DERBY DLA TERMALNYCH

0
188
views

IV LIGA

Warta Sieradz – Termy Ner Poddębice 4:3 (1:2)

… Zwoliński Mikołaj-1, Bartos Kamil-1, Kania Igor-1

 

pozostałe mecze:

LKS Kwiatkowice 4:2 Pilica Przedbórz
Orkan Buczek 0:1 Ceramika Opoczno
Warta Sieradz 4:3 Termy Ner Poddębice
RKS Radomsko 3:1 Andrespolia Wiśniowa Góra
Pogoń Zduńska Wola 0:1 Zjednoczeni Stryków
Omega Kleszczów 4:1 Pelikan II Łowicz
Warta Działoszyn 1:1 Stal Niewiadów
KS Sand Bus Kutno 3:0 MKP-Boruta Zgierz

 

tabela:

1 RKS Radomsko 8 24 26 7 8 0 0
2 KS Sand Bus Kutno 9 21 23 10 7 0 2
3 Warta Sieradz 9 20 21 10 6 2 1
4 LKS Kwiatkowice 8 18 16 10 6 0 2
5 Zjednoczeni Stryków 9 16 13 11 5 1 3
6 Orkan Buczek 8 15 17 5 4 3 1
7 Włókniarz Zelów 8 13 11 10 4 1 3
8 Ceramika Opoczno 8 12 9 11 4 0 4
9 Andrespolia Wiśniowa Góra 8 11 15 14 3 2 3
10 Pelikan II Łowicz 9 10 13 24 3 1 5
11 Termy Ner Poddębice 9 9 13 22 3 0 6
12 Pogoń Zduńska Wola 8 9 8 11 2 3 3
13 Omega Kleszczów 9 8 19 22 2 2 5
14 Warta Działoszyn 8 8 14 18 2 2 4
15 Stal Niewiadów 8 5 5 14 1 2 5
16 Pilica Przedbórz 9 4 11 20 1 1 7
17 MKP-Boruta Zgierz 9 2 7 22 0 2 7

 

 

KLASA OKRĘGOWA

GLKS Sarnów/Dalików – Termy Uniejów 1:2 (1:1)

Kołakowski Przemysław-1 … Spychalski Mateusz-1, Sobolewski Przemysław-1.

 

pozostałe mecze:

UKS SMS Łódź 1:4 Włókniarz Pabianice
Widzew II Łódź 8:0 Włókniarz Konstantynów
LKS Rosanów 1:5 Stal Głowno
ŁKS II Łódź 3:1 Sokół II Aleksandrów
Bzura Ozorków 1:7 Start Brzeziny
Orzeł Parzęczew 0:1 GKS Ksawerów
GLKS Sarnów/Dalików 1:2 Termy Uniejów
PTC Pabianice 0:2 Zawisza Rzgów

 

tabela:

1 Widzew II Łódź 7 21 38 5 7 0 0
2 ŁKS II Łódź 7 21 35 5 7 0 0
3 Zawisza Rzgów 7 18 17 10 6 0 1
4 Termy Uniejów 7 15 21 15 5 0 2
5 GKS Ksawerów 7 15 18 16 5 0 2
6 Stal Głowno 7 13 22 18 4 1 2
7 Orzeł Parzęczew 7 12 21 10 4 0 3
8 LKS Rosanów 7 9 15 20 3 0 4
9 Start Brzeziny 7 9 18 18 3 0 4
10 Włókniarz Pabianice 7 9 9 10 3 0 4
11 UKS SMS Łódź 7 7 12 20 2 1 4
12 Włókniarz Konstantynów 7 7 13 26 2 1 4
13 Sokół II Aleksandrów 7 4 12 18 1 1 5
14 PTC Pabianice 7 3 6 27 1 0 6
15 GLKS Sarnów/Dalików 7 3 14 28 1 0 6
16 Bzura Ozorków 7 0 1 26 0 0 7

 

 

 

KLASA „A” GRUPA III

Sazan Pęczniew – Victoria Rąbień 3:3

 

pozostałe mecze:

Sazan Pęczniew 3:3 Victoria Rąbień
OSP Iskra Głowno 0:4 MKS Mianów
Malina Piątek 3:4 Kotan Ozorków
Magnat Sierpów 0:5 Ostrovia Ostrowy
LKS Świnice Warckie 1:5 KS II Kutno
Witonianka Witonia 6:2 Kobra Leźnica Wielka
Bzura Młogoszyn 2:0 Dąbrowianka Dąbrowice

 

tabela:

1 Witonianka Witonia 5 13 23 7 4 1 0
2 Victoria Rąbień 5 13 20 7 4 1 0
3 KS II Kutno 5 12 15 5 4 0 1
4 Sazan Pęczniew 5 11 18 8 3 2 0
5 Ostrovia Ostrowy 5 10 16 11 3 1 1
6 Kotan Ozorków 5 7 12 19 2 1 2
7 Bzura Młogoszyn 5 6 13 12 2 0 3
8 MKS Mianów 5 6 9 14 2 0 3
9 LKS Świnice Warckie 5 5 10 15 1 2 2
10 Dąbrowianka Dąbrowice 5 4 10 10 1 1 3
11 Kobra Leźnica Wielka 5 4 9 14 1 1 3
12 Magnat Sierpów 5 4 9 18 1 1 3
13 OSP Iskra Głowno 5 3 5 13 1 0 4
14 Malina Piątek 5 1 9 25 0 1 4

 

 

SIERADZKA KLASA „A” GRUPA II

LKS Kobierzycko – Pisia Zygry 2:7 (0:3)

… Walczak Piotr-2, Stajewski Maciej-2, Waligórski Radosław-2, Chmielecki Hubert-1. 

 

pozostałe mecze:

Sokół Goszczanów 3:3 UKS Ustków
LZS Rębieskie 2:3 Pamapol-Hetman Rusiec
Unia Sieradz-Męka 2:1 Rokita Rokitnica
GKS Sędziejowice 3:2 LGKS Charłupia Mała
UMKS Ostrowia w Ostrówku 0:2 Inter-Sieradz Woźniki
RKS Rychłocice 4:0 LKS Kalinowa
LKS Kobierzycko 2:7 Pisia Zygry
Victoria Szadek 0:1 LKS Pyszków

 

tabela:

1 RKS Rychłocice 8 18 30 17 6 0 2
2 LKS Pyszków 8 18 20 7 5 3 0
3 Sokół Goszczanów 8 16 28 17 4 4 0
4 Unia Sieradz-Męka 8 14 19 13 4 2 2
5 LKS Kobierzycko 8 13 23 19 4 1 3
6 GKS Sędziejowice 8 13 29 26 4 1 3
7 Rokita Rokitnica 8 12 20 21 4 0 4
8 Victoria Szadek 8 12 16 14 4 0 4
9 LGKS Charłupia Mała 8 11 26 22 3 2 3
10 Inter-Sieradz Woźniki 8 11 11 15 3 2 3
11 LZS Rębieskie 8 10 22 20 3 1 4
12 Pisia Zygry 8 10 24 25 3 1 4
13 Pamapol-Hetman Rusiec 8 8 11 20 2 2 4
14 UKS Ustków 9 7 16 28 1 4 4
15 LKS Kalinowa 8 3 5 24 0 3 5
16 UMKS Ostrowia w Ostrówku 7 2 10 22 0 2 5

 

 

KLASA „B” GRUPA II

LKS Dąbrówka – Grom Powodów 1:2 (1:1)

… Simon Rafał-1, Pietruszka Przemysław-1.

skład: Urbaniak Wojciech – Karolak Łukasz (52’Schmeichel Łukasz), Swęderski Łukasz, Kita Tomasz, Simon Rafał (75′ Witak Robert), Kindlein Grzegorz, Kupis Michał (89′ Kupis Tomasz), Pietruszka Przemysław, Grzybowski Marcin (53′ Szewczyk Mateusz), Milast Kacper (67′ Kita Jakub), Idczak Kamil (67′ Cichy Krystian),

 

pozostałe mecze:

Sokół Lutomiersk 2:2 LKS Modlna
Sokół Skromnica 0:18 Orzeł Wróblew
LKS Dąbrówka 1:2 Grom Powodów
Kanarki Małachowice 1:2 Santos Czerchów
Włókniarz II Konstantynów 3:0 Start Szczawin

 

tabela:

1 Włókniarz II Konstantynów 4 12 13 3 4 0 0
2 Orzeł Wróblew 4 10 25 5 3 1 0
3 Santos Czerchów 4 7 10 6 2 1 1
4 LKS Dąbrówka 4 6 10 7 2 0 2
5 Victoria Grabów 3 6 7 5 2 0 1
6 Grom Powodów 3 6 7 3 2 0 1
7 Start Szczawin 3 4 5 6 1 1 1
8 Sokół Lutomiersk 3 2 4 5 0 2 1
9 LKS Modlna 3 1 2 8 0 1 2
10 Kanarki Małachowice 3 0 4 9 0 0 3
11 Sokół Skromnica 4 0 0 30 0 0 4

 

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ