TYLKO SAZAN ZWYCIĘSKI

0
88
views

KLASA OKRĘGOWA

Termy Uniejów – Włókniarz Zgierz 0:0

 

LKS Ksawerów – MGLKS Sarnów/Dalików 6:0

 

LKS Różyca – KEEZA Termy Ner Poddębice 2:1 (0:1)

… Gzyl Jakub 

 

pozostałe mecze:

AKS SMS Łódź -:- Sokół II Aleksandrów
Górnik Łęczyca 1:2 UKS SMS Łódź
Iskra Dobroń 2:3 Zawisza Rzgów
Victoria Rąbień 3:4 Włókniarz Pabianice
LKS Różyca 2:1 KEEZA Termy Ner Poddębice
Termy Uniejów 0:0 Włókniarz Zgierz
KAS Konstantynów 1:3 ŁKS III Łódź
GKS Ksawerów 6:0 GLKS Sarnów/Dalików

 

tabela:

1 GKS Ksawerów 5 15 22 3 5 0 0
2 KEEZA Termy Ner Poddębice 5 12 18 8 4 0 1
3 Włókniarz Pabianice 5 12 15 7 4 0 1
4 LKS Różyca 5 12 14 9 4 0 1
5 ŁKS III Łódź 5 10 14 6 3 1 1
6 Iskra Dobroń 5 9 15 10 3 0 2
7 Termy Uniejów 5 8 10 8 2 2 1
8 Zawisza Rzgów 5 6 12 11 2 0 3
9 KAS Konstantynów 5 6 7 8 2 0 3
10 UKS SMS Łódź 5 6 5 13 2 0 3
11 Victoria Rąbień 5 4 11 16 1 1 3
12 Górnik Łęczyca 5 4 4 13 1 1 3
13 AKS SMS Łódź 4 3 3 6 1 0 3
14 Sokół II Aleksandrów 4 3 5 13 1 0 3
15 GLKS Sarnów/Dalików 5 3 7 20 1 0 4
16 Włókniarz Zgierz 5 1 3 14 0 1 4

 

 

KLASA  A GRUPA III

Sazan Pęczniew – Orzeł Piątkowisko 3:1 

Chmielecki Sebastian-2, Igiel Tomasz.

 

Victoria Szadek – Pisia Zygry 7:1 (5:1)

Dudczak Radosław (rzut karny)

 

pozostałe mecze:

Olimpia Karsznice 6:0 MULKS Łask
Sazan Pęczniew 3:1 Orzeł Piątkowisko
Orzeł Kazimierz 3:0 Włókniarz Konstantynów
UMKS Korab Łask 1:2 Pogoń II Zduńska Wola
Victoria Szadek 7:1 Pisia Zygry
PTC Pabianice 5:0 Rokita Rokitnica

 

tabela:

1 Sazan Pęczniew 4 12 22 5 4 0 0
2 Pogoń II Zduńska Wola 4 10 11 6 3 1 0
3 Olimpia Karsznice 4 9 19 5 3 0 1
4 Orzeł Kazimierz 4 8 12 3 2 2 0
5 Victoria Szadek 4 7 15 11 2 1 1
6 UMKS Korab Łask 4 7 5 3 2 1 1
7 Włókniarz Konstantynów 4 6 6 8 2 0 2
8 PTC Pabianice 4 4 6 7 1 1 2
9 Orzeł Piątkowisko 4 3 7 11 1 0 3
10 MULKS Łask 4 1 4 14 0 1 3
11 Pisia Zygry 4 1 1 15 0 1 3
12 Rokita Rokitnica 4 0 1 21 0 0 4

 

 

KLASA B GRUPA II

Grom Powodów – Salos Róża Kutno 1:3 (0:1)

Adamiak Marcin (rzut karny)

skład: Urbaniak Wojciech – Milast Kacper (69′ Walczak Piotr), Swęderski Artur (34′ Florczak Sławomir), Karolak Łukasz (56′ Schmeichel Łukasz). Kupis Michał, Simon Rafał, Zawadzki Krystian, Domagała Kamil (53′ Cichy Krystian), Gręda Krystian, Andrzejczak Dawid (46′ Adamiak Marcin), Terlecki Michał (85′ Kupis Tomasz) .

 

pozostałe mecze:

Grom Powodów 1:3 Salos Róża Kutno
Zryw Śliwniki 6:2 GKS Byszew
Sokół Skromnica 1:4 Expom Krośniewianka
LKS Modlna 1:2 Iskra Góra św. Małgorzaty
Fair Play Kutno 3:1 Orzeł Wróblew

 

tabela:

1 Fair Play Kutno 3 9 12 1 3 0 0
2 Zryw Śliwniki 3 9 12 2 3 0 0
3 Salos Róża Kutno 3 9 13 3 3 0 0
4 Grom Powodów 3 6 8 4 2 0 1
5 Iskra Góra św. Małgorzaty 3 3 4 11 1 0 2
6 GKS Byszew 3 3 6 13 1 0 2
7 LKS Modlna 3 3 9 10 1 0 2
8 Expom Krośniewianka 3 3 4 6 1 0 2
9 Orzeł Wróblew 3 0 5 11 0 0 3
10 Sokół Skromnica 3 0 2 14 0 0 3

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ