OD CZWARTKU DERBOWY PIŁKARSKI WEEKEND – LIGA TYPERA

13
181
views

KLASA OKRĘGOWA – XVIII KOLEJKA

31 marca (CZWARTEK) godz. 19:00 BYCZYNA

GLKS Sarnów/Dalików (15) – KEEZA Termy Ner Poddębice (5)

obsada sędziowska: Sadowski T., Lesiak M., Kołomański D.

 

01 kwietnia (PIĄTEK) godz 19:30 UNIEJÓW

Termy Uniejów (8) – Zawisza Rzgów (9)

obsada sędziowska: Najder R., Różycki J., Sadowski T

 

 

KLASA A GRUPA III – XIII KOLEJKA

03 kwietnia (NIEDZIELA) godz. 13:00 KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI

Włókniarz Konstantynów Łódzki (6) – Sazan Pęczniew (1)

obsada sędziowska: Chrustowski P., Łuczak M., Czerwieniec K.

 

03 kwietnia (NIEDZIELA) godz. 15:00 ZYGRY

Pisia Zygry (11) – Olimpia Karsznice (3)

obsada sędziowska: Pietrzak W., Szymczyk P., Kawalec M. 

 

 

KLASA B GRUPA II – X KOLEJKA

03 kwietnia (NIEDZIELA) godz. 12:00 BYSZEW 

GKS Byszew (7) – Grom Powodów (5)

obsada sędziowska: Walczak Dan.

 

 

LIGA TYPERA 

9. GLKS Sarnów/Dalików (15) – KEEZA Termy Ner Poddębice (5)

10. Termy Uniejów (8) – Zawisza Rzgów (9)

11. Włókniarz Konstantynów Łódzki (6) – Sazan Pęczniew (1)

12. Pisia Zygry (11) – Olimpia Karsznice (3)

13. GKS Byszew (7) – Grom Powodów (5)

 

13 KOMENTARZE

  1. 9. GLKS Sarnów/Dalików (15) – KEEZA Termy Ner Poddębice (5) 0:6
    10. Termy Uniejów (8) – Zawisza Rzgów (9) 4:2
    11. Włókniarz Konstantynów Łódzki (6) – Sazan Pęczniew (1) 1:2
    12. Pisia Zygry (11) – Olimpia Karsznice (3) 2:4
    13. GKS Byszew (7) – Grom Powodów (5) 2:3

  2. GLKS Sarnów/Dalików (15) – KEEZA Termy Ner Poddębice (5) 8 bramek
    10. Termy Uniejów (8) – Zawisza Rzgów (9) 5 bramek
    11. Włókniarz Konstantynów Łódzki (6) – Sazan Pęczniew (1) 1-4
    12. Pisia Zygry (11) – Olimpia Karsznice (3) 2-3
    13. GKS Byszew (7) – Grom Powodów (5) 1-3

  3. . GLKS Sarnów/Dalików (15) – KEEZA Termy Ner Poddębice (5) 0:8
    10. Termy Uniejów (8) – Zawisza Rzgów (9) 5 bramek
    11. Włókniarz Konstantynów Łódzki (6) – Sazan Pęczniew (1) 4 bramki
    12. Pisia Zygry (11) – Olimpia Karsznice (3) 1:4
    13. GKS Byszew (7) – Grom Powodów (5) 4:1

  4. 0.9 GLKS Sarnów/Dalików (15) – KEEZA Termy Ner Poddębice (5) 0:6
    10. Termy Uniejów (8) – Zawisza Rzgów (9) 5 bramek 1:2
    11. Włókniarz Konstantynów Łódzki (6) – Sazan Pęczniew (1) 0:1
    12. Pisia Zygry (11) – Olimpia Karsznice (3) 1:4
    13. GKS Byszew (7) – Grom Powodów (5) 1:2

  5. 10. Termy Uniejów (8) – Zawisza Rzgów (9) 4:2
    11. Włókniarz Konstantynów Łódzki (6) – Sazan Pęczniew (1) 1:3
    12. Pisia Zygry (11) – Olimpia Karsznice (3) 1:4
    13. GKS Byszew (7) – Grom Powodów (5) 3:2

ZOSTAW ODPOWIEDŹ