołowicz-2, Wijas Bartłomiej, Nowak Adam, Nowacki Arkadiusz, Jesionowski Kamil.

 

pozostałe mecze:

GKS Ksawerów 1:1 Start Brzeziny
KS II Kutno 5:3 LKS Rosanów
GLKS Sarnów/Dalików 6:0 Sokół II Aleksandrów
Włókniarz Pabianice 1:0 KKS Koluszki
Stal Głowno 5:0 Zawisza Rzgów
Orzeł Parzęczew 4:1 PTC Pabianice
UKS SMS Łódź 2:2 Widzew II Łódź
Termy Uniejów 3:0 GLKS Dłutów

 

tabela:

1 Stal Głowno 13 34 57 7 11 1 1
2 Widzew II Łódź 13 34 59 8 11 1 1
3 Zawisza Rzgów 13 26 36 21 8 2 3
4 GKS Ksawerów 13 26 31 19 8 2 3
5 Start Brzeziny 13 26 31 26 8 2 3
6 UKS SMS Łódź 13 24 30 26 7 3 3
7 Włókniarz Pabianice 13 23 22 24 7 2 4
8 Orzeł Parzęczew 13 17 25 28 4 5 4
9 LKS Rosanów 13 16 29 36 5 1 7
10 Termy Uniejów 13 15 18 27 4 3 6
11 KKS Koluszki 13 14 29 24 3 5 5
12 KS II Kutno 13 13 24 35 4 1 8
13 GLKS Dłutów 13 11 23 44 3 2 8
14 GLKS Sarnów/Dalików 13 10 17 30 2 4 7
15 Sokół II Aleksandrów 13 3 11 48 0 3 10
16 PTC Pabianice 13 1 7 46 0 1 12

 

 

 

Klasa „A” grupa III

Grom Powodów – Bzura Ozorków 1:8 (1:4)

Pyciarz Bartosz

skład: Urbaniak Wojciech – Karolak Łukasz (50′ Antczak Kamil), Florczak Sławomir (80′ Kupis Tomasz), Milast Kacper, Kupis Michał, Grzybowski Marcin (46′ Czekalski Jarosław), Schmeichel Łukasz (46′ Olczyk Kamil), Pyciarz Bartosz, Witak Robert (70′ Walczak Piotr), Simon Rafał, Swenderski Artur.

 

Malina Piątek – Sazan Pęczniew 4:3

 

pozostałe mecze:

MKS Mianów 0:0 Kotan Ozorków
Malina Piątek 4:3 Sazan Pęczniew
Grom Powodów 1:8 Bzura Ozorków
Ostrovia Ostrowy 0:2 Victoria Rąbień
Kobra Leźnica Wielka 6:2 Magnat Sierpów
Bzura Młogoszyn 5:3 Victoria Grabów
LKS Świnice Warckie 3:1 KS Żychlin

 

tabela:

1 Victoria Rąbień 11 33 49 4 11 0 0
2 Sazan Pęczniew 11 21 46 33 7 0 4
3 Bzura Młogoszyn 11 20 38 29 6 2 3
4 Bzura Ozorków 11 19 37 25 6 1 4
5 Ostrovia Ostrowy 11 19 30 22 6 1 4
6 Malina Piątek 11 18 20 20 5 3 3
7 Kotan Ozorków 11 17 34 28 5 2 4
8 Kobra Leźnica Wielka 11 15 26 30 5 0 6
9 MKS Mianów 11 14 22 25 4 2 5
10 Magnat Sierpów 11 13 26 36 4 1 6
11 LKS Świnice Warckie 11 10 16 23 3 1 7
12 Victoria Grabów 10 9 21 33 3 0 7
13 Grom Powodów 11 7 13 43 2 1 8
14 KS Żychlin 10 5 9 36 1 2 7

 

 

 

Sieradzka klasa „A” grupa VII

LKS Pyszków – Pisia Zygry 1:5 (0:2)

… Dudczak Radosław, Stajewski Arkadiusz, Kubisz Jan, Kubiak Krystian, Waligórski Radosław.

 

pozostałe mecze:

LKS Pyszków 1:5 Pisia Zygry
LZS Rębieskie 2:4 LGKS Charłupia Mała
Inter-Sieradz Woźniki 7:2 Pogoń II Zduńska Wola
MULKS Łask 0:0 Rokita Rokitnica
RKS Rychłocice 4:5 Olimpia Karsznice
LKS Kobierzycko 1:2 Warta II Sieradz
Victoria Szadek 3:2 UKS Ustków
Sokół Goszczanów 3:1 Złoczewia Złoczew

 

tabela:

1 Warta II Sieradz 13 32 50 16 10 2 1
2 Victoria Szadek 13 32 40 17 10 2 1
3 Sokół Goszczanów 13 30 42 15 9 3 1
4 LGKS Charłupia Mała 13 29 39 19 9 2 2
5 Złoczewia Złoczew 13 22 32 24 7 1 5
6 Inter-Sieradz Woźniki 13 21 30 29 6 3 4
7 Pogoń II Zduńska Wola 13 21 34 21 7 0 6
8 Rokita Rokitnica 13 20 29 30 6 2 5
9 RKS Rychłocice 13 16 23 30 5 1 7
10 LZS Rębieskie 13 16 35 46 5 1 7
11 LKS Kobierzycko 13 14 24 33 4 2 7
12 Olimpia Karsznice 13 13 16 28 3 4 6
13 Pisia Zygry 13 13 29 36 4 1 8
14 LKS Pyszków 13 7 12 48 2 1 10
15 MULKS Łask 13 6 21 48 1 3 9
16 UKS Ustków 13 6 22 38 2 0 11

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ