IV liga
Ceramika Opoczno – Termy Ner Poddębice 3:3
pozostałe mecze
Andrespolia Wiśniowa Góra | 10:2 | Pelikan II Łowicz |
RKS Radomsko | 1:0 | Warta Sieradz |
Pilica Przedbórz | 1:6 | Pogoń Zduńska Wola |
Ceramika Opoczno | 3:3 | Termy Ner Poddębice |
Orkan Buczek | 1:4 | KS Sand Bus Kutno |
Stal Niewiadów | 3:3 | MKP-Boruta Zgierz |
LKS Kwiatkowice | 0:1 | Omega Kleszczów |
Warta Działoszyn | 3:1 | Włókniarz Zelów |
tabela
1 | RKS Radomsko | 32 | 82 | 81 | 17 | 26 | 4 | 2 |
2 | Warta Sieradz | 32 | 78 | 82 | 28 | 24 | 6 | 2 |
3 | KS Sand Bus Kutno | 32 | 65 | 72 | 39 | 20 | 5 | 7 |
4 | Orkan Buczek | 32 | 52 | 62 | 37 | 14 | 10 | 8 |
5 | Omega Kleszczów | 32 | 52 | 57 | 47 | 15 | 7 | 10 |
6 | Zjednoczeni Stryków | 32 | 50 | 44 | 36 | 15 | 5 | 12 |
7 | LKS Kwiatkowice | 32 | 48 | 47 | 45 | 13 | 9 | 10 |
8 | Włókniarz Zelów | 32 | 48 | 47 | 47 | 14 | 6 | 12 |
9 | Ceramika Opoczno | 32 | 47 | 36 | 44 | 14 | 5 | 13 |
10 | Termy Ner Poddębice | 32 | 40 | 53 | 62 | 11 | 7 | 14 |
11 | Warta Działoszyn | 32 | 37 | 71 | 74 | 9 | 10 | 13 |
12 | Andrespolia Wiśniowa Góra | 32 | 36 | 54 | 55 | 9 | 9 | 14 |
13 | Pogoń Zduńska Wola | 32 | 36 | 45 | 54 | 10 | 6 | 16 |
14 | MKP-Boruta Zgierz | 32 | 28 | 39 | 57 | 6 | 10 | 16 |
15 | Pelikan II Łowicz | 32 | 21 | 41 | 109 | 6 | 3 | 23 |
16 | Stal Niewiadów | 32 | 18 | 31 | 67 | 2 | 12 | 18 |
17 | Pilica Przedbórz | 32 | 17 | 52 | 96 | 3 | 8 | 21 |
Klasa okręgowa
Orzeł Parzęczew – GLKS Sarnów/Dalików 3:4
Start Brzeziny – Termy Uniejów 2:2
pozostałe mecze
Bzura Ozorków | 4:2 | PTC Pabianice |
Sokół II Aleksandrów | 1:6 | Zawisza Rzgów |
Start Brzeziny | 2:2 | Termy Uniejów |
Orzeł Parzęczew | 3:4 | GLKS Sarnów/Dalików |
LKS Rosanów | 3:0 | Włókniarz Konstantynów |
Stal Głowno | 0:0 | UKS SMS Łódź |
ŁKS II Łódź | 1:1 | Widzew II Łódź |
GKS Ksawerów | 3:1 | Włókniarz Pabianice |
tabela
1 | ŁKS II Łódź | 30 | 84 | 154 | 16 | 27 | 3 | 0 |
2 | Widzew II Łódź | 30 | 70 | 128 | 31 | 22 | 4 | 4 |
3 | Zawisza Rzgów | 30 | 70 | 72 | 34 | 21 | 7 | 2 |
4 | Stal Głowno | 30 | 60 | 91 | 50 | 18 | 6 | 6 |
5 | LKS Rosanów | 30 | 53 | 69 | 57 | 17 | 2 | 11 |
6 | Termy Uniejów | 30 | 46 | 58 | 67 | 14 | 4 | 12 |
7 | Włókniarz Pabianice | 30 | 45 | 53 | 62 | 14 | 3 | 13 |
8 | UKS SMS Łódź | 30 | 44 | 66 | 62 | 13 | 5 | 12 |
9 | GKS Ksawerów | 30 | 43 | 60 | 70 | 13 | 4 | 13 |
10 | Orzeł Parzęczew | 30 | 41 | 70 | 68 | 12 | 5 | 13 |
11 | Start Brzeziny | 30 | 33 | 55 | 70 | 10 | 3 | 17 |
12 | GLKS Sarnów/Dalików | 30 | 28 | 62 | 88 | 8 | 4 | 18 |
13 | Sokół II Aleksandrów | 30 | 28 | 37 | 82 | 8 | 4 | 18 |
14 | PTC Pabianice | 30 | 24 | 50 | 96 | 7 | 3 | 20 |
15 | Włókniarz Konstantynów | 30 | 11 | 21 | 91 | 3 | 2 | 25 |
16 | Bzura Ozorków | 30 | 10 | 25 | 127 | 3 | 1 | 26 |
Klasa „A” grupa III
Sazan Pęczniew – KS II Kutno 2:4 (2:0)
pozostałe mecze
OSP Iskra Głowno | 2:3 | LKS Świnice Warckie |
Ostrovia Ostrowy | 3:3 | Malina Piątek |
Witonianka Witonia | 5:0 | Bzura Młogoszyn |
Victoria Rąbień | 7:2 | Kotan Ozorków |
Magnat Sierpów | 3:0 | Dąbrowianka Dąbrowice |
Sazan Pęczniew | 2:4 | KS II Kutno |
MKS Mianów | 4:2 | Kobra Leźnica Wielka |
tabela
1 | KS II Kutno | 26 | 69 | 106 | 31 | 23 | 0 | 3 |
2 | Victoria Rąbień | 26 | 66 | 90 | 26 | 21 | 3 | 2 |
3 | Witonianka Witonia | 26 | 55 | 86 | 42 | 17 | 4 | 5 |
4 | Ostrovia Ostrowy | 26 | 53 | 78 | 43 | 16 | 5 | 5 |
5 | Sazan Pęczniew | 26 | 41 | 72 | 59 | 12 | 5 | 9 |
6 | LKS Świnice Warckie | 26 | 41 | 55 | 55 | 12 | 5 | 9 |
7 | Bzura Młogoszyn | 26 | 36 | 63 | 72 | 11 | 3 | 12 |
8 | MKS Mianów | 26 | 34 | 54 | 59 | 10 | 4 | 12 |
9 | Kotan Ozorków | 26 | 34 | 57 | 64 | 10 | 4 | 12 |
10 | Kobra Leźnica Wielka | 26 | 32 | 57 | 75 | 9 | 5 | 12 |
11 | Magnat Sierpów | 26 | 18 | 44 | 86 | 5 | 3 | 18 |
12 | Malina Piątek | 26 | 16 | 42 | 91 | 4 | 4 | 18 |
13 | OSP Iskra Głowno | 26 | 13 | 39 | 86 | 4 | 1 | 21 |
14 | Dąbrowianka Dąbrowice | 26 | 13 | 33 | 87 | 3 | 4 | 19 |
Sieradzka klasa „A” grupa II
Pisia Zygry – UKS Ustków 3:1
pozostałe mecze
LKS Kalinowa | 0:7 | Hetman Rusiec |
Inter-Sieradz Woźniki | 4:2 | Rokita Rokitnica |
Victoria Szadek | 3:0 | LGKS Charłupia Mała |
RKS Rychłocice | 2:1 | Sokół Goszczanów |
Pisia Zygry | 3:1 | UKS Ustków |
GKS Sędziejowice | 3:1 | Unia Sieradz-Męka |
LKS Kobierzycko | 5:1 | LKS Pyszków |
UMKS Ostrowia w Ostrówku | 0:3 | LZS Rębieskie |
tabela
1 | Hetman Rusiec | 30 | 68 | 99 | 53 | 22 | 2 | 6 |
2 | GKS Sędziejowice | 30 | 63 | 97 | 59 | 20 | 3 | 7 |
3 | Sokół Goszczanów | 30 | 62 | 98 | 56 | 19 | 5 | 6 |
4 | Inter-Sieradz Woźniki | 30 | 49 | 69 | 61 | 15 | 4 | 11 |
5 | Victoria Szadek | 30 | 49 | 72 | 45 | 15 | 4 | 11 |
6 | RKS Rychłocice | 30 | 46 | 74 | 66 | 13 | 7 | 10 |
7 | LGKS Charłupia Mała | 30 | 45 | 79 | 65 | 13 | 6 | 11 |
8 | LKS Pyszków | 30 | 45 | 66 | 60 | 13 | 6 | 11 |
9 | Rokita Rokitnica | 30 | 44 | 72 | 68 | 13 | 5 | 12 |
10 | LZS Rębieskie | 30 | 43 | 76 | 76 | 14 | 1 | 15 |
11 | Pisia Zygry | 30 | 42 | 75 | 72 | 12 | 6 | 12 |
12 | LKS Kobierzycko | 30 | 33 | 56 | 85 | 10 | 3 | 17 |
13 | UKS Ustków | 30 | 29 | 58 | 82 | 8 | 5 | 17 |
14 | Unia Sieradz-Męka | 30 | 26 | 56 | 97 | 7 | 5 | 18 |
15 | LKS Kalinowa | 30 | 22 | 33 | 81 | 6 | 4 | 20 |
16 | UMKS Ostrowia w Ostrówku | 30 | 18 | 30 | 84 | 4 | 6 | 20 |
Klasa „B” grupa II
tabela
1 | Włókniarz II Konstantynów | 20 | 51 | 113 | 32 | 16 | 3 | 1 |
2 | Grom Powodów | 20 | 44 | 49 | 22 | 14 | 2 | 4 |
3 | Victoria Grabów | 20 | 43 | 57 | 22 | 13 | 4 | 3 |
4 | LKS Dąbrówka | 20 | 34 | 65 | 28 | 10 | 4 | 6 |
5 | Kanarki Małachowice | 20 | 30 | 59 | 36 | 10 | 0 | 10 |
6 | LKS Modlna | 20 | 25 | 50 | 41 | 7 | 4 | 9 |
7 | Santos Czerchów | 20 | 25 | 45 | 77 | 8 | 1 | 11 |
8 | Orzeł Wróblew | 20 | 24 | 70 | 55 | 8 | 0 | 12 |
9 | Sokół Lutomiersk | 20 | 22 | 36 | 48 | 6 | 4 | 10 |
10 | Start Szczawin | 20 | 20 | 35 | 61 | 6 | 2 | 12 |
11 | Sokół Skromnica | 20 | 0 | 13 | 170 | 0 | 0 | 20 |