DERBOWY WEEKEND – LIGA TYPERA – LIGI JUNIORSKIE

11
106
views

KLASA OKRĘGOWA – XXIV KOLEJKA

13 maja (PIĄTEK) godz. 19:00 UNIEJÓW 

Termy Uniejów (9) – GLKS Sarnów/Dalików (15)

obsada sędziowska: Szadkowski P., Śpiewak A., Trocińska N. 

Przed nami ostatni mecz derbowy w klasie okręgowej. Goście tego spotkania do wykonania ustalonego celu na rundę wiosenną, mają do rozegrania min. trzy mecze i cel zostanie osiągnięty. To spotkanie jak i inne w tej rundzie, będzie prawdopodobnie jednostronne, ale warto przyjść i dopingować swoją drużynę.

 

KEEZA Termy Ner Poddębice – pauza 

Wszyscy wiedzią, żę Górnik Łęczyca się wycofał z rozgrywek, ale na stronie Łódzkiego Związku Piłki Nożnej, ten mecz jest ustalony na 14 maja o godz. 17:00.

 

 

KLASA A GRUPA III – XVIII KOLEJKA

14 maja (SOBOTA) godz. 16:00 PĘCZNIEW

Sazan Pęczniew (1) – Pisia Zygry (11)

obsada sędziowska: Kubik D., Jaworowski M., Dobrogoszcz M. 

Zawodnicy z Pęczniewa po tym derbowym spotkaniu jeśli wygrają, będą mogli już świętować awans, ale warunkiem musi być jeszcze brak wygranej drużyny Korab Łask, która rozegra mecz z Orłem Piątkowisko. Zawodnicy z Zygier nie zmienią już swojej pozycji w tabeli, ale i tak nie wiedzą ile drużyn spada, bo nawet prezes ŁZPN nie ma takiej wiedzy.

 

 

KLASA B GRUPA II – XV  KOLEJKA

14 maja (SOBOTA) godz. 16:00 BYSZEW 

FAIR PLAY Kutno (2) – Grom Powodów (6) 

obsada sędziowska: Walczak Daw.

Zawodnicy z Powodowa grają już tylko dla przyjemności, ale zmierzą się z drużyną, która jeszcze wierzy w awans do A klasy, więc spotkanie będzie dużym wyzwaniem dla naszej ekipy.

 

 

LIGA TYPERA 

37. Termy Uniejów (9) – GLKS Sarnów/Dalików (15)

38. Sazan Pęczniew (1) – Pisia Zygry (11)

39. FAIR PLAY Kutno (2) – Grom Powodów (6) 

 

 

LIGI JUNIORSKIE

Łódź: C2 Trampkarz Grupa 2 (RW)

14 maja (SOBOTA) godz. 11:00 BYCZYNA 

Termy Ner Poddębice (9) – PSV II Łódź (5)

obsada sędziowska: Rogala P.

 

Łódź: D1 Młodzik Grupa 2 (RW)

14 maja (SOBOTA) godz. 12:00 KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI

Włókniarz Konstantynów Łódzki (5) – Termy Uniejów (4)

obsada sędziowska: Kowalczyk P

 

14 maja (SOBOTA) godz. 12:30 ŁÓDŹ

KS BAF Łódź (1) – GLKS Sarnów/Dalików (8)

obsada sędziowska: Płomiński A. 

 

Łódź: D2 Młodzik Grupa 2

14 maja (SOBOTA) godz. 13:00 ŁÓDŹ

AKS SMS Łódź (7) – Termy Ner Poddębice (3)

obsada sędziowska: Węgrzyn K

 

15 maja (NIEDZIELA) godz. 10:00 UNIEJÓW

Termy Uniejów (4) – ŁKS Łódź (2)

obsada sędziowska: Dobrogoszcz M.

 

11 KOMENTARZE

  1. 37. Termy Uniejów (9) – GLKS Sarnów/Dalików (15) 7:2
    38. Sazan Pęczniew (1) – Pisia Zygry (11) 6:0
    39. FAIR PLAY Kutno (2) – Grom Powodów (6) 7:1

  2. 37. Termy Uniejów (9) – GLKS Sarnów/Dalików (15) 5-1
    38. Sazan Pęczniew (1) – Pisia Zygry (11) 3-0
    39. FAIR PLAY Kutno (2) – Grom Powodów (6) 3-1

  3. 37. Termy Uniejów (9) – GLKS Sarnów/Dalików (15) 9 bramek
    38. Sazan Pęczniew (1) – Pisia Zygry (11) 6.bramek
    39. FAIR PLAY Kutno (2) – Grom Powodów (6) 6 bramek

  4. 37. Termy Uniejów (9) – GLKS Sarnów/Dalików (15) 12-1
    38. Sazan Pęczniew (1) – Pisia Zygry (11) 7-0
    39. FAIR PLAY Kutno (2) – Grom Powodów (6) 6-3

  5. 37. Termy Uniejów (9) – GLKS Sarnów/Dalików (15) 10:0
    38. Sazan Pęczniew (1) – Pisia Zygry (11) 10:0
    39. FAIR PLAY Kutno (2) – Grom Powodów (6) 10:0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ