Znamy terminarz klasy okręgowej

0
11
views

 

 

 

GLKS Sarnów/Dalików swój pierwszy historyczny mecz w klasie okręgowej zagra na własnym boisku, a przeciwnikiem będą Termy Uniejów. Przed nami więc inauguracyjny mecz derbowy, na którym bez zapowiedzi możemy spodziewać się dużej frekwencji wśród kibiców.

 

Kolejka 1 – 19-20 sierpnia
Sokół II Aleksandrów Łódzki ŁKS II Łódź
LKS Sarnów Termy Uniejów
Orzeł Parzęczew UKS SMS Łódź
GKS Bedlno Zawisza Rzgów
LKS Rosanów Włókniarz Pabianice
PTC Pabianice Włókniarz Konstantynów Łódzki
Andrespolia Wiśniowa Góra Górnik Łęczyca
Widzew II Łódź Stal Głowno
Kolejka 2 – 23 sierpnia
ŁKS II Łódź Stal Głowno
Górnik Łęczyca Widzew II Łódź
Włókniarz Konstantynów Łódzki Andrespolia Wiśniowa Góra
Włókniarz Pabianice PTC Pabianice
Zawisza Rzgów LKS Rosanów
UKS SMS Łódź GKS Bedlno
Termy Uniejów Orzeł Parzęczew
Sokół II Aleksandrów Łódzki LKS Sarnów
Kolejka 3 – 26-27 sierpnia
LKS Sarnów ŁKS II Łódź
Orzeł Parzęczew Sokół II Aleksandrów Łódzki
GKS Bedlno Termy Uniejów
LKS Rosanów UKS SMS Łódź
PTC Pabianice Zawisza Rzgów
Andrespolia Wiśniowa Góra Włókniarz Pabianice
Widzew II Łódź Włókniarz Konstantynów Łódzki
Stal Głowno Górnik Łęczyca
Kolejka 4 – 2-3 września
ŁKS II Łódź Górnik Łęczyca
Włókniarz Konstantynów Łódzki Stal Głowno
Włókniarz Pabianice Widzew II Łódź
Zawisza Rzgów Andrespolia Wiśniowa Góra
UKS SMS Łódź PTC Pabianice
Termy Uniejów LKS Rosanów
Sokół II Aleksandrów Łódzki GKS Bedlno
LKS Sarnów Orzeł Parzęczew
Kolejka 5 – 9-10 września
Orzeł Parzęczew ŁKS II Łódź
GKS Bedlno LKS Sarnów
LKS Rosanów Sokół II Aleksandrów Łódzki
PTC Pabianice Termy Uniejów
Andrespolia Wiśniowa Góra UKS SMS Łódź
Widzew II Łódź Zawisza Rzgów
Stal Głowno Włókniarz Pabianice
Górnik Łęczyca Włókniarz Konstantynów Łódzki
Kolejka 6 – 13 września
ŁKS II Łódź Włókniarz Konstantynów Łódzki
Włókniarz Pabianice Górnik Łęczyca
Zawisza Rzgów Stal Głowno
UKS SMS Łódź Widzew II Łódź
Termy Uniejów Andrespolia Wiśniowa Góra
Sokół II Aleksandrów Łódzki PTC Pabianice
LKS Sarnów LKS Rosanów
Orzeł Parzęczew GKS Bedlno
Kolejka 7 – 16-17 września
GKS Bedlno ŁKS II Łódź
LKS Rosanów Orzeł Parzęczew
PTC Pabianice LKS Sarnów
Andrespolia Wiśniowa Góra Sokół II Aleksandrów Łódzki
Widzew II Łódź Termy Uniejów
Stal Głowno UKS SMS Łódź
Górnik Łęczyca Zawisza Rzgów
Włókniarz Konstantynów Łódzki Włókniarz Pabianice
Kolejka 8 – 23-24 września
ŁKS II Łódź Włókniarz Pabianice
Zawisza Rzgów Włókniarz Konstantynów Łódzki
UKS SMS Łódź Górnik Łęczyca
Termy Uniejów Stal Głowno
Sokół II Aleksandrów Łódzki Widzew II Łódź
LKS Sarnów Andrespolia Wiśniowa Góra
Orzeł Parzęczew PTC Pabianice
GKS Bedlno LKS Rosanów
Kolejka 9 – 30 września-1 października
LKS Rosanów ŁKS II Łódź
PTC Pabianice GKS Bedlno
Andrespolia Wiśniowa Góra Orzeł Parzęczew
Widzew II Łódź LKS Sarnów
Stal Głowno Sokół II Aleksandrów Łódzki
Górnik Łęczyca Termy Uniejów
Włókniarz Konstantynów Łódzki UKS SMS Łódź
Włókniarz Pabianice Zawisza Rzgów
Kolejka 10 – 7-8 października
ŁKS II Łódź Zawisza Rzgów
UKS SMS Łódź Włókniarz Pabianice
Termy Uniejów Włókniarz Konstantynów Łódzki
Sokół II Aleksandrów Łódzki Górnik Łęczyca
LKS Sarnów Stal Głowno
Orzeł Parzęczew Widzew II Łódź
GKS Bedlno Andrespolia Wiśniowa Góra
LKS Rosanów PTC Pabianice
Kolejka 11 – 14-15 października
PTC Pabianice ŁKS II Łódź
Andrespolia Wiśniowa Góra LKS Rosanów
Widzew II Łódź GKS Bedlno
Stal Głowno Orzeł Parzęczew
Górnik Łęczyca LKS Sarnów
Włókniarz Konstantynów Łódzki Sokół II Aleksandrów Łódzki
Włókniarz Pabianice Termy Uniejów
Zawisza Rzgów UKS SMS Łódź
Kolejka 12 – 21-22 października
ŁKS II Łódź UKS SMS Łódź
Termy Uniejów Zawisza Rzgów
Sokół II Aleksandrów Łódzki Włókniarz Pabianice
LKS Sarnów Włókniarz Konstantynów Łódzki
Orzeł Parzęczew Górnik Łęczyca
GKS Bedlno Stal Głowno
LKS Rosanów Widzew II Łódź
PTC Pabianice Andrespolia Wiśniowa Góra
Kolejka 13 – 28-29 października
Andrespolia Wiśniowa Góra ŁKS II Łódź
Widzew II Łódź PTC Pabianice
Stal Głowno LKS Rosanów
Górnik Łęczyca GKS Bedlno
Włókniarz Konstantynów Łódzki Orzeł Parzęczew
Włókniarz Pabianice LKS Sarnów
Zawisza Rzgów Sokół II Aleksandrów Łódzki
UKS SMS Łódź Termy Uniejów
Kolejka 14 – 4-5 listopada
ŁKS II Łódź Termy Uniejów
Sokół II Aleksandrów Łódzki UKS SMS Łódź
LKS Sarnów Zawisza Rzgów
Orzeł Parzęczew Włókniarz Pabianice
GKS Bedlno Włókniarz Konstantynów Łódzki
LKS Rosanów Górnik Łęczyca
PTC Pabianice Stal Głowno
Andrespolia Wiśniowa Góra Widzew II Łódź
Kolejka 15 – 11-12 listopada
Widzew II Łódź ŁKS II Łódź
Stal Głowno Andrespolia Wiśniowa Góra
Górnik Łęczyca PTC Pabianice
Włókniarz Konstantynów Łódzki LKS Rosanów
Włókniarz Pabianice GKS Bedlno
Zawisza Rzgów Orzeł Parzęczew
UKS SMS Łódź LKS Sarnów
Termy Uniejów Sokół II Aleksandrów Łódzki

 

 

 

 

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ