PIŁKARSKI WEEKEND – W NIEDZIELĘ DERBY POWIATU !!!

5
198
views

IV LIGA – XI KOLEJKA 

26 września (SOBOTA) godz. 11:00 ŁÓDŹ (ul. Krańcowa 19)

ŁKS II Łódź (1) – KEEZA Termy Ner Poddębice (19)

obsada sędziowska: Janecka KS Sieradz

 

pozostałe mecze:

(piątek – 25 września)
16:00 – Omega Kleszczów – Warta Działoszyn – Rafał Michalak (III liga)
(sobota – 26 września)
12:00 – Skalnik Sulejów – Jutrzenka Warta – Jakub Jaskulski (WS Łódź)
14:00 – Pogoń Zduńska Wola – Zjednoczeni Stryków – Adrian Grałek (WS Piotrków)
16:00 – Czarni Rząśnia – Stal Głowno – Michał Dzwonkowski (WS Piotrków)
16:30 – Polonia Piotrków – Włókniarz Zelów – Kamil Krasnopolski (III liga)
19:00 – Warta Sieradz – Orzeł Nieborów – Mikołaj Kujawski (III liga)
(niedziela – 27 września)
15:00 – Orkan Buczek – Andrespolia Wiśniowa Góra – Mateusz Kowalski (WS Piotrków)
16:00 – Jutrzenka Drzewce – Boruta Zgierz – Przemysław Holewski (WS Sieradz)
16:00 – LKS Kwiatkowice – Ceramika Opoczno – Adam Dolny (WS Łódź)

 

 

KLASA OKRĘGOWA – X KOLEJKA 

26 września (SOBOTA) godz. 16:00 DALIKÓW 

GLKS Sarnów/Dalików (16) – Orzeł Parzęczew (15)

obsada sędziowska: Faliszewski A., Michniewicz Sz., Augustowski G.

 

26 września (SOBOTA) godz. 16:00 DŁUTÓW 

GLKS Dłutów (17) – Termy Uniejów (13)

obsada sędziowska: Balwierz A., Różycki J., Piątkowski P.

 

pozostałe mecze:

(sobota – 26 września)
14:00 – Zawisza Rzgów – KKS Koluszki – Sabat
15:00 – Victoria Rąbień – LKS Różyca – Chrustowski
15:30 – GKS Ksawerów – Włókniarz Pabianice – Jankowski
16:00 – KAS Konstantynów – AKS SMS Łódź – Pietrzak
16:00 – PTC Pabianice – Widzew II Łódź – Lota
(niedziela – 27 września)
14:00 – Sokół II Aleksandrów – Start Brzeziny – Dolny
15:00 – KS II Kutno – UKS SMS Łódź – Mrozek

 

 

KLASA A GRUPA III – VII KOLEJKA 

27 września (NIEDZIELA) godz. 16:00 ZYGRY 

Pisia Zygry (3) – Sazan Pęczniew (11)

obsada sędziowska: Przybylak D., Klata A., Chrustowski P. 

Na tą chwilę w POWIECIE PODDĘBICKIM „rządzą” Termalni z Uniejowa, którzy pokonali w meczu derbowym GLKS Sarnów/Dalików 3:2 na boisku w Dalikowie w ramach rozgrywek klasy okręgowej. Już w niedzielę dojdzie do drugiego, a zarazem ostatniego meczu derbowego w naszym POWIECIE w tym roku. Jeśli nie padnie wynik remisowy, to zwycięzca będzie drugim zespołem obok Term z Uniejowa, drużyną „rządzącą” w POWIECIE, ale mistrz musi być tylko jeden i Stowarzyszenie OK Poddębice wyszło z propozycją rozegrania po zakończeniu rundy jesiennej, meczu charytatywnego o „MISTRZOSTWO POWIATU PODDĘBICKIEGO” drużyn meczów derbowych.

Wracając do niedzielnego pojedynku derbowego, będzie to rywalizacja batobójcza, byłych zawodników Neru Poddębice, a co najważniejsze dwóch drużyn POWIATU PODDĘBICKIEGO. Ciekawie będą wyglądały pojedynki między Chmieleckim Patrykiem, a jego bratem Sebastianem. W szeregach gospodarzy, a więc Pisi Zygry gra wielu wychowanków lub byłych zawodników Neru Poddębice (np. Waligórski Radosław, Cichosz Adam, Stajewski Marcin, Stajewski Arkadiusz, Chmielecki Patryk, Woźniak Marcin, Woźniak Kacper, Matusiak Przemysław, Dudczak Arkadiusz), jak i w ekipie gości w Sazanie Pęczniew (np. Śpiączka Wiktor, Kochanek Arkadiusz, Chmielecki Sebastian, Płusa Bartosz, Kubiak Konrad, Osiński Kamil, Frisz Mateusz). Ostatnie spotkanie tych drużyn grających o ligowe punkty, odbyło się w sezonie piłkarskim 2013/2014 i były to rozgrywki o mistrzostwo klasy B grupa Łódż I. W tych ostatnich rozgrywkach w pierwszym meczu naszych ekip, 27 października 2013 roku na boisku w Zygrach, miejscowi ulegli Sazanowi Pęczniew aż 2:6. W meczu rewanżowym rundy wiosennej 8 czerwca 2014 roku, Sazan Pęczniew ponownie rozgromił Pisię Zygry 6:2. Był to ostatni pojedynek tego sezonu i Sazan Pęczniew nie awansował do klasy wyższej, tylko z powodu różnicy bramek. Po 40 punktów na koniec sezonu zdobyła nasza drużyna, oraz Boruta II Zgierz, która w pierwszym spotkaniu w Pęczniewie uległa Sazanowi 3:2, ale w rewanżu zgierzanie wygrali 2:0 i o tą jedną bramkę Boruta II była lepsza i awansowała do A klasy.  Podrażniona Pisia Zygry tą historią, już w niedzielę będzie miała możliwość odegrania się za pamiętne dwa razy 2:6 w plecy.

 

pozostałe mecze:

(sobota – 26 września)
15:00 – Rokita Rokitnica – GKS Sędziejowice – WS Sieradz
16:00 – Orzeł Piątkowisko – Korab Łask – Łuczak
16:00 – Orzeł Kazimierz – Włókniarz Konstantynów – Ciupa
(niedziela – 27 września)
12:00 – MULKS Łask – Iskra Dobroń – WS Sieradz
12:00 – Pogoń II Zduńska Wola – Jutrzenka Bychlew – WS Sieradz
16:00 – Włókniarz II Pabianice – Olimpia Karsznice – Biś

 

 

KLASA A GRUPA IV – VII KOLEJKA 

27 września (NIEDZIELA) godz. 13:00 OSTROWY 

Ostrovia Ostrowy (10) – Grom Powodów (11)

obsada sędziowska: Walczak Dan., Walczak A., Walczak R

 

pozostałe mecze:

(sobota – 26 września)
16:00 – Górnik Łęczyca – LKS Świnice Warckie – Wykrota
16:00 – MKS Mianów – Bzura Ozorków – K. Walczak
16:00 – Kanarki Małachowice – SPMKS Żychlin – Lesiak
16:00 – Bzura Młogoszyn – Magnat Sierpów – Szczygieł
(niedziela – 27 września)
11:00 – Kotan Ozorków – Victoria Grabów – Czerwieniec
16:00 – Malina Piątek – Kobra Leźnica – Szymczyk

 

 

LIGA TYPERA 

46. ŁKS II Łódź (1) – KEEZA Termy Ner Poddębice (19)

47. GLKS Sarnów/Dalików (16) – Orzeł Parzęczew (15)

48. GLKS Dłutów (17) – Termy Uniejów (13)

49. Pisia Zygry (3) – Sazan Pęczniew (11)

50. Ostrovia Ostrowy (10) – Grom Powodów (11)

 

Punktacja:

1 pkt. – trafienie zwycięskiej drużyny w meczu

2 pkt. – trafienie remisu w meczu

3 pkt. – trafienie dokładnie wyniku meczu

4 pkt. – trafienie ilości strzelonych goli w meczu

(można wpisać przy danym meczu ilość strzelonych goli, zamiast typować dokładny wynik)

5 pkt. – trafienie dokładnie wyniku meczu, ale różnica musi wynosić minimum 5 goli.

 

 

LIGI JUNIORSKIE

 

Łódź: B2 Junior Młodszy Grupa 1

26 września (SOBOTA) godz. 13:00 UNIEJÓW

Termy Uniejów (8) – GKS Ksawerów (5)

obsada sędziowska: Rogala P. 

 

Łódź: C1 Trampkarz Grupa 1

27 września (NIEDZIELA) godz. 13:30 Łódź

Metalowiec Łódź (9) – Termy Ner Poddębice (13)

obsada sędziowska : Bednarski G.

 

Łódź: C2 Trampkarz Grupa 2

26 września (SOBOTA) godz. 10:00 UNIEJÓW

Termy Uniejów (8) – Włókniarz Pabianice (4)

obsada sędziowska: Rogala P

 

Łódź: D1 Młodzik Grupa 2

26 września (SOBOTA) godz. 16:00 BYCZYNA 

Termy Ner Poddębice (10) – GLKS Dłutów (5)

obsada sędziowska: Antosik D. 

 

Łódź: D2 Młodzik Grupa 2

26 września (SOBOTA) godz. 11:30 Łódź ul. Styrska 22/26

Łódzka Akademia Futboli (1) – GLKS Sarnów/Dalików (12)

obsada sędziowska: Jankowski D. 

 

Termy Uniejów – pauza 

 

SIERADZ: B1 JUNIOR MŁODSZY GRUPA 3

26 września (SOBOTA) godz. 11:00 ZYGRY 

Pisia Zygry (8) – Orkan Buczek (3)

 

 

5 KOMENTARZE

  1. 46. ŁKS II Łódź (1) – KEEZA Termy Ner Poddębice (19) 11:0
    47. GLKS Sarnów/Dalików (16) – Orzeł Parzęczew (15) 2:0
    48. GLKS Dłutów (17) – Termy Uniejów (13) 1:2
    49. Pisia Zygry (3) – Sazan Pęczniew (11) 4:1
    50. Ostrovia Ostrowy (10) – Grom Powodów (11) 3:1

  2. 46. ŁKS II Łódź (1) 7:0 KEEZA Termy Ner Poddębice (19)
    47. GLKS Sarnów/Dalików (16) 3:2 Orzeł Parzęczew (15)
    48. GLKS Dłutów (17) 3bramki Termy Uniejów (13)
    49. Pisia Zygry (3) 4:2 Sazan Pęczniew (11)
    50. Ostrovia Ostrowy (10) 3:3 Grom Powodów (11)

  3. 46. ŁKS II Łódź (1) – KEEZA Termy Ner Poddębice (19) 10:0
    47. GLKS Sarnów/Dalików (16) – Orzeł Parzęczew (15) 2:1
    48. GLKS Dłutów (17) – Termy Uniejów (13) 1:2
    49. Pisia Zygry (3) – Sazan Pęczniew (11) 3:2
    50. Ostrovia Ostrowy (10) – Grom Powodów (11) 5:0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ