TYLKO GROM I SARNÓW Z PORAŻKAMI

0
122
views

IV LIGA 

Ceramika Opoczno -KEEZA Termy Ner Poddębice 2:3 (0:2)

… Spychalski Mateusz, Jurkowski Radosław, Lewandowski Michał

skład: Niedomagała Jakub – Owczarek Jakub, Spychalski Mateusz, Lewandowski Michał, Kuchciak Rafał (46′ Borysiak Krzysztof), Jurkowski Radosław, Jarczewski Dariusz (85′ Cander Marcin), Mazur Dawid, Gzyl Jakub, Tomaszewski Damian (79′ Kacprowski Jakub).

rezerwowi: Pięgot Maksymilian, Abramczyk Michał, Mańka Filip

 

pozostałe mecze:

Ceramika Opoczno 2:3 KEEZA Termy Ner Poddębice
Skalnik Sulejów 1:2 Omega Kleszczów
LKS Kwiatkowice 1:0 Pogoń Zduńska Wola
Jutrzenka Warta 2:5 Warta Sieradz
MKP-Boruta Zgierz 1:1 ŁKS II Łódź
Stal Głowno 2:0 Polonia Piotrków
Warta Działoszyn 2:4 Orkan Buczek
Zjednoczeni Stryków 1:0 Andrespolia Wiśniowa Góra
Orzeł Nieborów 0:0 Włókniarz Zelów
Jutrzenka Drzewce 0:1 Czarni Rząśnia

 

tabela:

Lp Nazwa M P B+ B- Z R P
1 ŁKS II Łódź 16 40 49 17 12 4 0
2 Orkan Buczek 16 38 57 22 12 2 2
3 Warta Sieradz 16 38 50 20 12 2 2
4 MKP-Boruta Zgierz 16 37 37 14 11 4 1
5 Stal Głowno 16 32 26 17 10 2 4
6 LKS Kwiatkowice 16 28 45 20 8 4 4
7 Zjednoczeni Stryków 16 26 25 19 7 5 4
8 Omega Kleszczów 16 25 35 22 7 4 5
9 Polonia Piotrków 16 23 25 27 7 2 7
10 Pogoń Zduńska Wola 16 22 27 25 6 4 6
11 Orzeł Nieborów 16 20 30 30 5 5 6
12 Włókniarz Zelów 15 18 21 22 4 6 5
13 Skalnik Sulejów 15 17 25 25 5 2 8
14 Jutrzenka Warta 16 16 23 34 4 4 8
15 Warta Działoszyn 16 15 26 34 3 6 7
16 Andrespolia Wiśniowa Góra 16 13 28 40 3 4 9
17 Jutrzenka Drzewce 16 10 17 51 3 1 12
18 KEEZA Termy Ner Poddębice 15 10 19 57 3 1 11
19 Czarni Rząśnia 15 7 12 47 2 1 12
20 Ceramika Opoczno 16 6 11 45 1 3 12

 

 

KLASA OKRĘGOWA

Termy Uniejów – Victoria Rąbień 2:0) (0:0)

Sobolewski Przemysław, Nowak Włodzimierz

skład: Zdych Jakub – Olczyk Maciej, Sobolewski Przemysław (84′ Łuczak Krzysztof), Nowak Przemysław, Nowak Włodzimierz, Moks Konrad, Matusiak Piotr, Kozielak Krystian, Graczyk Dawid, Gębski Aleksander, Sobańda Szymon (15′ Kaźmierczak Michał)

rezerwowi: Zajdel Mateusz, Michalak Adam, Jonczyk Janusz, Galoch Kamil, Szczęsny Ireneusz.

 

LKS Różyca – GLKS Sarnów/Dalików 4:2 (2:1)

… Jesionowski Kamil, Borowski sebastian.

skład: Sznajder Karol – Jesionowski Kami, Nowacki Arkadiusz (85′ Surowiec Radosław), Nowak Adam (85′ Lindner Marcin), Piątkowski Dawid, Szymajda Aleksander, Makowski Jakub, Misztal Jakub, Kołakowski Przemysław, Majcherowicz Mateusz, Sznajder Karol.

rezerwowy: Chodakowski Mikołaj.

 

pozostałe mecze:

Orzeł Parzęczew 6:2 KS II Kutno
GLKS Dłutów 1:1 KAS Konstantynów
PTC Pabianice 0:5 Zawisza Rzgów
Widzew II Łódź 3:0 Sokół II Aleksandrów
KKS Koluszki 1:3 GKS Ksawerów
LKS Różyca 4:2 GLKS Sarnów/Dalików
Termy Uniejów 2:0 Victoria Rąbień
UKS SMS Łódź 2:3 Start Brzeziny
AKS SMS Łódź 2:3 Włókniarz Pabianice

 

tabela:

Lp Nazwa M P B+ B- Z R P
1 Widzew II Łódź 15 39 57 10 13 0 2
2 LKS Różyca 15 34 40 22 11 1 3
3 Włókniarz Pabianice 15 33 33 16 11 0 4
4 Start Brzeziny 15 32 54 29 10 2 3
5 GKS Ksawerów 15 29 35 19 9 2 4
6 AKS SMS Łódź 15 27 36 16 8 3 4
7 Sokół II Aleksandrów 15 24 40 22 7 3 5
8 Termy Uniejów 14 22 27 32 7 1 6
9 UKS SMS Łódź 15 22 47 25 7 1 7
10 KAS Konstantynów 15 21 31 30 6 3 6
11 Zawisza Rzgów 15 21 24 24 6 3 6
12 KKS Koluszki 15 17 18 35 5 2 8
13 Victoria Rąbień 15 16 37 41 5 1 9
14 GLKS Sarnów/Dalików 15 15 34 46 4 3 8
15 Orzeł Parzęczew 15 14 28 51 4 2 9
16 KS II Kutno 14 13 25 38 4 1 9
17 GLKS Dłutów 14 5 9 44 1 2 11
18 PTC Pabianice 14 0 6 81 0 0 14

 

 

KLASA A GRUPA III 

Pisia Zygry – MULKS Łask 3:0 (2:0)

Walczak Piotr-2, Stajewski Maciej.

skład: Naszkowski Adrian – Nowak Bartłomiej (60′ Łuczak Maciej), Matczak Krzysztof, Chmielecki Patryk (73′ Siekacz Adrian), Cichosz Adam, Dudczak Radosław, Kubiak Krystian, Stajewski Maciej,Stajewski Arkadiusz, Walczak Piotr, Waligórski Radosław.

rezerwowi: Kwapiszewski Jakub, Mielnik Szymon, Dudczak Arkadiusz, Woźniak Marcin, Matusiak Przemysław.

 

Sazan Pęczniew – Pogoń Zduńska Wola 3:2 (2:0)

Wypiór Tomasz-2, Igiel Tomasz.

skład: Płusa Bartosz – Florczak Dariusz (80′ Magnuski Norbert), Kubiak Konrad, Igiel Tomasz, Józefiak Dominik, Frisz Mateusz, Jaworski Dawid (55′ Osiński Kamil), Kochanek Arkadiusz (70′ Twardowski Marcin), Śpiączka Wiktor, Chmielecki Sebastian, Wypiór Tomasz.

rezerwowy: Grabarczyk Jacek

 

pozostałe mecze:

GKS Sędziejowice 1:1 Iskra Dobroń
Włókniarz Konstantynów 1:1 Olimpia Karsznice
UMKS Korab Łask 8:3 Jutrzenka Bychlew
Sazan Pęczniew 3:2 Pogoń II Zduńska Wola
Rokita Rokitnica 1:1 Włókniarz II Pabianice
Pisia Zygry 3:0 MULKS Łask
Orzeł Piątkowisko 1:2 Orzeł Kazimierz

 

tabela:

Lp Nazwa M P B+ B- Z R P
1 Iskra Dobroń 12 31 46 12 10 1 1
2 Orzeł Kazimierz 12 27 42 16 9 0 3
3 Pisia Zygry 12 26 40 32 8 2 2
4 Orzeł Piątkowisko 12 24 39 19 8 0 4
5 Włókniarz II Pabianice 11 20 28 25 6 2 3
6 Pogoń II Zduńska Wola 12 19 36 23 6 1 5
7 UMKS Korab Łask 11 17 26 23 5 2 4
8 Olimpia Karsznice 11 16 23 18 5 1 5
9 Włókniarz Konstantynów 12 15 23 24 4 3 5
10 Sazan Pęczniew 12 10 23 44 3 1 8
11 MULKS Łask 12 9 18 44 3 0 9
12 Rokita Rokitnica 12 9 18 41 2 3 7
13 Jutrzenka Bychlew 11 8 20 45 2 2 7
14 GKS Sędziejowice 12 4 11 27 0 4 8

 

 

KLASA A GRUPA IV 

Grom Powodów – Kotan Ozorków 3:5 (2:4)

Witak Robert-2, Jewczak Artur.

skład: Urbaniak Wojciech – Jewczak Artur, Zawadzki Krystian (74′ Adamiak Marcin), Florczak Sławomir (89′ Wrzeszczyński Jakub), Karolak Łukasz (46′ Pietruszka Przemysław), Kindlein Grzegorz (53′ Jaśkiewicz Patryk), Kupis Michał (89′ Cichy Krystian), Simon Rafał, Swęderski Artur (68′ Walczak Piotr), Terlecki Michał (61′ Schmeichel Łukasz), Witak Robert.

 

pozostałe mecze:

Bzura Ozorków -:- Victoria Grabów
Kobra Leźnica Wielka 3:2 Magnat Sierpów
Grom Powodów 3:5 Kotan Ozorków
Górnik Łęczyca 2:0 Bzura Młogoszyn
Ostrovia Ostrowy 4:1 Kanarki Małachowice
MKS Mianów 2:0 Malina Piątek
LKS Świnice Warckie 2:1 SPKMS Żychlin

 

tabela:

Lp Nazwa M P B+ B- Z R P
1 Górnik Łęczyca 12 33 40 10 11 0 1
2 Bzura Ozorków 11 25 49 13 8 1 2
3 Malina Piątek 11 25 38 17 8 1 2
4 LKS Świnice Warckie 12 23 37 18 7 2 3
5 Kobra Leźnica Wielka 12 23 33 25 7 2 3
6 Magnat Sierpów 11 21 32 15 7 0 4
7 Bzura Młogoszyn 12 20 31 27 6 2 4
8 Victoria Grabów 11 19 27 20 6 1 4
9 Kotan Ozorków 12 18 39 23 5 3 4
10 Ostrovia Ostrowy 12 15 27 38 5 0 7
11 MKS Mianów 11 6 13 36 2 0 9
12 Kanarki Małachowice 12 6 31 58 2 0 10
13 Grom Powodów 12 3 18 59 1 0 11
14 SPKMS Żychlin 11 0 7 63 0 0 11

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ