III LIGA FUTSALU – V KOLEJKA

KIA Łowicz – BSC Termy Poddębice 8:2 (1:0)

… Gzyl Dawid-2

skład: Marciniak Maciej, Mańka Filip – Gzyl dawid, Gzyl Jakub, Śpiączka Wiktor, Chmielecki Patryk – Jesionowski Kamil, Stajewski Arkadiusz, Woźniak Krzysztof, Makowski Jakub.

Niestety teren łowicki nie był szczęśliwy dla Termalnych z Poddębic, ponieważ ponieśli pierwszą porażkę w rozgrywkach III ligi futsalu. Początek pierwszej i drugiej połowy, należał zdecydowanie do gospodarzy tego pojedynku, lecz kolejne minuty, to już wyrównany bój obu drużyn, które stworzyły sobie wiele sytuacji bramkowych. W naszej ekipie zabrakło niestety napastnika, ponieważ ilość stworzonych sytuacji do strzelenia gola, spowodowała, że Dawid Gzyl musiał nieobecnych wyręczać. Spotkanie zakończyło się praktycznie w 8 minucie drugiej połowy, kiedy to na tablicy widniał już wynik 4:1, niestety sędzia międzynarodowy w tym okresie był nieobecny. Naszym zawodnikom uciekła już wiara w zwycięstwo, a przeciwnicy to wykorzystali ustalając wynik na 8:2. Po tym meczu, można jednak spokojnie myśleć o rewanżu, ponieważ zawodnicy z Poddębic nie byli gorsi, zabrakło skuteczności i świeżości, a wynik nie odzwierciedla tego co działo się na parkiecie. Tego dnia jednak drużyna Gospodarzy była skuteczniejsza i punkty zostały w Łowiczu.