PIŁKARSKI WEEKEND – SAZAN ZAGRA JAKO OSTATNI W TYM ROKU

9
156
views

IV LIGA – XVII kolejka

15 listopada (PIĄTEK) godz. 18:30 BYCZYNA

KEEZA Termy Ner Poddębice (16) – Orzeł Nieborów (18)

obsada sędziowska: Patryk Kaźmierczak (ŁZPN)

Kiedy jak nie teraz, można byłoby powiedzieć, goście tego spotkania na siedem meczów wyjazdowych, ma siedem sromotnych porażek.

 

pozostałe mecze:

(sobota – 16 listopada)
11:00 – ŁKS II Łódź – Pelikan II Łowicz – Adam Ostaszewski (WS Skierniewice)
13:00 – Pogoń Zduńska Wola – Zjednoczeni Stryków – Adam Dolny (WS Łódź)
13:00 – MKP-Boruta Zgierz – Polonia Piotrków – Patryk Adamczyk (III liga)
13:00 – Włókniarz Zelów – Omega Kleszczów – Szymon Michniewicz (WS Łódź)
13:00 – Warta Działoszyn – LKS Kwiatkowice – Mateusz Janecka (WS Sieradz)
13:00 – Ceramika Opoczno – KS Sand Bus Kutno – Wojciech Pawlak (WS Łódź)
13:30 – Andrespolia Wiśniowa Góra – Warta Sieradz – Kamil Krasnopolski (III liga)
(niedziela – 17 listopada)
13:30 – Orkan Buczek – Jutrzenka Warta – Mikołaj Kujawski (WS Łódź)

 

 

KLASA OKRĘGOWA – XV kolejka

15 listopada (PIĄTEK) godz. 19:00 UNIEJÓW

Termy Uniejów (9) – LKS Rosanów (11)

obsada sędziowska: Różycki

Zawodnicy z Rosanowa od czterech kolejek nie punktują i do Uniejowa przyjadą w poważnym kryzysie, który mamy nadzieję, że wykorzystają to Termalni z Uniejowa.

 

16 listopada (SOBOTA) godz. 13:00 DALIKÓW

GLKS Sarnów/Dalików (14) – PTC Pabianice (16)

obsada sędziowska: Lewandowski B., Sapela L., Skałecki J.

Goście przyjeżdżając do Dalikowa, mają w głowie jeden fakt, mówiący o tym, że zawodnicy PTC nie wiedzą jeszcze jak smakują punkty w meczach wyjazdowych i prawdopodobnie, jeszcze nie posmakują.

 

pozostałe mecze:

(sobota – 16 listopada)
13:00 – KS II Kutno – Widzew II Łódź – Chrustowski
13:00 – Orzeł Parzęczew – UKS SMS Łódź – Gawroński
13:00 – GKS Ksawerów – GLKS Dłutów – Balwierz
13:00 – Włókniarz Pabianice – Sokół II Aleksandrów – Pionko
13:00 – Stal Głowno – Start Brzeziny – Wyderkiewicz
13:00 – Zawisza Rzgów – KKS Koluszki – Sekuterski

 

 

KLASA „A” GRUPA III – XIII kolejka

17 listopada (NIEDZIELA) godz. 13:30 OSTROWY

Ostrovia Ostrowy (4) – Grom Powodów (13)

obsada sędziowska: Kuś P., Ciupa J., Becht J.

Ostrovia na własnym boisku przegrała tylko jedno spotkanie i było to starcie z liderem tabeli. Gospodarze tego pojedynku, mają jedną słabą pozycję na boisku, mianowicie bramkarza, który jest ambitny, ale niestety broni w okularach i ma bardzo spóźnioną reakcję. 

 

24 listopada (NIEDZIELA) godz. 13:00 LEŹNICA WIELKA

Kobra Leźnica Wielka (8) – Sazan Pęczniew (2)

MECZ PRZEŁOŻONY NA 24 LISTOPADA

 

pozostałe mecze:

(sobota – 16 listopada)
17:00 – LKS Świnice Warckie – Victoria Rąbień – Majchrzak
(niedziela – 17 listopada)
11:00 – Kotan Ozorków – Magnat Sierpów – Musiał
13:00 – Bzura Młogoszyn – Bzura Ozorków – Biś
13:00 – Malina Piątek – Victoria Grabów – Strulak
13:00 – MKS Mianów – KS Żychlin – Pietrzak

 

 

SIERADZKA KLASA „A” GRUPA VII – XV kolejka

17 listopada (NIEDZIELA) godz. 13:00 GOSZCZANÓW

Sokół Goszczanów (4) – Pisia Zygry (10)

Gospodarze tego spotkania, nie stracili jeszcze nawet punktu na własnym boisku, więc przed zawodnikami z Zygier, czeka ciężki pojedynek o wywalczenie niespodzianki.

 

 

LIGI JUNIORSKIE

Łódź: C2 Trampkarz Grupa 2

17 listopada (NIEDZIELA) godz. 11:00 KROŚNIEWICE

Krośniewianka Krośniewice (6) – Termy Ner Poddębice (8)

obsada sędziowska: Morawski Z.

 

Łódź: E1 Orlik Grupa 8

17 listopada (NIEDZIELA) godz. 14:00 UNIEJÓW

Termy Uniejów (2) – Magnat Sierpów (5)

 

Łódź: E2 Orlik Grupa 8

16 listopada (SOBOTA) godz. 9:00 BYCZYNA

Termy Ner Poddębice (1) – Stal Głowno (3)

 

 

LIGA TYPERÓW

mecz nr. 81 KEEZA Termy Ner Poddębice (16) – Orzeł Nieborów (18)

mecz nr. 82 Termy Uniejów (9) – LKS Rosanów (11)

mecz nr. 83 GLKS Sarnów/Dalików (14) – PTC Pabianice (16)

mecz nr. 84 Ostrovia Ostrowy (4) – Grom Powodów (13)

mecz nr. 85 Sokół Goszczanów (4) – Pisia Zygry (10)

 

 

9 KOMENTARZE

  1. mecz nr. 81 KEEZA Termy Ner Poddębice (16) – Orzeł Nieborów (18) 2-0

    mecz nr. 82 Termy Uniejów (9) – LKS Rosanów (11) 1:1

    mecz nr. 83 GLKS Sarnów/Dalików (14) – PTC Pabianice (16) 3:0

    mecz nr. 84 Ostrovia Ostrowy (4) – Grom Powodów (13) 6:0

    mecz nr. 85 Sokół Goszczanów (4) – Pisia Zygry (10) 3:0

  2. mecz nr. 83 GLKS Sarnów/Dalików (14) – PTC Pabianice (16) 4:1

    mecz nr. 84 Ostrovia Ostrowy (4) – Grom Powodów (13) 5:0

    mecz nr. 85 Sokół Goszczanów (4) – Pisia Zygry (10) 2:4

ZOSTAW ODPOWIEDŹ