Halowy Turniej piłki nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Poddębicach

0
244
views

W sobotę 9 marca 2019 roku na hali Szkoły Podstawowej w Uniejowie odbyła się kolejna edycja Turnieju Halowej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Poddębicach. W ramach promocji zawodu policjanta po raz pierwszy w rozgrywkach udział wzięła drużyna z Wojsławic, składająca się z uczniów uczęszczających do klasy o profilu policyjnym.

W tegorocznym Turnieju wzięło udział 6 drużyn. Imprezę otworzył insp. Krzysztof Kotkowski – Komendant Powiatowy Policji w Poddębicach,który przywitał zawodników i życzył im powodzenia w rozgrywkach.
Zawodnicy reprezentowali KPP w Poddębicach, KWP w Łodzi, OPP w Łodzi, Miasto i Gmina Uniejów, LBC Warta oraz po raz pierwszy – młodzieżowa drużyna z ZSRCKU w Wojsławicach.
Po zaciętej rywalizacji najlepsi okazali się zawodnicy z Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi, którzy zdobyli pierwsze miejsce. Drugie miejsce na podium zajęła drużyna reprezentująca Urząd Miasta w Uniejowie, trzecie miejsce wywalczyli zawodnicy z OPP w Łodzi.
Najlepszym bramkarzem został Maciej Kruz z KWP w Łodzi,  Najlepszym zawodnikiem Turnieju okazał się Kamil Zych z UM w Uniejowie, królem strzelców został Michał Rosiak z KWP w Łodzi.
Zwycięzcom Turnieju puchary wręczył insp. Krzysztof Kotkowski oraz I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi – mł. insp. Tomasz Olczyk.
Zawody rozegrano z myślą o podnoszeniu sprawności fizycznej oraz propagowaniu sportu wśród mundurowych. Ponadto, impreza była okazją do wymiany doświadczeń, wzajemnej integracji oraz promocji zawodu policjanta wśród młodych ludzi.

źródło: poddebice.policja.gov.pl

st.sierż.Sylwia Kaźmierczak, tel.695-406-267

  • fot. Michał Kubacki
  • fot. Michał Kubacki
  • fot. Michał Kubacki

 

 

 

Poprzedni artykułWYNIKI MECZÓW SPARINGOWYCH
Następny artykułUDANY REWANŻ
UDOSTĘPNIJ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ