TERMALNE ZWYCIĘSTWA

0
112
views

KLASA OKRĘGOWA

KEEZA Termy Ner Poddębice – AMII Nowosolna Łódź 6:1

Bagrodzki Dawid-2, Paias, Nowak Włodzimierz, Tomaszewski Damian, Jaśczak Kacper.

skład: Kowalski – J. Gzyl, Bagrodzki, Stajewski (88′ Zynger), Mańka (60′ D. Gzyl), Tomaszewski, Jarczewski (82′ Misztal), Spychalski, Jarczyński (83′ Makowski), Paias (87′ Jaśczak), Waszczyk (60′ Nowak).

Rezerwowi: Dobierzewski.

Zawisza Rzgów – Termy K-FLEX  Uniejów 0:1

… Lucas
skład: Nowacki(GK), Koziełek, Leonow, Fajks, Kwiatkowski, Nazarczyk(90’B.Łuczak), Mucha(70’Acela), P.Nowak(c)(80′ Gębski), Giovani, B.Nowak(90’M.Łuczak), Madajski

Rezerwowi: Rychta
Trener: Maciej Sobociński
II Trener: Ireneusz Szczęsny

UKS SMS Łódź – Sazan Pęczniew 5:5 (3:1)

… Florczak Dariusz-2, Chmielecki Sebastian-2, Frącek Antoni.
skład: Pirowski Jakub, Igiel Tomasz (Chmielecki Sebastian 55′

⚽⚽)Florczak Dariusz ⚽⚽, Kochanek Arkadiusz, Paczkowski Damian (Chmielecki Patryk 46′), Dominowski Damian, Śpiączka Wiktor, Frącek Antoni ⚽, Ciepłoch Marek, Wypiór Tomasz (Grabarczyk Dawid 78′), Malinowski Aleksander.
Rezerwowi: Grabarczyk Kamil, Grabarczyk Jacek.
Trener: Błażej Dudziński
pozostałe mecze:
UKS SMS Łódź 5:5 Sazan Pęczniew
GKS Ksawerów 2:1 Orzeł Parzęczew
KEEZA Termy Ner Poddębice 6:1 AMII Nowosolna-Łódź
Victoria Rąbień 0:3 ŁKS III Łódź
Sokół II Aleksandrów 1:5 Włókniarz Pabianice
Włókniarz Zgierz 1:3 Stal Głowno
Zawisza Rzgów 0:1 Termy Uniejów
KAS Konstantynów 3:1 Iskra Dobroń
tabela:
Lp Nazwa M P B+ B- Z R P
1 ŁKS III Łódź 6 18 26 5 6 0 0
2 GKS Ksawerów 6 15 14 10 5 0 1
3 Zawisza Rzgów 6 13 22 5 4 1 1
4 Orzeł Parzęczew 6 12 17 9 4 0 2
5 Stal Głowno 6 11 20 10 3 2 1
6 KEEZA Termy Ner Poddębice 6 10 13 10 3 1 2
7 UKS SMS Łódź 6 10 15 13 3 1 2
8 Victoria Rąbień 6 10 14 15 3 1 2
9 Termy Uniejów 6 9 10 11 3 0 3
10 Włókniarz Pabianice 6 6 10 9 2 0 4
11 Włókniarz Zgierz 6 6 10 12 2 0 4
12 Sokół II Aleksandrów 6 6 8 19 2 0 4
13 KAS Konstantynów 6 5 10 14 1 2 3
14 Sazan Pęczniew 6 4 14 27 1 1 4
15 Iskra Dobroń 6 3 8 21 1 0 5
16 AMII Nowosolna-Łódź 6 1 8 29 0 1 5
KLASA A GRUPA III

Victoria Szadek – Pisia Zygry 5:0

pozostałe mecze:
Kolejarz Łódź 3:2 LUKS Bałucz
Victoria Szadek 5:0 Pisia Zygry
Pogoń II Zduńska Wola 4:0 MULKS Łask
Włókniarz Konstantynów 2:3 Orzeł Piątkowisko
Korab Łask 1:1 PTC Pabianice
Olimpia Karsznice 2:1 Orzeł Kazimierz
tabela:
Lp Nazwa M P B+ B- Z R P
1 Olimpia Karsznice 4 10 15 4 3 1 0
2 Pogoń II Zduńska Wola 4 10 13 3 3 1 0
3 Korab Łask 4 10 10 1 3 1 0
4 Orzeł Piątkowisko 4 9 15 10 3 0 1
5 Kolejarz Łódź 4 7 7 13 2 1 1
6 Włókniarz Konstantynów 4 6 12 6 2 0 2
7 Victoria Szadek 4 6 10 12 2 0 2
8 PTC Pabianice 4 5 9 10 1 2 1
9 Pisia Zygry 4 0 1 25 0 0 4
10 Orzeł Kazimierz 4 1 9 13 0 1 3
11 MULKS Łask 4 1 3 10 0 1 3
12 LUKS Bałucz 4 0 6 17 0 0 4

 

 

KLASA A GRUPA IV

Bzura Ozorków – GLKS Sarnów/Dalików 4:3

… Stachlewski Paweł, Stachlewski Krzysztof, Chałas Marcin. 

 

pozostałe mecze:

Malina Piątek 0:4 Kobra Leźnica Wielka
Bzura Ozorków 4:3 GLKS Sarnów/Dalików
MKS Mianów 4:4 LKS Świnice Warckie
Kotan Ozorków 5:0 Fair Play Kutno
Sokół Lutomiersk 2:4 Ostrovia Ostrowy
Salos Róża Kutno 2:3 Sokół Lutomiersk

 

tabela:

Lp Nazwa M P B+ B- Z R P
1 Bzura Ozorków 3 9 19 3 3 0 0
2 Kobra Leźnica Wielka 3 9 11 3 3 0 0
3 Kotan Ozorków 4 8 11 5 2 2 0
4 Ostrovia Ostrowy 4 7 11 11 2 1 1
5 Sokół Lutomiersk 5 7 11 20 2 1 2
6 MKS Mianów 4 5 14 13 1 2 1
7 Witonianka Witonia 3 4 6 5 1 1 1
8 GLKS Sarnów/Dalików 4 4 10 12 1 1 2
9 Malina Piątek 4 4 4 8 1 1 2
10 Salos Róża Kutno 4 3 16 11 1 0 3
11 LKS Świnice Warckie 3 2 8 11 0 2 1
12 Fair Play Kutno 3 1 3 9 0 1 2
13 Magnat Sierpów 2 0 1 14 0 0 2

 

 

KLASA B GRUPA II

Zryw Śliwniki – Grom Powodów 7:0 

 

pozostałe mecze:

Orzeł Wróblew 2:5 LKS Modlna
Górnik Łęczyca 5:2 GKS Byszew
Kanarki Małachowice 3:4 Iskra Góra św. Małgorzaty
Expom Krośniewianka 9:2 Sokół Skromnica
Zryw Śliwniki 7:0 Grom Powodów

 

tabela:

Lp Nazwa M P B+ B- Z R P
1 Expom Krośniewianka 3 9 26 5 3 0 0
2 Zryw Śliwniki 3 9 19 4 3 0 0
3 Grom Powodów 3 6 11 8 2 0 1
4 Górnik Łęczyca 3 6 6 4 2 0 1
5 LKS Modlna 3 3 8 9 1 0 2
6 Iskra Góra św. Małgorzaty 3 3 7 8 1 0 2
7 Orzeł Wróblew 3 3 8 17 1 0 2
8 GKS Byszew 3 3 10 12 1 0 2
9 Kanarki Małachowice 3 3 16 19 1 0 2
10 Sokół Skromnica 3 0 3 28 0 0 3

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ