WYNIKI MECZÓW LIGOWYCH

0
101
views

KLASA OKRĘGOWA

KEEZA Termy Ner Poddębice – Victoria Rąbień 4:1 (0:0)

Spychalski Mateusz, Waszczyk Daniel, Nowak Włodzimierz, Stajewski Maciej. 

 

Włókniarz Pabianice – Termy K-FLEX Uniejów 0:1 

.. Madajski Gracjan

skład: Nowacki(GK), Koziełek(80’B.Łuczak), Leonow, Fajks, Kwiatkowski, Nazarczyk(45′ Acela), B.Nowak(45’Tomczyk), P.Nowak(c), Rychta(60′ Herman), Giovani, Madajski(85′ M.Łuczak)

Rezerwowi: Zdych
Trener: Maciej Sobociński
II Trener: Ireneusz Szczęsny

 

 

ŁKS III Łódź – Sazan Pęczniew 10:3 

 

pozostałe mecze:

Stal Głowno 3:0 KAS Konstantynów
Włókniarz Pabianice 0:1 Termy Uniejów
ŁKS III Łódź 10:3 Sazan Pęczniew
AMII Nowosolna-Łódź 0:3 UKS SMS Łódź
Orzeł Parzęczew 2:1 Zawisza Rzgów
Iskra Dobroń 1:4 Włókniarz Zgierz
GKS Ksawerów 2:0 Sokół II Aleksandrów
KEEZA Termy Ner Poddębice 4:1 Victoria Rąbień

 

tabela:

1 ŁKS III Łódź 11 33 57 13 11 0 0
2 GKS Ksawerów 11 26 23 15 8 2 1
3 Stal Głowno 11 26 33 10 8 2 1
4 Orzeł Parzęczew 11 24 27 14 8 0 3
5 Termy Uniejów 11 21 24 15 7 0 4
6 Włókniarz Pabianice 11 18 25 14 6 0 5
7 KEEZA Termy Ner Poddębice 11 17 25 17 5 2 4
8 Zawisza Rzgów 11 16 33 17 5 1 5
9 Włókniarz Zgierz 11 15 22 24 5 0 6
10 Victoria Rąbień 11 15 21 25 4 3 4
11 UKS SMS Łódź 11 13 19 25 4 1 6
12 KAS Konstantynów 11 10 15 27 2 4 5
13 Iskra Dobroń 11 7 17 37 2 1 8
14 Sokół II Aleksandrów 11 6 11 35 2 0 9
15 AMII Nowosolna-Łódź 11 4 14 45 1 1 9
16 Sazan Pęczniew 11 4 20 53 1 1 9

 

 

 

KLASA A GRUPA III

Orzeł Kazimierz – Pisia Zygry 16:1

W drużyna z Zygier, grało dziesięciu zawodników.

 

pozostałe mecze:

LUKS Bałucz 3:2 Włókniarz Konstantynów
Olimpia Karsznice 1:4 Kolejarz Łódź
Orzeł Kazimierz 16:1 Pisia Zygry
Orzeł Piątkowisko 4:3 Pogoń II Zduńska Wola
PTC Pabianice 1:1 MULKS Łask
Korab Łask 2:2 Victoria Szadek

 

tabela:

1 Orzeł Piątkowisko 9 20 32 20 6 2 1
2 Korab Łask 9 19 25 9 5 4 0
3 Pogoń II Zduńska Wola 9 17 26 15 5 2 2
4 Kolejarz Łódź 9 16 22 17 5 1 3
5 Olimpia Karsznice 9 15 25 19 4 3 2
6 Włókniarz Konstantynów 9 14 25 13 4 2 3
7 Orzeł Kazimierz 9 13 32 19 4 1 4
8 PTC Pabianice 9 10 18 20 2 4 3
9 MULKS Łask 9 9 9 16 2 3 4
10 Victoria Szadek 9 8 15 23 2 2 5
11 LUKS Bałucz 9 8 16 27 2 2 5
12 Pisia Zygry 9 0 4 51 0 0 9

 

 

 

KLASA A GRUPA IV

LKS Swinice Warckie – GLKS Sarnów/Dalików 6:4

… Stachlewski Krzysztof, Grodzicki Jakub, Stasiak Jakub, Stachlewski Paweł. 

 

pozostałe mecze:

Ostrovia Ostrowy 4:3 Magnat Sierpów
Fair Play Kutno 1:4 Witonianka Witonia
Malina Piątek 4:0 Sokół Lutomiersk
LKS Świnice Warckie 6:4 GLKS Sarnów/Dalików
Kobra Leźnica Wielka 1:4 Bzura Ozorków
MKS Mianów 1:3 Kotan Ozorków

 

tabela:

1 Bzura Ozorków 8 22 37 6 7 1 0
2 Witonianka Witonia 9 20 32 16 6 2 1
3 Kobra Leźnica Wielka 8 19 21 12 6 1 1
4 Ostrovia Ostrowy 9 16 30 26 5 1 3
5 Kotan Ozorków 8 14 18 11 4 2 2
6 Malina Piątek 8 10 12 15 3 1 4
7 Salos Róża Kutno 8 9 31 24 3 0 5
8 MKS Mianów 8 9 21 21 2 3 3
9 LKS Świnice Warckie 8 9 23 28 2 3 3
10 GLKS Sarnów/Dalików 9 9 22 36 3 0 6
11 Sokół Lutomiersk 8 5 12 29 1 2 5
12 Magnat Sierpów 7 4 16 31 1 1 5
13 Fair Play Kutno 8 4 9 29 1 1 6

 

 

 

KLASA B GRUPA II

LKS Modlna – Grom Powodów 1:6 (0:1)

Jałkiewicz Krzysztof-2 (88′, 93′), Zawadzki Krystian (29′), Sternicki Dawid (70′), Milast Kacper (74′), Pietruszka Przemysław (90′)

skład: Urbaniak Wojciech – Pietruszka Przemysław, Zawadzki Krystian (87′ Wiśniewski Bartosz), Olszewski Robert, Milast Kacper (87′ Kupis Tomasz), Walczak Piotr (75′ Jałkiewicz Krzysztof), Maliszewski Dominik, Sternicki Dawid, Schmeichel Łukasz (48′ Karolak Patryk), Karolak Łukasz, Fornalczyk Michał.

 

pozostałe mecze:

Zryw Śliwniki 2:3 Kanarki Małachowice
GKS Byszew 6:2 Iskra Góra św. Małgorzaty
LKS Modlna 1:6 Grom Powodów
Orzeł Wróblew 5:5 Sokół Skromnica
Górnik Łęczyca 0:0 Expom Krośniewianka

 

tabela:

1 Expom Krośniewianka 8 22 42 10 7 1 0
2 Zryw Śliwniki 8 18 31 13 6 0 2
3 Grom Powodów 8 18 30 14 6 0 2
4 Górnik Łęczyca 7 16 18 8 5 1 1
5 Kanarki Małachowice 7 12 29 24 4 0 3
6 GKS Byszew 8 9 21 26 3 0 5
7 LKS Modlna 8 7 19 24 2 1 5
8 Iskra Góra św. Małgorzaty 8 4 11 31 1 1 6
9 Orzeł Wróblew 8 4 14 36 1 1 6
10 Sokół Skromnica 8 3 14 43 0 3 5

 

 

 

LIGI JUNIORSKIE

Łódź: C1 Trampkarz Grupa 1

Widzew TMRF II Łódź – Termy Ner Poddębice 0:0

 

Łódź: C2 Trampkarz Grupa 3

KAS Konstantynów Łódzki – Termy Uniejów 0:7

 

Łódź: D1 Młodzik Grupa 3

Termy Ner Poddębice – Sokół Aleksandrów Łódzki 5:0

 

Łódź: D2 Młodzik Grupa 3

Termy Uniejów – UKS SMS Łódż 

Mecz przełożony na 02 listopada godz. 19:00.

 

Łódź: D2 Młodzik Grupa 4

Malina Piątek – GLKS Sarnów/Dalikow 7:0

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ