Piłkarski weekend

7
181
views

IV LIGA – XIII KOLEJKA

19 PAŹDZIERNIKA (PIĄTEK) GODZ. 18:30 BYCZYNA

Termy Ner Poddębice (9) – MKP Boruta Zgierz (17)

obsada sędziowska: Pskit Paweł

 

pozostałe mecze:

(sobota – 20 października)
14:00 – Warta Działoszyn – RKS Radomsko – Marcin Tądel (WS Sieradz)
15:00 – Pogoń Zduńska Wola – LKS Kwiatkowice – Wojciech Aleksandrowicz (WS Piotrków)
15:00 – Włókniarz Zelów – Andrespolia Wiśniowa Góra – Mateusz Janecka (III liga)
15:00 – KS Sand Bus Kutno – Ceramika Opoczno – Wojciech Pawlak (WS Łódź)
15:00 – Omega Kleszczów – Zjednoczeni Stryków – Tomasz Skopiński (WS Skierniewice)
17:00 – Warta Sieradz – Stal Niewiadów – Mateusz Anielak (III liga)
(niedziela – 21 października)
15:30 – Orkan Buczek – Pilica Przedbórz – Albert Różycki (szczebel centralny)

 

 

KLASA OKRĘGOWA – XI KOLEJKA

20 PAŹDZIERNIKA (SOBOTA) GODZ. 15:00 RZGÓW

Zawisza Rzgów (3) – Termy Uniejów (4)

obsada sędziowska: Przybysz K., Gatkowski M., Rosa W

 

20 PAŹDZIERNIKA (SOBOTA) GODZ. 15:00 DALIKÓW

GLKS Sarnów/Dalików (15) – Sokół II Aleksandrów Łódzki (12)

obsada sędziowski: Janasik M., Pionko M., Szczygieł M.

 

pozostałe mecze:

(sobota – 20 października)
15:00 – Bzura Ozorków – Stal Głowno – Kujawski
15:00 – Orzeł Parzęczew – ŁKS II Łódź – Karolak
15:00 – PTC Pabianice – Start Brzeziny – Sekuterski
15:00 – Włókniarz Konstantynów – Włókniarz Pabianice – Wiśniewski
(niedziela – 21 października)
11:00 – UKS SMS Łódź – LKS Rosanów – Przytuła
11:00 – Widzew II Łódź – GKS Ksawerów – Krasnopolski

 

 

KLASA „A” GRUPA III – IX KOLEJKA

21 PAŹDZIERNIKA (NIEDZIELA) GODZ. 11:00 WITONIA

Witonianka Witonia (1) – Sazan Pęczniew (4)

obsada sędziowska: Michniewicz Sz., Wiśniewski B., Trocińska N.

 

pozostałe mecze:

(sobota – 20 października)
15:00 – Bzura Młogoszyn – Victoria Rąbień – Faliszewski
17:00 – LKS Świnice Warckie – MKS Mianów – Olejniczak
(niedziela – 21 października)
11:00 – OSP Iskra Głowno – Ostrovia Ostrowy – Patora
11:00 – KS II Sand Bus Kutno – Kobra Leźnica Wielka – Zasadziak
11:00 – Dąbrowianka Dąbrowice – Kotan Ozorków – Jankowski
15:00 – Malina Piątek – Magnat Sierpów – Strulak

 

 

SIERADZKA KLASA „A” GRUPA II – XII KOLEJKA

21 PAŹDZIERNIKA (NIEDZIELA) GODZ. 14:00 ZYGRY

Pisia Zygry (10) – LGKS Charłupia Mała (6)

 

 

KLASA „B” GRUPA II – VIII KOLEJKA

Grom Powodów – pauzuje

 

pozostałe mecze:

(sobota – 20 października)
17:30 – Włókniarz II Konstantynów – Victoria Grabów – Kuś
(niedziela – 21 października)
11:00 – Sokół Skromnica – Sokół Lutomiersk – Gradecki
11:00 – Kanarki Małachowice – Start Szczawin – Koper
11:00 – LKS Dąbrówka – LKS Modlna – Olejnik
11:00 – Santos Czerchów – Orzeł Wróblew – Rochalski

 

 

LIGI JUNIORSKIE

 

II liga wojewódzka B2 Junior Młodszy

20 PAŹDZIERNIKA (SOBOTA) GODZ. 11:00 BYCZYNA

Termy Ner Poddębice – Widzew Łódź

obsada sędziowska: Ziółkowski W.

 

Łódź: C2 Trampkarz Grupa 2

20 PAŹDZIERNIKA (SOBOTA) GODZ. 11:00 UNIEJÓW

Termy Uniejów – Widzew Łódź

obsada sędziowska: Frątczak K

 

Łódź: D1 Młodzik Grupa 4

20 PAŹDZIERNIKA (SOBOTA) GODZ. 16:00 ŁÓDŹ

Więcej Niż Sport II Łódź – Termy Ner Poddębice

obsada sędziowska: Woicki R

 

Łódź: D2 Młodzik Grupa 4

20 PAŹDZIERNIKA (SOBOTA) GODZ. 15:30 ZGIERZ

Boruta II Zgierz – Termy Uniejów

obsada sędziowska: Rutkowski Krystian

 

Łódź: E1 Orlik Grupa 5

20 PAŹDZIERNIKA (SOBOTA) GODZ. 11:00 GŁOWNO

Stal Głowno – Termy Ner Poddębice

obsada sędziowska: Szadkowski P.

 

Łódź: E2 Orlik Grupa 8

20 PAŹDZIERNIKA (SOBOTA) GODZ. 11:00 PARZĘCZEW

Orzeł Parzęczew – Termy Uniejów

obsada sędziowska: Świech M..

 

 

LIGA TYPERA

mecz nr. 58 Termy Ner Poddębice (9) – MKP Boruta Zgierz (17)

mecz nr. 59 Zawisza Rzgów (3) – Termy Uniejów (4)

mecz nr. 60 GLKS Sarnów/Dalików (15) – Sokół II Aleksandrów Łódzki (12)

mecz nr. 61 Witonianka Witonia (1) – Sazan Pęczniew (4)

mecz nr. 62 Pisia Zygry (10) – LGKS Charłupia Mała (6)

 

7 KOMENTARZE

  1. LIGA TYPERA

    mecz nr. 58 Termy Ner Poddębice (9) – MKP Boruta Zgierz (17) 3-1

    mecz nr. 59 Zawisza Rzgów (3) – Termy Uniejów (4) 2-2

    mecz nr. 60 GLKS Sarnów/Dalików (15) – Sokół II Aleksandrów Łódzki (12) 1-3

    mecz nr. 61 Witonianka Witonia (1) – Sazan Pęczniew (4) 4-2

    mecz nr. 62 Pisia Zygry (10) – LGKS Charłupia Mała (6) 3-2

  2. mecz nr. 58 Termy Ner Poddębice (9) – MKP Boruta Zgierz (17) 2-0
    mecz nr. 59 Zawisza Rzgów (3) – Termy Uniejów (4) 1-1
    mecz nr. 60 GLKS Sarnów/Dalików (15) – Sokół II Aleksandrów Łódzki (12) 1-2
    mecz nr. 61 Witonianka Witonia (1) – Sazan Pęczniew (4) 2-2
    mecz nr. 62 Pisia Zygry (10) – LGKS Charłupia Mała (6) 1-2

  3. mecz nr. 58 Termy Ner Poddębice (9) – MKP Boruta Zgierz (17) 3:0
    mecz nr. 59 Zawisza Rzgów (3) – Termy Uniejów (4) 2:1
    mecz nr. 60 GLKS Sarnów/Dalików (15) – Sokół II Aleksandrów Łódzki (12) 3:1
    mecz nr. 61 Witonianka Witonia (1) – Sazan Pęczniew (4) 2;3
    mecz nr. 62 Pisia Zygry (10) – LGKS Charłupia Mała (6) 3;2

  4. mecz nr. 58 Termy Ner Poddębice (9) – MKP Boruta Zgierz (17) 3:1
    mecz nr. 59 Zawisza Rzgów (3) – Termy Uniejów (4) 1:2
    mecz nr. 60 GLKS Sarnów/Dalików (15) – Sokół II Aleksandrów Łódzki (12) 1:2
    mecz nr. 61 Witonianka Witonia (1) – Sazan Pęczniew (4) 4:2
    mecz nr. 62 Pisia Zygry (10) – LGKS Charłupia Mała (6) 1:3

  5. mecz nr. 59 Zawisza Rzgów (3) – Termy Uniejów (4) 2:1
    mecz nr. 60 GLKS Sarnów/Dalików (15) – Sokół II Aleksandrów Łódzki (12) 1:2
    mecz nr. 61 Witonianka Witonia (1) – Sazan Pęczniew (4) 3:2
    mecz nr. 62 Pisia Zygry (10) – LGKS Charłupia Mała (6) 4:3

ZOSTAW ODPOWIEDŹ