RUSZA Z BLOKÓW A KLASA

6
124
views

IV LIGA – IV KOLEJKA 

14 sierpnia (PIĄTEK) godz 18:30 BYCZYNA 

KEEZA Termy Ner Poddębice (20) – LKS Kwiatkowice (8)

obsada sędziowska: Milczarek P. WS Skierniewice

 

 

KLASA OKRĘGOWA – III kolejka

16 sierpnia (NIEDZIELA) godz. 16:00 KUTNO

KS II Kutno (5) – GLKS Sarnów/Dalików (16) 

obsada sędziowska: Olejniczak J., Biś K., Wykrota P

 

 

KLASA „A” GRUPA III – IKOLEJKA 

14 sierpnia (PIĄTEK) godz. 17:30 ZYGRY 

Pisia Zygry – Pogoń II Zduńska Wola 

obsada sędziowska: Pietrzak B., Kizeweter M, Skałecki J.

 

15 sierpnia (SOBOTA) godz. 17:00 PĘCZNIEW 

Sazan Pęczniew – Olimpia Karsznice 

obsada sędziowska: Sadowski T., Becht J., Janiszewski P.

 

 

KLASA A GRUPA IV – I KOLEJKA 

16 sierpnia (NIEDZIELA) godz. 17:30 WARTKOWICE

Grom Powodów – Magnat Sierpów

obsada sędziowska: Patora Z., Sapela L., Przybylak B.

 

 

LIGA TYPERA 

Do gry ruszają zawodnicy reprezentujący klasę A, a więc: Pisia Zygry, Sazan Pęczniew i Grom Powodów. Jeden mecz o dziwo jest rozgrywany w czwartek, a więc nie było nigdzie informacji, więc tego pojedynku nie bierzemy pod uwagę. Przed nami pięć spotkań, do zebrania 25 punktów, a jak będzie, to zobaczymy już wieczorem w niedzielę.

Zapraszamy wszystkichch chętnych do wzięcia udziału w naszej zabawie, obstawiając wyniki naszych drużyn uczestniczących w rozgrywkach piłkarskich w sezonie 2020/2021. Wystarczy wymyśleć jakiś nick i w komentarzach typować wyniki meczów umieszczonych poniżej.

 

8. KEEZA Termy Ner Poddębice (20) – LKS Kwiatkowice (8)

9. KS II Kutno (5) – GLKS Sarnów/Dalików (16)

10. Pisia Zygry – Pogoń II Zduńska Wola 

11. Sazan Pęczniew – Olimpia Karsznice 

12. Grom Powodów – Magnat Sierpów

 

 

 

6 KOMENTARZE

  1. KEEZA Termy Ner Poddębice (20) – LKS Kwiatkowice (8) 1:2

    9. KS II Kutno (5) – GLKS Sarnów/Dalików (16) 1:2

    10. Pisia Zygry – Pogoń II Zduńska Wola 2:1

    11. Sazan Pęczniew – Olimpia Karsznice 2:2

    12. Grom Powodów – Magnat Sierpów 1:4

  2. 8. KEEZA Termy Ner Poddębice (20) – LKS Kwiatkowice (8) 1:3

    9. KS II Kutno (5) – GLKS Sarnów/Dalików (16) 5:2

    10. Pisia Zygry – Pogoń II Zduńska Wola
    3:1
    11. Sazan Pęczniew – Olimpia Karsznice 2:4

    12. Grom Powodów – Magnat Sierpów 1:3

    • KEEZA Termy Ner Poddębice (20) 0:2 LKS Kwiatkowice (8)
      KS II Kutno (5) 4:2 GLKS Sarnów/Dalików (16)
      Pisia Zygry 1:3 Pogoń II Zduńska Wola
      Sazan Pęczniew 3:1 Olimpia Karsznice
      Grom Powodów 1:4 Magnat Sierpów

ZOSTAW ODPOWIEDŹ