PIŁKARSKI WEEKEND – LIGA TYPERA

12
119
views

KLASA OKRĘGOWA – XXV KOLEJKA

21 maja (SOBOTA) godz. 15:00 BYCZYNA 

KEEZA Termy Ner Poddębice (5) – KAS Konstantynów Łódzki (10)

obsada sędziowska: Balwierz A., Pietrzak B., Kowalczyk P. 

 

21 maja (SOBOTA) godz. 17:00 PABIANICE 

Włókniarz Pabianice (7) – Termy Uniejów (9)

obsada sędziowska: Wykrota P., Mrozek A., Szymczyk P.

 

GLKS Sarnów/Dalików – pauza

 

pozostałe mecze:

(piątek – 20 maja)
18:45 – LKS Różyca – Victoria Rąbień – Kluska
(sobota – 21 maja)
16:00 – Włókniarz Zgierz – Zawisza Rzgów – WS Skierniewice
17:00 – GKS Ksawerów – AKS SMS Łódź – WS Sieradz
(niedziela – 22 maja)
11:00 – Sokół II Aleksandrów – Iskra Dobroń – Lewandowski
11:00 – UKS SMS Łódź – ŁKS III Łódź – Najder

 

 

KLASA A GRUPA III – XIX KOLEJKA

21 maja (SOBOTA) godz. 17:00 ZDUŃSKA WOLA 

Olimpia Karsznice (4) – Sazan Pęczniew (1)

obsada sędziowska: WS Sieradz

 

26. maja (CZWARTEK) godz. 18:00 ZDUŃSKA WOLA 

Pogoń II Zduńska Wola (5) – Pisia Zygry (11)

obsada sędziowska: WS Sieradz

 

pozostałe mecze:

(sobota – 21 maja)
15:00 – Orzeł Piątkowisko – Victoria Szadek – B. Pietrzak
16:00 – Orzeł Kazimierz – Korab Łask – W. Pietrzak
17:00 – Włókniarz Konstantynów – PTC Pabianice – Zasadziak

 

 

KLASA B GRUPA II – XVI KOLEJKA

22 maja (NIEDZIELA) godz. 11:30 LEŹNICA WIELKA 

Grom Powodów (6) – Sokół Skromnica (9)

obsada sędziowska: Kawalec M.

 

pozostałe mecze:

(niedziela – 22 maja)
10:00 – Iskra Góra św. Małgorzaty – Expom Krośniewianka – Klara
11:00 – GKS Byszew – Orzeł Wróblew – Dan. Walczak
11:00 – Salos Róża Kutno – Zryw Śliwniki – Kuźnicki
14:00 – LKS Modlna – Fair Play Kutno – Jeziorski

 

 

LIGA TYPERA 

40. KEEZA Termy Ner Poddębice (5) – KAS Konstantynów Łódzki (10)

41. Włókniarz Pabianice (7) – Termy Uniejów (9)

42. Olimpia Karsznice (4) – Sazan Pęczniew (1)

43. Pogoń II Zduńska Wola (5) – Pisia Zygry (11)

44. Grom Powodów (6) – Sokół Skromnica (9)

 

12 KOMENTARZE

  1. 40. KEEZA Termy Ner Poddębice (5) – KAS Konstantynów Łódzki (10) 4:1
    41. Włókniarz Pabianice (7) – Termy Uniejów (9) 3:2
    42. Olimpia Karsznice (4) – Sazan Pęczniew (1) 2:3
    43. Pogoń II Zduńska Wola (5) – Pisia Zygry (11) 4:0
    44. Grom Powodów (6) – Sokół Skromnica (9) 5 GOLI

  2. 40. KEEZA Termy Ner Poddębice (5) – KAS Konstantynów Łódzki (10) 3:1
    41. Włókniarz Pabianice (7) – Termy Uniejów (9) 3:1
    42. Olimpia Karsznice (4) – Sazan Pęczniew (1) 1:3
    43. Pogoń II Zduńska Wola (5) – Pisia Zygry (11) 6:0
    44. Grom Powodów (6) – Sokół Skromnica (9) 4:2

  3. 40. KEEZA Termy Ner Poddębice (5) – KAS Konstantynów Łódzki (10) 4-1
    41. Włókniarz Pabianice (7) – Termy Uniejów (9) 5 bramek
    42. Olimpia Karsznice (4) – Sazan Pęczniew (1) 2-4
    43. Pogoń II Zduńska Wola (5) – Pisia Zygry (11) 6-1
    44. Grom Powodów (6) – Sokół Skromnica (9)
    4-1

  4. 40. KEEZA Termy Ner Poddębice (5) – KAS Konstantynów Łódzki (10) 3-1
    41. Włókniarz Pabianice (7) – Termy Uniejów (9) 1-1
    42. Olimpia Karsznice (4) – Sazan Pęczniew (1) 0-3
    43. Pogoń II Zduńska Wola (5) – Pisia Zygry (11) 2-1
    44. Grom Powodów (6) – Sokół Skromnica (9) 2-0

  5. 40. KEEZA Termy Ner Poddębice (5) – KAS Konstantynów Łódzki (10) 5:2
    41. Włókniarz Pabianice (7) – Termy Uniejów (9) 4:2
    42. Olimpia Karsznice (4) – Sazan Pęczniew (1) 1:3
    43. Pogoń II Zduńska Wola (5) – Pisia Zygry (11) 10:0
    44. Grom Powodów (6) – Sokół Skromnica (9) 3:1

  6. 40. KEEZA Termy Ner Poddębice (5) – KAS Konstantynów Łódzki (10) 4:1
    41. Włókniarz Pabianice (7) – Termy Uniejów (9) 2:1
    42. Olimpia Karsznice (4) – Sazan Pęczniew (1) 1:2
    43. Pogoń II Zduńska Wola (5) – Pisia Zygry (11) 7:0
    44. Grom Powodów (6) – Sokół Skromnica (9) 4:1

  7. 40. KEEZA Termy Ner Poddębice (5) – KAS Konstantynów Łódzki (10) 5goli
    41. Włókniarz Pabianice (7) – Termy Uniejów (9) 5goli
    42. Olimpia Karsznice (4) – Sazan Pęczniew (1) 4gole
    43. Pogoń II Zduńska Wola (5) – Pisia Zygry (11) 7goli
    44. Grom Powodów (6) – Sokół Skromnica (9) 6goli

ZOSTAW ODPOWIEDŹ