POGROM W DALIKOWIE I WARTKOWICACH

0
219
views

IV LIGA 

Czarni Rząśnia – KEEZA Termy Ner Poddębice 3:3 (1:2)

… Spychalski Mateusz, Kuchciak Rafał, Owczarek Jakub.

 

pozostałe mecze:

Jutrzenka Drzewce 0:2 Orzeł Nieborów
Pogoń Zduńska Wola 1:0 Andrespolia Wiśniowa Góra
LKS Kwiatkowice 2:0 Warta Działoszyn
Jutrzenka Warta 1:2 Stal Głowno
MKP-Boruta Zgierz 4:1 Ceramika Opoczno
Omega Kleszczów 1:1 Włókniarz Zelów
Czarni Rząśnia 3:3 KEEZA Termy Ner Poddębice
ŁKS II Łódź 3:2 Polonia Piotrków
Warta Sieradz 1:1 Orkan Buczek
Skalnik Sulejów 0:0 Zjednoczeni Stryków

 

tabela:

Lp Nazwa M P B+ B- Z R P
1 ŁKS II Łódź 7 21 28 9 7 0 0
2 MKP-Boruta Zgierz 7 19 17 5 6 1 0
3 Orkan Buczek 7 17 23 9 5 2 0
4 Stal Głowno 7 13 13 11 4 1 2
5 Zjednoczeni Stryków 7 12 10 9 3 3 1
6 Orzeł Nieborów 7 11 14 11 3 2 2
7 LKS Kwiatkowice 7 11 17 10 3 2 2
8 Warta Sieradz 6 10 15 12 3 1 2
9 Włókniarz Zelów 7 10 11 8 2 4 1
10 Warta Działoszyn 7 9 10 11 2 3 2
11 Pogoń Zduńska Wola 7 9 8 10 3 0 4
12 Jutrzenka Drzewce 7 9 12 18 3 0 4
13 Andrespolia Wiśniowa Góra 7 8 17 16 2 2 3
14 Omega Kleszczów 7 8 12 13 2 2 3
15 Skalnik Sulejów 7 7 13 14 2 1 4
16 Jutrzenka Warta 7 6 8 10 1 3 3
17 Polonia Piotrków 7 6 8 12 2 0 5
18 KEEZA Termy Ner Poddębice 7 4 7 20 1 1 5
19 Czarni Rząśnia 6 1 4 19 0 1 5
20 Ceramika Opoczno 7 1 5 25 0 1 6

 

 

KLASA OKRĘGOWA 

GLKS Sarnów/Dalików – Widzew II Łódź 1:8 (1:4)

Kołakowski Przemysław … Dawid Telestak 2, Grzegorz Brochocki 2, Jakub Ślaski 2, Mateusz Gołda, Kamil Drążczyk

GLKS:
Chodakowski – Piątkowski (46′ Paczkowski), Jesionowski, Szymajda, Majchrowicz (75′ Krysiak) – Jagieło (65′ Makowski), Nowacki (75′ Opas), Misztal, Stanisławski, Kołakowski (82′ Lindner) – Nowak (46′ Sokołowski)

Widzew II:
Buczkowski – Cieślak (62′ Stopa), Mamełka, Najderek, Owczarek – Szlaski, Owczarczyk, Służałek (65′ Malec), Telestak (70′ Szcześniak), Gołda (58′ Drążczyk) – Brochocki

Rezerwowi: Wojda – Bień, Pokorski

Żółte kartki: Piątkowski, Szymajda

Sędzia: Robert Sabat (Łódź)

 

 

Termy Uniejów – KKS Koluszki 2:1 (1::1)

Nowak Włodzimierz, Piaseczny Dariusz. 

 

pozostałe mecze:

KS II Kutno 4:1 GKS Ksawerów
Zawisza Rzgów 0:0 Start Brzeziny
GLKS Sarnów/Dalików 1:8 Widzew II Łódź
Orzeł Parzęczew 1:7 AKS SMS Łódź
GLKS Dłutów 2:7 UKS SMS Łódź
PTC Pabianice 0:2 LKS Różyca
Victoria Rąbień 5:3 Sokół II Aleksandrów
KAS Konstantynów 0:1 Włókniarz Pabianice
Termy Uniejów 2:1 KKS Koluszki

 

tabela:

Lp Nazwa M P B+ B- Z R P
1 Włókniarz Pabianice 6 18 15 2 6 0 0
2 Start Brzeziny 5 13 22 5 4 1 0
3 Victoria Rąbień 6 13 25 14 4 1 1
4 GKS Ksawerów 6 13 17 7 4 1 1
5 LKS Różyca 5 12 12 2 4 0 1
6 KAS Konstantynów 6 10 11 9 3 1 2
7 KS II Kutno 6 10 16 13 3 1 2
8 Widzew II Łódź 4 9 10 2 3 0 1
9 UKS SMS Łódź 6 9 17 9 3 0 3
10 AKS SMS Łódź 5 7 10 7 2 1 2
11 Termy Uniejów 6 7 9 14 2 1 3
12 KKS Koluszki 6 6 8 8 2 0 4
13 Zawisza Rzgów 6 4 6 14 1 1 4
14 GLKS Sarnów/Dalików 5 4 10 24 1 1 3
15 Orzeł Parzęczew 6 4 7 22 1 1 4
16 Sokół II Aleksandrów 4 3 8 9 1 0 3
17 GLKS Dłutów 5 0 2 21 0 0 5
18 PTC Pabianice 5 0 2 25 0 0 5

 

 

KLASA A GRUPA III 

Pisia Zygry – Olimpia Karsznice 2:1 (2:1)

Dominowski Damian-2

 

Sazan Pęczniew – Włókniarz Konstantynów Ł. 2:3 (1:1)

Wypiór Tomasz-2

 

 

 

 

 

pozostałe mecze:

MULKS Łask 1:2 Włókniarz II Pabianice
Orzeł Kazimierz 5:3 Pogoń II Zduńska Wola
Sazan Pęczniew 2:3 Włókniarz Konstantynów
Orzeł Piątkowisko 4:0 Jutrzenka Bychlew
UMKS Korab Łask 3:1 GKS Sędziejowice
Rokita Rokitnica 1:3 Iskra Dobroń
Pisia Zygry 2:1 Olimpia Karsznice

 

tabela:

Lp Nazwa M P B+ B- Z R P
1 Iskra Dobroń 3 9 13 2 3 0 0
2 Orzeł Kazimierz 3 9 14 3 3 0 0
3 Orzeł Piątkowisko 3 9 8 0 3 0 0
4 Pisia Zygry 3 9 10 7 3 0 0
5 Olimpia Karsznice 3 6 8 2 2 0 1
6 UMKS Korab Łask 3 6 6 7 2 0 1
7 Włókniarz Konstantynów 3 4 5 5 1 1 1
8 Włókniarz II Pabianice 3 3 2 5 1 0 2
9 MULKS Łask 3 3 2 8 1 0 2
10 GKS Sędziejowice 3 1 1 4 0 1 2
11 Jutrzenka Bychlew 3 1 5 10 0 1 2
12 Rokita Rokitnica 3 1 2 9 0 1 2
13 Pogoń II Zduńska Wola 3 0 5 11 0 0 3
14 Sazan Pęczniew 3 0 3 11 0 0 3

 

 

KLASA A GRUPA IV

Grom Powodów – Kobra Leźnica Wielka 1:8 (0:3)

Terlecki Michał 

skład: Urbaniak Wojciech – Kindlein Grzegorz (46′ Wiśniewski Bartosz), Swęderski Artur (32′ Shmeichel Łukasz), Florczak Sławomir, Karolak Łukasz (59′ Wrzeszczyński Jakub) – Cichy Krystian (46′ Kupis Tomasz), Jewczak Artur, Simon Rafał, Zawadzki Krystian, Terlecki Michał – Witak Robert

 

 

 

 

 

 

pozostałe mecze:

Grom Powodów 1:8 Kobra Leźnica Wielka
Górnik Łęczyca 4:2 SPKMS Żychlin
Ostrovia Ostrowy 0:4 Magnat Sierpów
Malina Piątek 2:1 Kotan Ozorków
MKS Mianów 0:2 Victoria Grabów
Kanarki Małachowice 2:5 Bzura Młogoszyn
Bzura Ozorków 2:0 LKS Świnice Warckie

 

tabela:

Lp Nazwa M P B+ B- Z R P
1 Górnik Łęczyca 3 9 9 3 3 0 0
2 Malina Piątek 3 9 10 6 3 0 0
3 Kobra Leźnica Wielka 3 7 10 2 2 1 0
4 Bzura Ozorków 3 6 16 1 2 0 1
5 Magnat Sierpów 3 6 10 4 2 0 1
6 Bzura Młogoszyn 3 6 9 4 2 0 1
7 Victoria Grabów 3 6 6 4 2 0 1
8 Kotan Ozorków 3 6 7 5 2 0 1
9 LKS Świnice Warckie 3 4 9 4 1 1 1
10 Grom Powodów 3 3 6 13 1 0 2
11 MKS Mianów 3 0 2 8 0 0 3
12 Ostrovia Ostrowy 3 0 4 11 0 0 3
13 Kanarki Małachowice 3 0 7 19 0 0 3
14 SPKMS Żychlin 3 0 2 23 0 0 3

 

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ