PIŁKARSKI WEEKEND – OK LIGA TYPERÓW

9
184
views

KLASA OKRĘGOWA- V KOLEJKA

10 września (PIĄTEK) godz. 18:30 WOLA ZARADZYŃSKA 

GKS Ksawerów (1) – GLKS Sarnów/Dalików (15)

obsada sędziowska: Anielak M., Jankowski J., Janasik M.

 

10 września (PIĄTEK) godz. 19:00 UNIEJÓW 

Termy Uniejów (7) – Włókniarz Zgierz (16)

obsada sędziowska: Łuczak M., Lewandowski B., Musiał K.

 

11 września (SOBOTA) godz.17:30 RÓŻYCA

LKS Różyca (5) – KEEZA Termy Ner Poddębice (2)

obsada sędziowska: Szymczyk Piotr, Gajek Mikołaj, Bielasiak K. 

 

 

KLASA  A GRUPA III – IV KOLEJKA

11 września (SOBOTA) godz. 16:00 PĘCZNIEW 

Sazan Pęczniew (1) – Orzeł Piątkowisko (8)

obsada sędziowska: Walczak K. Walczak R. Kuźnicki F. 

 

11 września (SOBOTA) godz. 17:00 ZDUŃSKA WOLA 

Victoria Szadek (7) – Pisia Zygry (11)

obsada sędziowska: ws Sieradz

 

 

KLASA B GRUPA II – III KOLEJKA

12 września (NIEDZIELA) godz. 11:30 WARTKOWICE

Grom Powodów (3) – Salos Róża Kutno (2) 

obsada sedziowska: Morawski Zbigniew 

 

 

OK LIGA TYPERÓW

20. GKS Ksawerów (1) – GLKS Sarnów/Dalików (15)

21. Termy Uniejów (7) – Włókniarz Zgierz (16)

22. LKS Różyca (5) – KEEZA Termy Ner Poddębice (2)

23. Sazan Pęczniew (1) – Orzeł Piątkowisko (8)

24. Victoria Szadek (7) – Pisia Zygry (11)

25. Grom Powodów (3) – Salos Róża Kutno (2) 

 

 

 

 

9 KOMENTARZE

  1. GKS Ksawerów – GLKS Sarnów/Dalików 5:1
    Termy Uniejów – Włókniarz Zgierz 2:0
    LKS Różyca–KEEZA Termy Ner Poddębice 1:3
    Sazan Pęczniew – Orzeł Piątkowisko4;0
    Victoria Szadek – Pisia Zygry 2:1
    Grom Powodów – Salos Róża Kutno 3 bramki

  2. GKS Ksawerów (1) – GLKS Sarnów/Dalików (15) 6 bramek
    Termy Uniejów – Włókniarz Zgierz 3-1
    LKS Różyca–KEEZA Termy Ner Poddębice 5 bramek
    Sazan Pęczniew – Orzeł Piątkowisko 3-1
    Victoria Szadek – Pisia Zygry 4 bramki
    Grom Powodów – Salos Róża Kutno 4 bramki

  3. GKS Ksawerów – GLKS Sarnów/Dalików 5-1
    Termy Uniejów – Włókniarz Zgierz 4-1
    LKS Różyca – KEEZA Termy Ner Poddębice 3-2
    Sazan Pęczniew – Orzeł Piątkowisko 6-2
    Victoria Szadek – Pisia Zygry 2-1
    Grom Powodów – Salos Róża Kutno 3-1

  4. 20. GKS Ksawerów (1) – GLKS Sarnów/Dalików (15) 4 gole
    21. Termy Uniejów (7) – Włókniarz Zgierz (16) 4:2
    22. LKS Różyca (5) – KEEZA Termy Ner Poddębice (2) 1:3
    23. Sazan Pęczniew (1) – Orzeł Piątkowisko (8) 5:0
    24. Victoria Szadek (7) – Pisia Zygry (11) 2:4
    25. Grom Powodów (3) – Salos Róża Kutno (2) 5 goli

  5. 20. GKS Ksawerów (1) – GLKS Sarnów/Dalików (15) 4:2
    21. Termy Uniejów (7) – Włókniarz Zgierz (16) 4:2
    22. LKS Różyca (5) – KEEZA Termy Ner Poddębice (2) 3:2
    23. Sazan Pęczniew (1) – Orzeł Piątkowisko (8) 5:1
    24. Victoria Szadek (7) – Pisia Zygry (11) 1:2
    25. Grom Powodów (3) – Salos Róża Kutno (2) 1:3

ZOSTAW ODPOWIEDŹ