WPADKA GROMU

0
131
views

IV liga

Zjednocze4ni Stryków – Termy Ner Poddębice 1:1 (0:0)

Bramki: Szymon Ziółkowski 75 – Jakub Owczarek 60- rzut karny

skład: Niedomagała – Owczarek, Pasik, Retkowski, Kobryń – Lewandowski, Marciniak, Frącek (82. Matczak), Kochanek (70. Smolarek), Masztakow – Bistuła

 

pozostałe mecze:

LKS Kwiatkowice 2:2 KS Sand Bus Kutno
Orkan Buczek 3:5 Pogoń Zduńska Wola
RKS Radomsko 0:0 Włókniarz Zelów
Ceramika Opoczno 1:2 Omega Kleszczów
Pilica Przedbórz 3:4 Warta Działoszyn
Andrespolia Wiśniowa Góra 0:2 Warta Sieradz
Stal Niewiadów 3:3 Pelikan II Łowicz
Zjednoczeni Stryków 1:1 Termy Ner Poddębice

 

tabela:

1 RKS Radomsko 30 76 79 17 24 4 2
2 Warta Sieradz 30 75 78 27 23 6 1
3 KS Sand Bus Kutno 30 62 68 37 19 5 6
4 Orkan Buczek 30 51 61 33 14 9 7
5 LKS Kwiatkowice 30 48 47 40 13 9 8
6 Omega Kleszczów 30 48 55 46 14 6 10
7 Zjednoczeni Stryków 31 47 42 35 14 5 12
8 Włókniarz Zelów 30 47 46 44 14 5 11
9 Ceramika Opoczno 30 43 31 41 13 4 13
10 Termy Ner Poddębice 30 38 50 59 11 5 14
11 Warta Działoszyn 30 34 67 71 8 10 12
12 Andrespolia Wiśniowa Góra 30 32 43 52 8 8 14
13 Pogoń Zduńska Wola 30 30 37 52 8 6 16
14 MKP-Boruta Zgierz 30 27 35 52 6 9 15
15 Pelikan II Łowicz 30 21 39 97 6 3 21
16 Pilica Przedbórz 31 17 51 90 3 8 20
17 Stal Niewiadów 30 16 28 64 2 10 18

 

 

 

Klasa okręgowa

Włókniarz Pabianice – Termy Uniejów 1:4

 

ŁKS II Łódź – GLKS Sarnów/Dalików 7:0

 

pozostałe mecze:

Sokół II Aleksandrów 0:1 Widzew II Łódź
ŁKS II Łódź 7:0 GLKS Sarnów/Dalików
Start Brzeziny 3:0 Włókniarz Konstantynów
Bzura Ozorków 0:4 UKS SMS Łódź
Włókniarz Pabianice 1:4 Termy Uniejów
Stal Głowno 3:0 Orzeł Parzęczew
LKS Rosanów 2:2 PTC Pabianice
GKS Ksawerów 1:3 Zawisza Rzgów

 

tabela:

1 ŁKS II Łódź 28 80 146 14 26 2 0
2 Widzew II Łódź 28 66 123 30 21 3 4
3 Zawisza Rzgów 28 64 63 32 19 7 2
4 Stal Głowno 28 56 85 49 17 5 6
5 LKS Rosanów 28 50 66 53 16 2 10
6 Włókniarz Pabianice 28 45 51 53 14 3 11
7 Termy Uniejów 28 42 53 64 13 3 12
8 Orzeł Parzęczew 28 41 66 58 12 5 11
9 UKS SMS Łódź 28 40 60 61 12 4 12
10 GKS Ksawerów 28 40 56 66 12 4 12
11 Start Brzeziny 27 31 49 62 10 1 16
12 Sokół II Aleksandrów 28 25 33 76 7 4 17
13 PTC Pabianice 27 23 44 82 7 2 18
14 GLKS Sarnów/Dalików 28 22 48 85 6 4 18
15 Włókniarz Konstantynów 28 11 21 85 3 2 23
16 Bzura Ozorków 28 7 21 115 2 1 25

 

 

 

Klasa „A” grupa III

Sazan Pęczniew – Bzura Młogoszyn 5:4

 

pozostałe mecze:

Ostrovia Ostrowy 3:3 Witonianka Witonia
Victoria Rąbień 2:3 KS II Kutno
OSP Iskra Głowno 4:5 Malina Piątek
Kobra Leźnica Wielka 3:4 Kotan Ozorków
MKS Mianów 3:0 Dąbrowianka Dąbrowice
Magnat Sierpów 3:3 LKS Świnice Warckie
Sazan Pęczniew 5:4 Bzura Młogoszyn

 

tabela:

1 KS II Kutno 24 63 90 29 21 0 3
2 Victoria Rąbień 24 60 80 24 19 3 2
3 Ostrovia Ostrowy 24 52 74 37 16 4 4
4 Witonianka Witonia 24 49 77 41 15 4 5
5 Sazan Pęczniew 24 41 69 53 12 5 7
6 LKS Świnice Warckie 24 35 50 52 10 5 9
7 Kotan Ozorków 24 34 54 54 10 4 10
8 Bzura Młogoszyn 24 33 59 65 10 3 11
9 Kobra Leźnica Wielka 24 29 52 70 8 5 11
10 MKS Mianów 24 28 47 56 8 4 12
11 Malina Piątek 24 15 38 84 4 3 17
12 Magnat Sierpów 24 15 41 74 4 3 17
13 OSP Iskra Głowno 24 13 35 79 4 1 19
14 Dąbrowianka Dąbrowice 24 13 33 81 3 4 17

 

 

 

Sieradzka klasa „A” grupa II

Pisia Zygry – Rokita Rokitnica 6:0 (2:0)

Walczak Piotr-3, Waligórski Radosław-2, Biernat Patryk-1.

 

pozostałe mecze:

RKS Rychłocice 4:4 UKS Ustków
LKS Kobierzycko 0:6 Hetman Rusiec
LKS Kalinowa 0:2 LGKS Charłupia Mała
UMKS Ostrowia w Ostrówku 0:6 LKS Pyszków
Unia Sieradz-Męka 3:2 LZS Rębieskie
GKS Sędziejowice 3:2 Sokół Goszczanów
Victoria Szadek 0:2 Inter-Sieradz Woźniki
Pisia Zygry 6:0 Rokita Rokitnica

 

tabela:

1 Hetman Rusiec 28 62 89 53 20 2 6
2 Sokół Goszczanów 28 59 94 54 18 5 5
3 GKS Sędziejowice 28 57 90 58 18 3 7
4 Victoria Szadek 28 46 68 43 14 4 10
5 LGKS Charłupia Mała 28 45 78 58 13 6 9
6 RKS Rychłocice 28 43 70 61 12 7 9
7 Inter-Sieradz Woźniki 28 43 61 58 13 4 11
8 LKS Pyszków 28 42 61 53 12 6 10
9 Rokita Rokitnica 28 41 67 62 12 5 11
10 LZS Rębieskie 28 40 73 72 13 1 14
11 Pisia Zygry 28 39 72 68 11 6 11
12 UKS Ustków 28 29 57 75 8 5 15
13 LKS Kobierzycko 28 27 47 84 8 3 17
14 Unia Sieradz-Męka 28 23 53 93 6 5 17
15 LKS Kalinowa 28 22 31 71 6 4 18
16 UMKS Ostrowia w Ostrówku 28 18 30 78 4 6 18

 

 

 

Klasa „B” grupa II

Start Szczawin – Grom Powodów 0:0

skład: Urbaniak Wojciech – Karolak Łukasz (50′ Cichy Krystian), Terlecki Michał (88′ Schmeichel Łukasz), Kita Jakub, Pietruszka Przemysław, Witak Robert, Pyciarz Bartosz, Simon Rafał, Kindlein Grzegorz (80′ Grzybowski Marcin), Milast Kacper (55′ Feldman Michał), Szewczyk Mateusz (88′ Wrzeszczyński Jakub).

pozostałe mecze:

LKS Modlna -:- Santos Czerchów
Sokół Skromnica 1:19 Włókniarz II Konstantynów
Start Szczawin 0:0 Grom Powodów
Sokół Lutomiersk 1:1 LKS Dąbrówka
Victoria Grabów 3:1 Kanarki Małachowice

 

tabela:

1 Włókniarz II Konstantynów 20 51 113 32 16 3 1
2 Victoria Grabów 19 42 56 21 13 3 3
3 Grom Powodów 19 41 46 22 13 2 4
4 LKS Dąbrówka 18 30 61 26 9 3 6
5 Kanarki Małachowice 19 27 42 35 9 0 10
6 Orzeł Wróblew 19 24 70 52 8 0 11
7 Sokół Lutomiersk 19 22 36 45 6 4 9
8 Santos Czerchów 18 22 36 68 7 1 10
9 Start Szczawin 18 20 33 51 6 2 10
10 LKS Modlna 18 19 39 39 5 4 9
11 Sokół Skromnica 19 0 12 153 0 0 19

 

 

 

 

 

Poprzedni artykułPIŁKARSKI WEEKEND
Następny artykułINFORMACJE Z POWIATU
UDOSTĘPNIJ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ