PIŁKARSKI WEEKEND

10
152
views

IV LIGA – XI kolejka

4 października (PIĄTEK) godz. 18:30 BYCZYNA

Termy Ner Poddębice (16) – Włókniarz Zelów (8)

 

 

KLASA OKRĘGOWA – IX kolejka

4 października (PIĄTEK) godz. 19:00 UNIEJÓW

Termy Uniejów (12) – Zawisza Rzgów (3)

obsada sędziowska: Wyderkiewicz D., Jankowski J., Krzemiński P.

 

5 października (SOBOTA) godz. 15:00 DALIKÓW

GLKS Sarnów/Dalików (13) – Stal Głowno (2)

 

 

KLASA „A”  GRUPA III – VII kolejka

6 października (NIEDZIELA) godz. 11:30 WARTKOWICE

Grom Powodów (9) – KS Żychlin (14)

 

6 października (NIEDZIELA) godz. 14:00 GRABÓW

Victoria Grabów (12) – Sazan Pęczniew (5)

 

 

SIERADZKA KLASA „A” GRUPA VII – IX kolejka

5 października (SOBOTA) godz. 16:00 ZYGRY

Pisia Zygry (15) – LGKS Charłupia Mała (4)

 

 

LIGA TYPERÓW

mecz nr. 46 Termy Ner Poddębice (16) – Włókniarz Zelów (8)

mecz nr. 47 Termy Uniejów (12) – Zawisza Rzgów (3)

mecz nr. 48 GLKS Sarnów/Dalików (13) – Stal Głowno (2)

mecz nr. 49 Grom Powodów (9) – KS Żychlin (14)

mecz nr. 50 Victoria Grabów (12) – Sazan Pęczniew (5)

mecz nr. 51 Pisia Zygry (15) – LGKS Charłupia Mała (4)

 

 

 

 

 

 

 

 

10 KOMENTARZE

  1. mecz nr. 46 Termy Ner Poddębice (16) – Włókniarz Zelów (8) 2-2

    mecz nr. 47 Termy Uniejów (12) – Zawisza Rzgów (3) 1-3

    mecz nr. 48 GLKS Sarnów/Dalików (13) – Stal Głowno (2) 1-4

    mecz nr. 49 Grom Powodów (9) – KS Żychlin (14) 2-1

    mecz nr. 50 Victoria Grabów (12) – Sazan Pęczniew (5) 1-3

    mecz nr. 51 Pisia Zygry (15) – LGKS Charłupia Mała (4) 1-5

  2. mecz nr. 46 Termy Ner Poddębice (16) – Włókniarz Zelów (8) 0-2
    mecz nr. 47 Termy Uniejów (12) – Zawisza Rzgów (3) 0-3
    mecz nr. 48 GLKS Sarnów/Dalików (13) – Stal Głowno (2) 1-4
    mecz nr. 49 Grom Powodów (9) – KS Żychlin (14) 3-1
    mecz nr. 50 Victoria Grabów (12) – Sazan Pęczniew (5) 2-4
    mecz nr. 51 Pisia Zygry (15) – LGKS Charłupia Mała (4) 1-3

  3. mecz nr. 46 Termy Ner Poddębice (16) – Włókniarz Zelów (8) 0-2

    mecz nr. 47 Termy Uniejów (12) – Zawisza Rzgów (3) 1-2

    mecz nr. 48 GLKS Sarnów/Dalików (13) – Stal Głowno (2) 2-3

    mecz nr. 49 Grom Powodów (9) – KS Żychlin (14) 1-0

    mecz nr. 50 Victoria Grabów (12) – Sazan Pęczniew (5) 2-5

    mecz nr. 51 Pisia Zygry (15) – LGKS Charłupia Mała (4) 1-5

  4. mecz nr. 46 Termy Ner Poddębice (16) – Włókniarz Zelów (8) 2:4

    mecz nr. 47 Termy Uniejów (12) – Zawisza Rzgów (3) 2:4

    mecz nr. 48 GLKS Sarnów/Dalików (13) – Stal Głowno (2) 2:4

    mecz nr. 49 Grom Powodów (9) – KS Żychlin (14) 3:1

    mecz nr. 50 Victoria Grabów (12) – Sazan Pęczniew (5) 2:4

    mecz nr. 51 Pisia Zygry (15) – LGKS Charłupia Mała (4) 1:5

  5. mecz nr. 48 GLKS Sarnów/Dalików (13) – Stal Głowno (2) 0-3

    mecz nr. 49 Grom Powodów (9) – KS Żychlin (14) 2-1

    mecz nr. 50 Victoria Grabów (12) – Sazan Pęczniew (5) 0-5

    mecz nr. 51 Pisia Zygry (15) – LGKS Charłupia Mała (4) 0-6

  6. mecz nr. 48 GLKS Sarnów/Dalików (13) – Stal Głowno (2) 0-3
    mecz nr. 49 Grom Powodów (9) – KS Żychlin (14) 2-1
    mecz nr. 50 Victoria Grabów (12) – Sazan Pęczniew (5) 0-5
    mecz nr. 51 Pisia Zygry (15) – LGKS Charłupia Mała (4) 0-6

ZOSTAW ODPOWIEDŹ