Piłkarski weekend

10
161
views

IV LIGA – XI KOLEJKA

7 PAŹDZIERNIK (NIEDZIELA) GODZ. 16:00 ŁOWICZ

Pelikan II Łowicz (12) – Termy Ner Poddębice (9)

obsada sędziowska: Banasiak B., Strulak I., Gajek M

 

 

KLASA OKRĘGOWA – IX KOLEJKA

6 PAŹDZIERNIKA (SOBOTA) GODZ. 15:00 DALIKÓW

GLKS Sarnów/Dalików (15) – GKS Ksawerów (6)

obsada sędziowska: Banaszkiewicz A., Niemiec P., Olejnik M.

 

7 PAŹDZIERNIKA (NIEDZIELA) GODZ. 11:00 ŁÓDŹ

Widzew II Łódź (2) – Termy Uniejów (4)

obsada sędziowska: Przytuła Sz., Nowicki B., Jankowski P.

 

 

KLASA „A” GRUPA III – VII KOLEJKA

7 PAŹDZIERNIKA (NIEDZIELA) GODZ. 10:00 PĘCZNIEW

Sazan Pęczniew (5) – Ostrovia Ostrowy (3)

obsada sędziowska: Szadkowski P., Janasik M., Bednarski G.

 

 

SIERADZKA KLASA „A” GRUPA II – X KOLEJKA

7 PAŹDZIERNIKA (NIEDZIELA) GODZ. 15:00 ZYGRY

Pisia Zygry (12) – LKS Kalinowa (15)

 

 

KLASA „B” GRUPA II – VI KOLEJKA

7 PAŹDZIERNIKA (NIEDZIELA) GODZ. 11:30 WARTKOWICE

Grom Powodów (5) – Santos Czerchów (4)

obsada sędziowska: Góra K.

 

 

LIGI JUNIORSKIE

 

II liga wojewódzka B2 Junior Młodszy

6 PAŹDZIERNIKA (SOBOTA) GODZ. 11:00 WOLA ZARADZYŃSKA

GKS Ksawerów – Termy Ner Poddębice

obsada sędziowska: Bednarski G.

 

 

Łódź: C2 Trampkarz Grupa 2
6 PAŹDZIERNIKA (SOBOTA) GODZ. 11:00 UNIEJÓW
Termy Uniejów – Malina Piątek
obsada sędziowska: Woicki R.
Łódź: D1 Młodzik Grupa 4
6 PAŹDZIERNIKA (SOBOTA) GODZ. 10:00 BYCZYNA
Termy Ner Poddębice – Fenix PSA Łódź
obsada sędziowska: Nazarczyk O.
Łódź: D2 Młodzik Grupa 4
7 PAŹDZIERNIKA (NIEDZIELA) GODZ. 12:30 ŁÓDŹ
UKS SMS III Łódź – Termy Uniejów
obsada sędziowska: Szczygieł M.
Łódź: E1 Orlik Grupa 5
6 PAŹDZIERNIKA (SOBOTA) GODZ. 10:00 ŁÓDŹ
Łódzka Akademia Futkolu – Termy Ner Poddębice
obsada sędziowska: Wolski M.
Łódź: E2 Orlik Grupa 8
6 PAŹDZIERNIKA (SOBOTA) GODZ. 14:00 KUTNO
Róża Kutno – Termy Uniejów
Sieradz: C1 Trampkarz
6 PAŹDZIERNIKA (SOBOTA) GODZ. 11:00 WARTA
Jutrzenka Warta – Pisia Zygry

LIGA TYPERA

mecz nr. 46 Pelikan II Łowicz (12) – Termy Ner Poddębice (9)
mecz nr. 47 GLKS Sarnów/Dalików (15) – GKS Ksawerów (6)
mecz nr. 48 Widzew II Łódź (2) – Termy Uniejów (4)
mecz nr. 49 Sazan Pęczniew (5) – Ostrovia Ostrowy (3)
mecz nr. 50 Grom Powodów (5) – Santos Czerchów (4)
mecz nr. 51 Pisia Zygry (12) – LKS Kalinowa (15)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Poprzedni artykułLider bez zmian
Następny artykuł3 zwycięstwa i 3 porażki
UDOSTĘPNIJ

10 KOMENTARZE

  1. mecz nr. 46 Pelikan II Łowicz (12) – Termy Ner Poddębice (9) 1:2
    mecz nr. 47 GLKS Sarnów/Dalików (15) – GKS Ksawerów (6) 2:1
    mecz nr. 48 Widzew II Łódź (2) – Termy Uniejów (4) 3:1
    mecz nr. 49 Sazan Pęczniew (5) – Ostrovia Ostrowy (3) 4:2
    mecz nr. 50 Grom Powodów (5) – Santos Czerchów (4) 3:1

  2. mecz nr. 46 Pelikan II Łowicz (12) – Termy Ner Poddębice (9) 1;3
    mecz nr. 47 GLKS Sarnów/Dalików (15) – GKS Ksawerów (6) 2:3
    mecz nr. 48 Widzew II Łódź (2) – Termy Uniejów (4) 4:1
    mecz nr. 49 Sazan Pęczniew (5) – Ostrovia Ostrowy (3) 2;1
    mecz nr. 50 Grom Powodów (5) – Santos Czerchów (4) 2:3

  3. mecz nr. 46 Pelikan II Łowicz (12) – Termy Ner Poddębice (9) 0;3
    mecz nr. 47 GLKS Sarnów/Dalików (15) – GKS Ksawerów (6) 1:3
    mecz nr. 48 Widzew II Łódź (2) – Termy Uniejów (4) 4:2
    mecz nr. 49 Sazan Pęczniew (5) – Ostrovia Ostrowy (3) 3;2
    mecz nr. 50 Grom Powodów (5) – Santos Czerchów (4) 1:2

  4. mecz nr. 46 Pelikan II Łowicz (12) – Termy Ner Poddębice (9) 1:2
    mecz nr. 47 GLKS Sarnów/Dalików (15) – GKS Ksawerów (6) 1:3
    mecz nr. 48 Widzew II Łódź (2) – Termy Uniejów (4) 2:1
    mecz nr. 49 Sazan Pęczniew (5) – Ostrovia Ostrowy (3) 2:2
    mecz nr. 50 Grom Powodów (5) – Santos Czerchów (4) 3:2

  5. mecz nr. 46 Pelikan II Łowicz (12) – Termy Ner Poddębice (9) 1:2
    mecz nr. 47 GLKS Sarnów/Dalików (15) – GKS Ksawerów (6) 1:3
    mecz nr. 48 Widzew II Łódź (2) – Termy Uniejów (4) 4:1
    mecz nr. 49 Sazan Pęczniew (5) – Ostrovia Ostrowy (3) 1:2
    mecz nr. 50 Grom Powodów (5) – Santos Czerchów (4) 1:3

  6. mecz nr. 46 Pelikan II Łowicz (12) – Termy Ner Poddębice (9) 2-1
    mecz nr. 47 GLKS Sarnów/Dalików (15) – GKS Ksawerów (6) 1-3
    mecz nr. 48 Widzew II Łódź (2) – Termy Uniejów (4) 5-1
    mecz nr. 49 Sazan Pęczniew (5) – Ostrovia Ostrowy (3) 2-2
    mecz nr. 50 Grom Powodów (5) – Santos Czerchów (4) 1-3
    mecz nr. 51 Pisia Zygry (12) – LKS Kalinowa (15) 4-0

  7. mecz nr. 46 Pelikan II Łowicz (12) – Termy Ner Poddębice (9) 0-2
    mecz nr. 47 GLKS Sarnów/Dalików (15) – GKS Ksawerów (6) 1-4
    mecz nr. 48 Widzew II Łódź (2) – Termy Uniejów (4) 3-1
    mecz nr. 49 Sazan Pęczniew (5) – Ostrovia Ostrowy (3) 4-2
    mecz nr. 50 Grom Powodów (5) – Santos Czerchów (4) 1-3
    mecz nr. 51 Pisia Zygry (12) – LKS Kalinowa (15) 4-1

  8. mecz nr. 46 Pelikan II Łowicz (12) – Termy Ner Poddębice (9) 3:1
    mecz nr. 47 GLKS Sarnów/Dalików (15) – GKS Ksawerów (6) 2:2
    mecz nr. 48 Widzew II Łódź (2) – Termy Uniejów (4) 4:0
    mecz nr. 49 Sazan Pęczniew (5) – Ostrovia Ostrowy (3) 4:2
    mecz nr. 50 Grom Powodów (5) – Santos Czerchów (4) 1:1
    mecz nr. 51 Pisia Zygry (12) – LKS Kalinowa (15) 5:0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ