PIŁKARSKI WEEKEND – LIGA TYPERA

5
68
views

IV LIGA – XXV KOLEJKA

18 kwietnia (NIEDZIELA) godz. 16:00 LIPCE

Jutrzenka Drzewce (18) – KEEZA Termy Ner Poddębice (14)

obsada sędziowska: Mateusz Janecka (WS Sieradz)

 

pozostałe mecze:

(sobota – 17 kwietnia)
11:00 – ŁKS II Łódź – Ceramika Opoczno – Tomasz Majkowski (WS Sieradz)
15:00 – Skalnik Sulejów – Orzeł Nieborów – Mateusz Anielak (III liga)
16:00 – Pogoń Zduńska Wola – Orkan Buczek – Mateusz Kowalski (WS Piotrków)
16:00 – Omega Kleszczów – Andrespolia Wiśniowa Góra – Adam Dolny (WS Łódź)
16:00 – Czarni Rząśnia – Włókniarz Zelów – Szymon Przytuła (WS Łódź)
16:00 – MKP-Boruta Zgierz – Stal Głowno – Michał Dzwonkowski (WS Piotrków)
17:00 – LKS Kwiatkowice – Zjednoczeni Stryków – Adrian Grałek (WS Piotrków)
17:00 – Jutrzenka Warta – Warta Działoszyn – Paweł Pskit (obsada centralna)
19:00 – Warta Sieradz – Polonia Piotrków Trybunalski – Albert Różycki (obsada centralna)

 

KLASA OKRĘGOWA – XXII KOLEJKA

16 kwietnia (PIĄTEK) godz. 19:00 UNIEJÓW

Termy Uniejów (15) – AKS SMS Łódź (8)

obsada sędziowska: Pionko

 

17 kwietnia (SOBOTA) godz. 16:00 DALIKÓW 

GLKS Sarnów/Dalików (15) – Victoria Rąbień (12)

obsada sędziowska: Lewandowski

 

pozostałe mecze:

(piątek – 16 kwietnia)
20:00 – KAS Konstantynów Łódzki – GKS Ksawerów – Wykrota
(sobota – 17 kwietnia)
14:00 – Zawisza Rzgów – Włókniarz Pabianice – Chrustowski
15:00 – Orzeł Parzęczew – UKS SMS Łódź – Przybysz
16:00 – KKS Koluszki – Widzew II Łódź – Najder
16:00 – PTC Pabianice – Start Brzeziny – J. Różycki
17:30 – GLKS Dłutów – LKS Różyca – B.Pietrzak
(niedziela – 18 kwietnia)
15:00 – KS II Kutno – Sokół II Aleksandrów – Kujawski

 

LIGA TYPERA 

11. Jutrzenka Drzewce (18) – KEEZA Termy Ner Poddębice (14)

12. Termy Uniejów (15) – AKS SMS Łódź (8)

13. GLKS Sarnów/Dalików (15) – Victoria Rąbień (12)

 

 

5 KOMENTARZE

  1. 11. Jutrzenka Drzewce (18) – KEEZA Termy Ner Poddębice (14) 3:1

    12. Termy Uniejów (15) – AKS SMS Łódź (8) 1:3

    13. GLKS Sarnów/Dalików (15) – Victoria Rąbień (12) 2:4

  2. 11.Jutrzenka Drzewce (18) – KEEZA Termy Ner Poddębice (14) 2-3

    12. Termy Uniejów (15) – AKS SMS Łódź (8) 1-4

    13. GLKS Sarnów/Dalików (15) – Victoria Rąbień (12) 1-3

ZOSTAW ODPOWIEDŹ