Wojtek Gosławski jedną nogą w PLAY OFF

0
129
views

 

 

 

 

III EDYCJA

PODDĘBICKA LIGA TENISA ZIEMNEGO

2017′

 

Andrzej Błaszczyk nowym liderem tabeli, ale brakuje mu jeszcze dwóch pojedynków, żeby być pewnym pozycji. Pozostali zawodnicy, poza Szymonem Manią i Andrzejem Jeziorskim (oraz mistrzami byłych edycji), są w sytuacji, żeby byli sklasyfikowani w górze tabeli, muszą rozegrać minimalną ilość rozegranych pojedynków. Awans do PLAY OFF, dostaną zawodnicy którzy rozegrali minimum 14 spotkań, następnie brane będzie pod uwagę ilość rozegranych meczów, więc do końca pozostało kilka dni, żeby sobie umożliwić grę w dalszej fazie. Na początku września, odbędzie się zebranie uczestniczących zawodników i wspólnie ustalona zostanie tabela PLAY OFF.

 

Rozegrane mecze:

Dominowski Damian – Błaszczyk Andrzej 2:0 (7:6, 6:3)

Gajdecki Marcin – Mania Szymon 2:1 (6:2 2:6 6:4)

Błaszczyk Andrzej – Janiak Tadeusz 2:0 (6:0 6:0)

Mania Szymon – Misiak Łukasz 2:0 (7:6 6:0)

Gajdecki Marcin – Cichosz Adam 2:0 (6:4 6:2)

Jeziorski Andrzej – Mania Szymon 2:0 (6:2 6:4)

Bartosik Jacek – Galoch Dariusz 2:0 (6:4 6:1)

Bartosik Jacek – Mania Szymon 2:1 (6:2 4:6 6:3)

Błaszczyk Andrzej – Misiak Łukasz 2:0 (6:0 6:1)

Bienias Grzegorz – Twardowski Dariusz 2:0 (6:3 7:6)

Bienias Grzegorz – Bartosik Jacek 2:0 (6:2 6:2)

Mania Szymon – Galoch Dariusz 2:0 (6:1 6:3)

Jeziorski Andrzej – Misiak Łukasz 2:0 (6:0 6:2)

Mania Szymon – Twardowski Dariusz 2:1 (6:1 4:6 6:0)

Twardowski Dariusz – Misiak Łukasz 2:0 (6:1 6:2)

Błaszczyk Andrzej – Ciałkowski Łukasz 2:0 (7:5 6:0)

Bienias Grzegorz – Mania Szymon 2:1 (3:6 6:0 7:5)

Boczkowski Maciej – Bartosik Jacek 2:0 (6:0 6:0)

Boczkowski Maciej – Jeziorski Andrzej 2:0 (6:0 6:0)

Bartosik Jacek – Ciałkowski Łukasz 2:0 (7:5 6:2)

Szymon Mania – Janiak Tadeusz 2:0 (6:1 6:1)

Twardowski Dariusz – Ciałkowski Łukasz 2:0 (6:4 6:4)

Błaszczyk Andrzej – Mania Szymon 2:1 (4:6 6:4 7:5)

Dominowski Damian – Twardowski Dariusz 2:0 (6:4 7:5)

Dominowski Damian – Ciałkowski Łukasz 2:0 (6:3 7:6)

Dominowski Damian – Jeziorski Andrzej 2:1 (6:4 1:6 6:3)

Dominowski Damian – Gajdecki Marcin 2:0 (6:3 6:2)

Dominowski Damian – Mania Szymon 2:1 (6:4 4:6 6:3)

Bienias Grzegorz – Jeziorski Andrzej 2:0 (7:5 7:6)

Boczkowski Maciej – Dominowski Damian 2:0 (6:1 6:0)

Bartosik Jacek – Dominowski Damian 2:0 (6:4 7:5)

Mania Szymon – Ciałkowski Łukasz 2:1 (7:6 4:6 7:6)

Jeziorski Andrzej – Pawlak Marcin 2:1 (5:7 6:2 6:1)

Twardowski Dariusz – Bartosik Jacek 2:1 (6:3 6:7 6:2)

Bienias Grzegorz – Janiak Tadeusz 2:0 (6:0 6:1)

Boczkowski Maciej – Bienias Grzegorz 2:0 (6:1 6:1)

Boczkowski Maciej – Mania Szymon 2:0 (6:0 6:1)

Jeziorski Andrzej – Janiak Tadeusz 2:0 (6:0 6:1)

Błaszczyk Andrzej – Bartosik Jacek 2:1 (3:6 6:3 6:3)

Błaszczyk Andrzej – Jeziorski Andrzej 2:0 (6:2 6:2)

Bartosik Jacek – Jeziorski Andrzej 2:0 (6:3 6:3)

Bartosik Jacek – Janiak Tadeusz 2:0 (6:0 6:1)

Jeziorski Andrzej – Ciałkowski Łukasz 2:0 (6:2 6:2)

Bienias Grzegorz – Ciałkowski Łukasz 2:0 (6:2 6:1)

Ciałkowski Łukasz – Janiak Tadeusz 2:0 (6:0 6:0)

Jeziorski Andrzej – Twardowski Dariusz 2:0 (6:4 6:3)

Dominowski Damian – Cichosz Adam 2:0 (7:6 6:1)

Gosławski Wojciech – Janiak Tadeusz 2:0 (6:4 6:1)

Dominowski Damian – Bienias Grzegorz 2:0 (6:2 6:2)

Dominowski Damian – Gosławski Wojciech 2:0 (6:2 6:4)

Boczkowski Maciej – Ciałkowski Łukasz 2:0 (6:0 6:1)

Jeziorski Andrzej – Gosławski Wojciech 2:0 (6:4 6:2)

Błaszczyk Andrzej – Gosławski Wojciech 2:0 (6:1 6:1)

Błaszczyk Andrzej – Pawlak Marcin 2:0 (6:1 6:3)

Twardowski Dariusz – Janiak Tadeusz 2:0 (6:1 6:2)

Mania Szymon – Cichosz Adam 2:0 (6:0 6:0)

Gajdecki Marcin – Janiak Tadeusz 2:0 (6:1 6:0)

Mania Szymon – Słaboń Maciej 2:0 (6:0 6:1)

Słaboń Maciej – Janiak Tadeusz 2:1 (4:6 6:2 6:3)

Ciałkowski Łukasz – Gosławski Wojciech 2:1 (5:7 6:2 6:4)

Gajdecki Marcin – Gosławski Wojciech 2:1 (6:4 3:6 7:5)

Kardaś Andrzej – Bienias Grzegorz 2:1 (6:0 0:6 7:5)

Kardaś Andrzej – Ciałkowski Łukasz 2:0 (7:6 6:2)

Mania Szymon – Gosławski Wojciech 2:0 (6:2 7:5)

Ciałkowski Łukasz – Gajdecki Marcin 2:0 (6:3 6:1)

Bienias Grzegorz – Błaszczyk Andrzej 2:0 (6:3 6:2)

Kardaś Andrzej – Galoch Dariusz 2:0 (6:3 6:2)

Kardaś Andrzej – Janiak Tadeusz 2:0 (6:1 6:0)

Błaszczyk Andrzej – Twardowski Dariusz 2:0 (6:4 6:2)

Jeziorski Andrzej – Galoch Dariusz 2:0 (6:1 6:3)

Boczkowski Maciej – Kardaś Andrzej 2:0 (6:0 6:1)

Kardaś Andrzej – Gosławski Wojciech 2:1 (3:6 6:1 6:4)

Jeziorski Andrzej – Gajdecki Marcin 2:0 (6:2 6:4)

Boczkowski Maciej – Gosławski Wojciech 2:0 (6:0 6:0)

Gosławski Wojciech – Galoch Dariusz 2:0 (6:4 6:1)

Błaszczyk Andrzej – Gajdecki Marcin 2:0 (6:2 6:3)

Bienias Grzegorz – Gosławski Wojciech 2:1 (6:3 4:6 6:1)

 

 

Tabela:

  1. Błaszczyk Andrzej . 12 . 28 . (143:79)

  2. Mania Szymon . 15 . 27 . (177:148)

  3. Jeziorski Andrzej . 14 . 27 . (145:109)

  4. Dominowski Damian . 11 . 25 . (127:100)

  5. Boczkowski Maciej . 8 . 24 . (96:6)

  6. Bienias Grzegorz . 11 . 23 . (124:91)

  7. Bartosik Jacek . 9 . 19 . (106:96)

  8. Kardaś Andrzej . 6 . 13 . (66:48)

  9. Twardowski Dariusz . 9 . 12 . (92:92)

  10. Gosławski Wojciech . 11 . 10 . (94:135)

  11. Gajdecki Marcin . 8 . 10 . (74:82)

  12. Ciałkowski Łukasz . 11 . 9 . (104:134)

  13. Słaboń Maciej . 2 . 2 . (17:23)

  14. Janiak Tadeusz . 11 . 1 . (26:136)

  15. Pawlak Marcin . 2 . 1 . (14:29)

  16. Galoch Dariusz . 5 . 0 . (23:60)

  17. Misiak Łukasz . 4 . 0 . (10:49)

  18. Cichosz Adam . 3 . 0 . (13:37)

 

 

Rywalizacja wstępna (każdy zagra z każdym) zakończona zostanie 31 sierpnia. Wrzesień to miesiąc na który zaplanowane są pojedynki w PLAY-OFF, do których awansuje dwunastu najlepszych tenisistów. Mecze rozgrywane będą na korcie do tenisa ziemnego w Byczynie, ale będzie możliwość rozgrywania także spotkań w Wartkowicach.

 

Punktacja:

3 pkt. zwycięzca 2:0

2 pkt. zwycięzca 2:1

1 pkt. przegrany 1:2

0 pkt. przegrany 0:2

 

Po zakończeniu rozgrywek zasadniczych w grupie (każdy z każdym) najlepsza 12-tka zagra w fazie PLAY-OFF.

Cyferki oznaczają pozycję na której zakończył dany zawodnik rywalizację w grupie.

 

PLAY-OFF

3 września – LOSOWANIE

 

preeliminacje

mecz nr. I. 5 – 11/12

mecz nr. II. 6 – 11/12

mecz nr. III. 7 – 9/10

mecz nr. IV. 8 – 9/10

 

ćwierćfinały

mecz nr. V. 1 – zwycięzca meczu nr. 3/4

mecz nr. VI. 2 – zwycięzca meczu nr. 3/4

mecz nr. VII. 3 – zwycięzca meczu nr. 1/2

mecz nr. VIII. 4 – zwycięzca meczu nr. 1/2

 

półfinały

mecz nr. IX. zwycięzca meczu nr. 5 – zwycięzca meczu nr. 8

mecz nr. X. zwycięzca meczu nr 6 – zwycięzca meczu nr. 7

 

mecz o III miejsce

mecz nr. XI. przegrani meczów nr. 9 i 10

 

FINAŁ

mecz nr. XII. ZWYCIĘZCY MECZÓW nr. 9 i 10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Poprzedni artykułTylko remis z juniorami
Następny artykułTermy tego dnia wygrywają
UDOSTĘPNIJ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ